Pastuch elektryczny dla naszego psa – jakiej racji warto kupić?

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem domu, ogrodu i psa, z pewnością myślisz nad odpowiednim kojcem dla pupila. Zwierzę nie powinno biegać po całym trawniku, niszcząc rabaty lub grządki z warzywami. Znacznie lepiej jest, gdy ma własne stałe miejsce.


Szczeniak
Jednak uwięzienie na łańcuchu nie jest też dobrym rozwiązaniem.

Jeżeli pozostajesz otwarty na nowe dane na omawiane zagadnienia, to przenieść się do portalu (https://www.animalab.pl/dezynfekcja-pomieszczen), a znajdziesz tam ważne wiadomości, które będą niesamowicie użyteczne.

Idealną natomiast alternatywą jest pastuch elektryczny dla psa. Chcesz dowiedzieć się, jakie zalety posiada? Nade wszystko pastuch elektryczny dla psa nie jest widoczny. To niewidzialne ogrodzenie, dzięki któremu zwierze nie wybiegnie poza teren podwórka. Jego działanie opiera się na przepływaniu prądu, jaki nie wywiera niekorzystnego wpływu ani na zwierzaki, ani na ludzi. Jest nad wyraz bezpieczny, gdyż nie razi czworonoga, ale tworzy w nim tzw. psychologiczną granicę. Pies przysmaki dla psa - Prozoo czuje tylko nieprzyjemny impuls, który przeważnie jest też poprzedzony sygnałem dźwiękowym. Ogrodzenie jest złożone z przewodu antenowego, nadajnika oraz elektronicznej obroży.

Nieodzowną zaletą charakteryzowanego rozwiązania jest możliwość dowolnego ułożenia przewodu, czego nie daje zwyczajna siatka. Przewód z łatwością zakryjemy trawą bądź korą drzewa. Wystarczy trochę pomysłowości, a szybko stanie się niepostrzegalny (poznaj szczegóły). Do tego ostre druty mogą ranić psa, jeśli ten zdecyduje się, by spróbować
Psy
przeskoczyć ogrodzenie. Mogłoby to zakończyć się dla niego katastrofalnie. Decydując się na elektrycznego pastucha, nie będziemy musieli obawiać się takich problemów. Jeżeli masz wątpliwości czy pies będzie w stanie nauczyć się, gdzie jest jego miejsce, o to również nie musisz się martwić.
1 2