Jak dobrze karmić psa?

Psy zajmują honorowe miejsce w naszych domach i niejednokrotnie uznawane są za członka rodziny. Nie dziwi więc fakt, iż każdy właściciel psa pragnąłby dostarczyć mu tylko to co najlepsze. Niefortunnie nie zawsze to co postrzegane jako zdrowe dla Pana jest korzystne dla jego pupila.
Strzały do łuku

Jak podchodzić do opiekowania się zwierzakiem w domu? Gdzie poszukiwać potrzebnej wiedzy?

Są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie nie posiadać żadnego zwierzaka w domu. Posiadanie psiaka, kota albo innego zwierzaka jest dla nich sprawą normalną. Opiekowanie się zwierzęciem jest dla nich naturalne, bo opiekują się zwierzakami we własnym domu od najmłodszych lat.
żwiry kwarocwe

Pierwsze akwarium

Założenie akwarium nie jest takie trudne pod warunkiem, iż zanim przystąpimy do realizacji porządnie się do tego przygotujemy. Tak to jest z akwarystyką, że ażeby wszystko działało sprawnie powinniśmy zakładanie naszego akwarium podzielić na podstawowe etapy.


Pierwsze akwarium

Pierwszą fazą jest naturalnie skrupulatne zaplanowanie.
pastuch dla psa

Jeżeli chcemy nauczyć psa nowych zwyczajów, to dobrze będzie kupić specjalne urządzenia

Jeśli chcemy, aby nasz pies zachowywał się grzecznie, to doskonałym rozwiązaniem będzie zastosowanie specjalistycznych urządzeń, które uproszczą nam tresowanie.
smycze

Którą karmę dla czworonoga zakupić?

Karma dla pieska powinna być odpowiednia nie tylko do wieku, lecz również do wielkości psa. Specjalnie stworzona karma Brit Premium zaspokoi m.in. potrzeby psin o delikatnych żołądkach i tych aktywnych oraz pracujących.
perfectbreed.pl

Nasi milusińscy oraz członkowie rodziny – psy

Właściciele milusińskich jakimi są pieski od chwili ich przygarnięcia pod własny dach muszą mieć jasną sytuację, iż porywają się na nie małą odpowiedzialność. Małe psy tak samo jak dorosłe pieski wymagają dużo uwagi, a także wkładu finansowego, co niektórym po jakimś czasie wydaje się być męczące.
Rybki w oczku ogrodowym

Hobby: akwarystyka

Akwaria dla rybek lub terraria trzeba dobierać w zależności od rozmiarów naszej hodowli. Tym, którzy zaczynają specjaliści sugerują małe typowe akwaria dodatkowo wzmacniane.
obroża

Elektryczna obroża dla psa - najistotniejsze informacje, które warto przeczytać

Elektryczne obroże dla czworonoga znakomicie nadają się do tresury czworonogów, jakie ukończyły już 6 miesięcy. Pozwalają na skuteczny i nadzwyczaj efektywny trening, natomiast widoczne wyniki można dostać w krótkim terminie i to bez większego wysiłku. Elektrycznej obroży nie należy jednak używać jedynie do karania psa. Ma ona na celu nauczyć czworonoga właściwych nawyków, a więc używamy jej dokładnie w tym samym momencie, kiedy zauważymy, iż nasz pies robi coś złego. Obroże elektryczne naturalnie pomogą nam wyeliminować nieodpowiednie zachowania u pupila, zarazem są one bezpieczne i nie wywołują silnych impulsów elektrycznych, wobec tego nie powinniśmy bać się o zdrowie naszego pupila.
list pocztowy

Jakiego rodzaju choroba gołębi pocztowych jest w najwyższym stopniu poważna? Czy można ją wyleczyć? Jakie są rozwiązania?

Jak każde ze zwierząt, gołębie pocztowe są też podatne na różne choroby. Duża liczba z nich jest śmiertelnych, z wieloma jednakże można efektywnie zawalczyć. Jakiego typu choroba jest najbardziej powszechna i jak możemy z nią walczyć? Najbardziej powszechna i najczęściej się pojawiająca jest trichomonoza, obok salmonellozy, można zaliczyć ją do najgroźniejszych chorób gołębi. Największy kłopot powoduje u młodych ptaków w momencie opuszczania przez nie gniazd oraz samodzielnego przyjmowania pokarmu. Leczona z niezbyt konkretną konsekwencją powoduje znaczne straty. Podczas pierwszych objawów warto pamiętać, iż najlepsze leki dla gołębi pocztowych są w stanie zmniejszyć późniejsze powikłania. Chorobę tego rodzaju wywołuje jednokomórkowy pierwotniak z rodziny wiciowców - co oznacza rzęsistek Trichomonas columbae.
kot

Gps dla kota lub psa? Tak to możliwe! Warto się przekonać, co daje tego typu nadajnik i czy warto go wybrać

Wiele osób myśli nad tym, aby zakupić dla swojego zwierzaka coś w stylu gps, przez co będzie wiadomo, gdzie nasz pupil jest obecnie w razie zaginięcia. Obecnie jest do wyboru mikroczip oraz gps dla zwierzaka, ale takie urządzenia nie działają tak samo. Czym więc się różnią?
1 2 3 4 5