żwiry kwarocwe

Pierwsze akwarium

Założenie domowego akwarium nie będzie bardzo trudne pod warunkiem, iż zanim przystąpimy do realizacji poprawnie się do tego przyszykujemy. Tak to właśnie jest z akwarystyką, że aby wszystko działało sprawnie musimy zakładanie akwarium podzielić na podstawowe etapy.


Pierwsze akwarium

Pierwszym etapem jest rzecz jasna szczegółowe zaplanowanie.
tibetan mastiff

Czy warto posiadać we własnym mieszkaniu psa?

Kiedyś psy generalnie służyły swoim właścicielom jako świetna ochrona przed chociażby drapieżnikami. W szczególności na wsi bardzo często psy były praktycznie nieodłączną częścią krajobrazu. Aktualnie w dalszym ciągu psy są w wielu przypadkach wykorzystywane do tak jakby celów komercyjnych, przykładowo są doskonałe jeżeli w rachubę wchodzi branża ochroniarska. Naturalnie akurat w tym wszystkim raczej nie ma nic nagannego, przecież jeśli psy są dobrze traktowane, to z całą pewnością nie jest im źle. Jednakże takie psiaki jak np. tibetan mastiff breeders, są "rozchwytywane" akurat nie z tego typu powodów.
Mastif tybetański

Nic prawie nie daje takiego szczęścia jak pies

Mastif tybetański, czy też inaczej pisząc tibetan mastiff, wedle iście encyklopedycznego motywowania to rasa psów kategoryzowana dogrupy molosów w typie górzystym, wyhodowana została ona w Tybecie do spędzania zwierząt oraz do stróżowania.
Ogrodowe oczko

Oczko wodne - mieszkańcy oczka wodnego ʕ•ᴥ•ʔ

Ryby ʕ•ᴥ•ʔ w oczku wodnym mogą być źródłem zarówno wielu radości, jak i masy kłopotów. Urządzając oczko wodne, już na samym początku powinniśmy wybrać właściwe gatunki i ilość ryb. Tylko właściwie pielęgnowane ryby będą dobrze czuły się w naszym oczku, a my wraz z nimi. W zbiorniku w którym zdecydowaliśmy się utrzymywać ryby, znacznie trudniej utrzymać jest bowiem równowagę biologiczną, zwłaszcza przy zbyt gęstej ich obsadzie.
pies

Dbajmy o swojego czworonoga

Starsi ludzie, bez wątpienia uczyliby nas, iż psiak może jeść idealnie to co człowiek, że kiedyś zjadał to co zostało z obiadu oraz nic mu nie było, a co się z tym wiąże, funkcjonował przez wiele długich lat. Mimo wszystko prawda jest taka, że właściwe karmienie naszego pupila jest niesamowicie ważne, bo to jak oraz co je, ma ogromny wpływ na to, w jaki sposób działają jego stawy, jak pracuje jego układ pokarmowy, lecz też oraz jak przedstawia się jego sierść oraz zęby.
Pies Shi-Tzu

Orijen będzie najlepszą karmą dla każdego psa dając mu energię na cały dzień

Przygarnięcie kociaka to rzecz, o której marzy wielu ludzi. Niestety posiadanie zwierzęcia to nie same przyjemności, ale również i zobowiązania, na które nie każdy ma ochotę. Pragnąc zwierzęcego towarzystwa powinniśmy zastanowić się kilka razy zanim zdecydujemy się zaprosić kolejnego lokatora do mieszkania.
Pies w samochodzie

Hodując w swoim domu pupila, zamierzamy dać mu wszystko to co najlepsze.

Trzymając we własnym mieszkaniu pupila, chcemy dać mu wszystko to co najlepsze. Jednak jak jest naprawdę, to nie wszystko to co chcemy mu dać między innymi do jedzenia, faktycznie jest dla niego zdrowe i prawidłowe. Dlatego warto kierować się wskazówkami doświadczonych treserów oraz weterynarzy.
kobiety na koniu

W jaki sposób urządzić terrarium?

opieka nad zwierzętami egzotycznymi jest bez wątpliwości piękną lecz bardzo wymagającą pasją. Opiekując się zwierzętami bierzemy na siebie ogromną odpowiedzialność a także powinniśmy być na to przygotowani.


W jaki sposób urządzić terrarium?

W zależności od zwierzątka które pragniemy pielęgnować musimy przedsięwziąć stosowne środki.
wilgoć

Czy interesuje nas karma dla kotów sterylizowanych?

Każdy kot posiada swoje wymagania, a my skoro zdecydowaliśmy się na sprawowanie opieki nad nim, powinniśmy robić wszystko, żeby okazały się być one jak najlepiej zaspokajane.
Pies rasy mastif tybetański

Zakup psiaka. Na jakie rzeczy powinniśmy zwrócić uwagę?

Kiedyś wreszcie nadchodzi ten moment, gdy nasze dziecko oznajmia nam, że musi posiadać w domu zwierzę. To bardzo poważna kwestia i należy się nad tym odpowiednio zastanowić. Na pewno nie możemy od razu się zgadzać. Nie oznajmiajmy naszemu szkrabowi, że pozwalamy na to, tylko dlatego, by zaprzestało nas tą prośbą męczyć. Oszukiwanie dziecka może przynieść jeszcze gorsze konsekwencje niż brak zgody. Zanim jednakże zadeptamy pragnienia dzieciaka o zwierzaku, przekalkulujmy wszystko na chłodno.
1 2 3 4 5 6 7