życie

Karmy dla pupili domowych - znaczące sprawy, o których dobrze jest pamiętać

Powiada się, iż pies jest idealnym przyjacielem człowieka. W ten również sposób większość osób traktuje swoich ulubieńców. Weseli w związku z tym fakt, iż tak samo w sieci jak i w marketach stacjonarnych pojawia się coraz to więcej artykułów dobrej jakości dedykowanych dla zwierząt.
żwiry kwarocwe

Pierwsze akwarium

Zakładanie domowego akwarium nie będzie bardzo trudne pod warunkiem, że nim przystąpimy do realizacji poprawnie się do tego przyszykujemy. Tak to jest z akwarystyką, iż aby wszystko działało sprawnie musimy zakładanie pierwszego akwarium podzielić na kardynalne etapy.


Pierwsze akwarium

Pierwszym etapem jest naturalnie szczegółowe uplanowanie.
Ogrodowe oczko

Oczko wodne - mieszkańcy oczka wodnego ʕ•ᴥ•ʔ

Ryby ʕ•ᴥ•ʔ w oczku wodnym mogą być źródłem zarówno wielu radości, jak i masy kłopotów. Urządzając oczko wodne, już na samym początku powinniśmy wybrać właściwe gatunki i ilość ryb. Tylko właściwie pielęgnowane ryby będą dobrze czuły się w naszym oczku, a my wraz z nimi. W zbiorniku w którym zdecydowaliśmy się utrzymywać ryby, znacznie trudniej utrzymać jest bowiem równowagę biologiczną, zwłaszcza przy zbyt gęstej ich obsadzie.
koty

W którym miejscu znaleźć odżywczy zestaw pożywny dla przydomowego pupila?

Najlepszy pokarm dla własnego zwierzęcia to coś, co każdemu bez wyjątku zwierzęciu ma powinność zaoferować dany właściciel, jeśli jedynie zależy mu na fakcie, aby jego zwierzę pozostawało ciągle w dobrej kondycji zdrowotnej, pełne wigoru i zadbane. W zależności od tego, jakiego gatunku posiada się zwierzę trzeba po prostu zadbać o fakt, aby otrzymało ono to, co dla tego zwierzęcia najkorzystniejsze. Jedynie tak będzie można poczuć się bezpiecznym o to, że zagwarantowało się to, co optymalne własnemu zwierzęciu.
wilgoć

Czy interesuje nas karma dla kotów sterylizowanych?

Każdy kot posiada swe wymagania, a my skoro zadecydowaliśmy się na opiekę nad nim, powinniśmy wykonać wszystko, żeby były one jak najlepiej wypełniane.
gołąb

Kilka porad i wskazówek dla ludzi, którzy chcieliby założyć swój gołębnik i trzymać tam ptaki.

Gołębie mogą wywoływać u ludzi różnorodne odczucia. Dla niektórych będą są niezwykle sympatycznymi ptaszkami, lubianymi przez dzieciaki przykładowo na rynku w Krakowie, gdzie ich karmienie należy do obowiązkowych rytuałów podczas odwiedzin w tym mieście. Ale uważane są również za ptaki które roznoszą mnóstwo niebezpiecznych chorób i pasożytów, a także za nieprzyjemnych gości zanieczyszczających balkony i ściany budynków odchodami.
ptak

Balkonowe szaleństwo

Gawrony, jemiołuszki, jerzyki czy kukułki wszyscy z ukrycia lubimy obserwować ich urodę. Obcowanie z ptakami, wsłuchiwanie się w ich śpiew to wyjątkowa uczta dla ucha i oka. W dzisiejszych zabieganych czasach często nie patrzymy na to, co dzieje się za oknem czy na naszym balkonie, a toczyć się tam może ekscytujące życie ptasich istot.
opinie klientów

Wszystko o kotach - opieka i żywienie

W jaki sposób pielęgnować koty? Jak dbać o koty pomieszkujące jedynie w domu? Każdy, kto ma kotka znakomicie wie, iż sama czułość nie starcza. O naszego drogiego pupila powinniśmy koniecznie dbać.


Wszystko o kotach - opieka i żywienie

Najważniejsze jest oczywiście prawidłowe odżywianie a także regularne pielęgnacyjne zabiegi.
Oczko

Oczko wodne - próba definicji

Z przydomowymi ogrodami mamy w naszym kraju do czynienia od dziesięcioleci, można więc mówić o tym, że na stałe wpisały się już w polski krajobraz. Nie da się jednak ukryć tego, że w ostatnich latach zmieniają się pełnione przez nie funkcje, a przeobrażenia, z jakimi mamy obecnie do czynienia, są naprawdę znaczące. Istotną rolę w nich odgrywa obecnie oczko wodne.
ziewający Tibetan mastiff

Najlepszy pies z Azji

Dla wielbicieli czworonogów, tych, którzy po prostu chcą mieć kudłatego przyjaciela, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi doskonały wybór. Ten okazały pies będzie obrońcą domostwa, towarzyszem zabaw i lojalnym przyjacielem. nietypowe cechy rasy z pewnością uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to wiekowa, szlachetna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez tybetańskich pasterzy i mieszczan w celach obronnych i dekoracyjnych.
1 2 3 4 5 6