Akwarium

Pielęgnacja oczka wodnego

Projekt własnego ogrodu to masa pracy, a jeżeli w centralnym punkcie zaplanowaliśmy oczko wodne, powinniśmy szczególnie o nie zadbać. To rzeczywiście ozdoba, szczególnie jeśli włączymy w to odpowiednie rośliny. O czym trzeba pamiętać, decydując się na swój własny staw przy domu?
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence

Pomóż zwierzętom

O ile jesteś człowiekiem uczulonym na problemy ekologiczne i chcesz wesprzeć zwierzęta, jest pewna rzecz, którą możesz uczynić. Silny marsz technologiczny ofiarował światu dużo dobrych rzeczy, to niezaprzeczalny fakt. Ale należy w tym momencie doprecyzować – światu ludzkiemu. Gatunki cierpią przez trujące odpady z przemysłu ciężkiego.
ptak

Balkonowe szaleństwo

Zimorodki, wróble, jerzyki czy kukułki wszyscy z ukrycia lubimy obserwować ich urodę. Przebywanie z ptakami, słuchanie ich głosów to wyjątkowa uczta dla ucha i oka. W dzisiejszych zabieganych czasach często nie patrzymy na to, co znajduje się za oknem czy na naszym balkonie, a toczyć się tam może ekscytujące życie ptasich istot.
rybki w akwarium

Akwarystyka to niewątpliwie bardzo interesujące zainteresowanie!

Akwarystyka jest nadal stosunkowo popularną pasją - można powiedzieć, że chociaż często uważamy, iż to trochę przestarzałe hobby, tak czy siak w żadnym razie nie należy aż tak kategorycznie podejść do tego. Choć nie są zapewne w błędzie tacy ludzie, którzy uważają, że w istocie akwarystyka to interesujące zajęcie, ale co z tego, jeśli po prostu akwarium, ładne rybki czy pokarm są i tak znacznymi kosztami. Fakt - aby mieć okazję na 102 uprawiać akwarystykę, z pewnością należy mieć znaczące pieniądze. Wiadomo - utrzymanie swojego kota czy świnki morskiej także jest sporym kosztem, to pewne.
Pieski

W co wyekwipować swego czworonożnego przyjaciela?

Planując zakup pieska, każdy przyszły właściciel musi się przygotować na ewentualność dbania o jego czystość, ciągłe wyprowadzanie, przygotowanie mu należytego miejsca do snu, itd.. Z pewnością każdy z hodowców psów zaświadczy, że pies to nie jedynie zachcianka, ale także i zobowiązanie.
pies

Troska o psa nie jest dzisiaj nie na miejscu

Na pewno każdy właściciel psa znacząco lubi swojego zwierzaka i w najgorszym razie nie pozwoliłby zrobić mu przykrości. Jeżeli też posiadasz psa, zdecydowanie wiesz dokładnie, że musisz się nim naprawdę dobrze opiekować. Troska o psa nie jest dzisiaj niczym dziwnym – sporo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich zwierząt praktycznie wszystko.
pies

Najlepsze karmy dla psów

Wybór dobrej karmy dla ukochanych psów nie jest zwyczajowo sprawą łatwą. Aby dobrze wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać firmy produkujące karmy i kierować się osądami tylko wytrawnych i sprawdzonych fachowców.
apartamenty

Żwirek zbrylający to właściwe rozwiązanie

Jeżeli mamy w domu jakiegoś pupila, to musimy zaopatrywać się w właściwe akcesoria. Takie, które dopomogą nam się nim zająć oraz troszczyć się właściwie o jego rozwój.
Kot

Jakiego przygarnąć kota? Wybór jest dość duży, ale rasy różnią się od siebie. Jaki kot będzie najlepszy dla ciebie?

Zwolennicy kotów są w stanie dokonywać wyboru spośród wielu wspaniałych ras. Koty stanowią bardzo zróżnicowaną pod tym względem grupę zwierząt. Jest to efektem rosnącego od 19 wieku zainteresowania ich hodowlą.
Rybki w oczku ogrodowym

Hobby: akwarystyka

Akwaria dla rybek lub terraria trzeba wybierać do rozmiarów planowanej hodowli. Początkującym eksperci polecają nieduże prostopadłościenne akwaria dodatkowo wzmacniane.
1 2 3 4 5 6 7