Jak dobrze karmić psa?

Psy zajmują honorowe miejsce w bardzo wielu polskich domach i niejednokrotnie traktowane są jak pełnoprawny członek rodziny. Nie dziwi więc fakt, iż każdy właściciel psa pragnąłby dostarczyć mu tylko to co najlepsze. Niestety, nie zawsze to co postrzegane jako zdrowe dla właściciela jest korzystne dla jego pupila.
Strzały do łuku

Jak podchodzić do opiekowania się zwierzakiem w domu? Gdzie poszukiwać potrzebnej wiedzy?

Są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie nie posiadać żadnego zwierzaka w domu. Posiadanie psiaka, kota albo innego zwierzaka jest dla nich sprawą normalną. Opiekowanie się zwierzęciem jest dla nich naturalne, bo opiekują się zwierzakami we własnym domu od najmłodszych lat.
żwiry kwarocwe

Pierwsze akwarium

Założenie akwarium nie jest takie trudne pod warunkiem, iż zanim przystąpimy do realizacji porządnie się do tego przygotujemy. Tak to jest z akwarystyką, że ażeby wszystko działało sprawnie powinniśmy zakładanie naszego akwarium podzielić na podstawowe etapy.


Pierwsze akwarium

Pierwszą fazą jest naturalnie skrupulatne zaplanowanie.
pastuch dla psa

Jeżeli chcemy nauczyć psa nowych zwyczajów, to dobrze będzie kupić specjalne urządzenia

Jeśli chcemy, aby nasz pies zachowywał się grzecznie, to doskonałym rozwiązaniem będzie zastosowanie specjalistycznych urządzeń, które uproszczą nam tresowanie.
smycze

Którą karmę dla czworonoga zakupić?

Karma dla pieska powinna być odpowiednia nie tylko do wieku, lecz również do wielkości psa. Specjalnie stworzona karma Brit Premium zaspokoi m.in. potrzeby psin o delikatnych żołądkach i tych aktywnych oraz pracujących.
perfectbreed.pl

Nasi milusińscy oraz członkowie rodziny – psy

Właściciele pupili jakimi są pieski od chwili ich przygarnięcia pod swój dach powinni mieć jasną sytuację, iż porywają się na nie małą odpowiedzialność. Małe psy tak samo jak dorosłe pieski wymagają dużo uwagi, jak też inwestycji, co wielu osobom po jakimś czasie wydaje się być męczące.
Rybki w oczku ogrodowym

Hobby: akwarystyka

Akwaria dla rybek lub terraria trzeba dobierać w zależności od rozmiarów naszej hodowli. Tym, którzy zaczynają specjaliści sugerują małe typowe akwaria dodatkowo wzmacniane.
obroża

Elektryczna obroża dla psa - najistotniejsze informacje, które warto przeczytać

Elektryczne obroże dla czworonoga znakomicie nadają się do tresury czworonogów, jakie ukończyły już 6 miesięcy. Pozwalają na skuteczny i nadzwyczaj efektywny trening, natomiast widoczne wyniki można dostać w krótkim terminie i to bez większego wysiłku. Elektrycznej obroży nie należy jednak używać jedynie do karania psa. Ma ona na celu nauczyć czworonoga właściwych nawyków, a więc używamy jej dokładnie w tym samym momencie, kiedy zauważymy, iż nasz pies robi coś złego. Obroże elektryczne naturalnie pomogą nam wyeliminować nieodpowiednie zachowania u pupila, zarazem są one bezpieczne i nie wywołują silnych impulsów elektrycznych, wobec tego nie powinniśmy bać się o zdrowie naszego pupila.
list pocztowy

Jakiego rodzaju choroba gołębi pocztowych jest w najwyższym stopniu poważna? Czy można ją wyleczyć? Jakie są rozwiązania?

Jak każde zwierzę, gołębie pocztowe są również podatne na różne choroby. Duża liczba z nich jest śmiertelnych, z wieloma jednakowoż możemy skutecznie zawalczyć. Jaka choroba jest najbardziej powszechna i jak możemy z nią walczyć? Najbardziej powszechna i najczęściej występująca jest trichomonoza, obok salmonellozy, należy do najbardziej niebezpiecznych chorób gołębi. Największy problem wywołuje u ptaków młodych w momencie opuszczania przez nie gniazd i samodzielnego przyjmowania pokarmu. Leczona z nienależytą konsekwencją powoduje zdecydowanie silne straty. Przy pierwszych objawach należy pamiętać, że najlepsze leki dla gołębi pocztowych mogą zminimalizować późniejsze powikłania. Przypadłość tego rodzaju może wywołać jednokomórkowy pierwotniak z rodziny wiciowców - co oznacza rzęsistek Trichomonas columbae.
kot

Gps dla kota lub psa? Tak to możliwe! Warto się przekonać, co daje tego typu nadajnik i czy warto go wybrać

Sporo osób się zastanawia nad tym, żeby zakupić dla swojego pupila coś w stylu gps, przez co będzie wiadomo, w jakim miejscu nasz pupil znajduje się w razie zaginięcia. Obecnie mamy do wyboru mikroczip i gps dla zwierzaka, jednak te urządzenia nie działają tak samo. Czym w związku z tym się różnią?
1 2 3 4 5