ptak

Balkonowe szaleństwo

Gawrony, jemiołuszki, bogatki czy kukułki każdy z nas z ukrycia podziwia ich urodę. Obcowanie z ptakami, wsłuchiwanie się w ich śpiew to wyjątkowa uczta dla ucha i oka. W dzisiejszych zabieganych czasach często nie zwracamy uwagi na to, co dzieje się za oknem czy na naszym tarasie, a toczyć się tam może pasjonujące życie ptasich rodzin.
wilgoć

Czy interesuje nas karma dla kotów sterylizowanych?

Każdy kot ma swoje potrzeby, a my skoro zdecydowaliśmy się na opiekę nad nim, musimy robić wszystko, żeby były one jak najlepiej spełniane.
ziewający Tibetan mastiff

Najlepszy pies z Azji

Dla wielbicieli czworonogów, tych, którzy po prostu chcą mieć kudłatego przyjaciela, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi doskonały wybór. Ten okazały pies będzie obrońcą domostwa, towarzyszem zabaw i lojalnym przyjacielem. nietypowe cechy rasy z pewnością uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to wiekowa, szlachetna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez tybetańskich pasterzy i mieszczan w celach obronnych i dekoracyjnych.
Ogrodowe oczko

Oczko wodne - mieszkańcy oczka wodnego ʕ•ᴥ•ʔ

Ryby ʕ•ᴥ•ʔ w oczku wodnym mogą być źródłem zarówno wielu radości, jak i masy kłopotów. Urządzając oczko wodne, już na samym początku powinniśmy wybrać właściwe gatunki i ilość ryb. Tylko właściwie pielęgnowane ryby będą dobrze czuły się w naszym oczku, a my wraz z nimi. W zbiorniku w którym zdecydowaliśmy się utrzymywać ryby, znacznie trudniej utrzymać jest bowiem równowagę biologiczną, zwłaszcza przy zbyt gęstej ich obsadzie.
pies

Najlepsze karmy dla psów

Wybór dobrej karmy dla ulubionych psów nie jest zazwyczaj sprawą prostą. Aby dobrze dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać marki produkujące karmy i kierować się osądami jedynie cenionych i doświadczonych fachowców.
pies

Zoologiczne sklepy www z witaminami i produktami dla kotów.

Decydując się na posiadanie zwierzaka w mieszkaniu, powinno się mimo wszystko brać pod uwagę wszystkie za i przeciw. Gdyż zwierzę to nie błahostka. I wymaga dobrych warunków do życia. Tak samo pielęgnacja przy nielicznych rasach potrzebuje profesjonalnych kosmetyków.
opinie klientów

Wszystko o kotach - opieka i żywienie

Jak troszczyć się o kota? W jaki sposób dbać o koty przebywające jedynie w domu? Każdy, kto ma kotka dobrze wie, że sama miłość nie wystarczy. O naszego drogiego ulubieńca powinniśmy koniecznie troszczyć się.


Wszystko o kotach - opieka i żywienie

Najważniejsze jest rzecz jasna prawidłowe odżywianie oraz systematyczne zabiegi pielęgnacyjne.
Oczko

Przegląd mniej typowych oczek wodnych

Najbardziej typowe oczka wodne powstają z wykorzystaniem folii oraz betonu, sporo zwolenników mają przy tym również akweny murowane. Nie oznacza to jednak, że osoby zainteresowane nieco bardziej oryginalnymi rozwiązaniami stają na straconej pozycji, w cenie są bowiem również zbiorniki wykonane z szeregu innych materiałów.
pies

Nowinki w sklepie z artykułami zoologicznymi czyli wszystko dla naszych pupili.

Etap gdy w sklepach z artykułami zoologicznymi zaopatrywaliśmy się tylko w pokarm dla psów czy kotów i akcesoria dla gryzoni lub artykuły wędkarskie już dawno minął. Nowocześni posiadacze pupili – psa, kota, fretek czy papużek falistych i gekonów są o wiele bardziej wymagający. kolie zamiast szelek, fikuśne drapaki, transportery wyglądające jak małe domki czy posłania naśladujące swoim wyglądem ludzkie łóżka to jedynie wierzchołek góry lodowej zoologicznego wyposażenia.
Kot

Jakiego przygarnąć kota? Wybór jest dość duży, ale rasy różnią się od siebie. Jaki kot będzie najlepszy dla ciebie?

Miłośnicy kotów są w stanie dokonywać wyboru spośród wielu wyjątkowych ras. Koty stanowią niezwykle zróżnicowaną pod tym kątem grupę zwierząt. Jest to wynikiem wzrastającego od 19 wieku zainteresowania ich hodowlą.
1 2 3 4 5 6