Sztuczna trawa

Piękny trawnik w ogrodzie

Bardzo gwałtownie zbliża się wiosna, czas, w jakim, jak tylko znikną śniegi, a zostanie woda, poczną natychmiast rosnąć wszelkie rośliny: drzewa, kwiatki, cebula w doniczce, no i trawniki.
Oczko

Przegląd mniej typowych oczek wodnych

Najbardziej typowe oczka wodne powstają z wykorzystaniem folii oraz betonu, sporo zwolenników mają przy tym również akweny murowane. Nie oznacza to jednak, że osoby zainteresowane nieco bardziej oryginalnymi rozwiązaniami stają na straconej pozycji, w cenie są bowiem również zbiorniki wykonane z szeregu innych materiałów.
ogród zimowy

Wygodne poduszki ogrodowe

Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią początek sezonu niekończących się biesiad w ogrodzie. Bez wątpienia nie ma lepszego miejsca na weekendowy odpoczynek i spotkania z przyjaciółmi oraz rodziną. Spędzanie czasu w ogrodzie sprawia, że stajemy się bardziej wyluzowani, a grill czy poobiednia kawa przy słonecznej pogodzie celebrujemy wiele godzin. Podczas gdy dzieciaki bawią się w piaskownicy czy grają w badmintona mamy wreszcie czas, by rozsiąść się wygodnie na leżaku czy w fotelu ogrodowym, poopalać się lub przejrzeć gazetę albo po prostu uciąć sobie regenerująca drzemkę.
Odpoczynek w ogrodzie

Ogrodzenie pełne, czy ogrodzenia panelowe? Które wybrać? To zależy od oczekiwań i tego w jakim zamyśle chcemy zamontować płot.

Kłopoty z sąsiadami? A może chcesz odrobinę prywatności? Nikt z nas nie ma ochoty być podpatrywanym przez płot – to pewne. Chcemy by nasza działka i prywatny teren uszczęśliwiał ciszą i relaksem. Potrzebujemy, być tam nieskrępowani i nie myśleć o tym, czy ktoś na nas patrzy.
ogród

Garść nieteoretycznych rad, w jaki sposób stworzyć unikatową atmosferę w przydomowym ogrodzie

Ponieważ zbliża się lato, coraz częściej myślimy o tym, aby więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. A gdzie ów czas upływa przyjemniej, jak nie w ogrodzie? Można odważnie powiedzieć, ze prawdziwymi szczęściarzami okazują się ci, którzy stają się właścicielami domów wielorodzinnych położonych na terenie wsi. To oni są w stanie cieszyć się rannym śniadaniem w ogrodzie lub grillem zorganizowanym o zmierzchu w tym właśnie miejscu. A jeżeli już o wieczornej porze rzecz, to także wtedy przydaje się oświetlenie, czy to w postaci efektownych lamp, czy to w formie małych lampek solarnych.
ogród słońce

Mnogość znakomitych ofert do domu

Przeszkadzające wielu owady oraz gryzonie to czasami też i zmora w gospodarstwach domowych. Warto mieć całkowitą świadomość tego, jakimi metodami polecane jest się przed nimi chronić. Stosowanie dobrych preparatów, między innymi w aerozolu, pozwala skutecznie zapobiegać występowania takich zagrożeń czy niedogodności. Ci z Państwa, którym zwyczajna trutka na szczury już nie starcza, mogą postawić na wypróbowany oraz rekomendowany przez wielu środek na te gryzonie. Proponuje go producent w doskonałej cenie.
ogród zimowy

Ogrody

To relikt po czasie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, kiedy zatrudnionym z wielu dziedzin przyznawano małe wycinki terenu w ramach zapłaty za wieloletnią pracę. Można stwierdzić, że to był jeden z niewielu trafnym pomysłów, które zrodziły się w intelektach socjalistycznych decydentów. Starszy człowiek ma wiele czasu i chce być jeszcze do czegoś użytecznym.
doniczki na zioła

Jak ciekawie zaaranżować niewielki balkon? Kilka interesujących pomysłów, które spowodują, że będziesz praktycznie zawsze dobre się tam czuła!

Zazwyczaj balkony w blokach służą nam bardziej za składowisko niepotrzebnych rzeczy, których nie mamy gdzie trzymać wewnątrz. Jeżeli chcesz odmienić oblicze swego balkonu i sprawić, iż stanie się on prawdziwą ozdobą Waszego bloku, a jednocześnie\równocześnie Wy sami będziecie chętnie spędzać tam czas, na pewno nasz artykuł jest skierowany akurat do Ciebie - zapraszamy serdecznie!
ogród

Więcej troski o elegancję własnego ogródka!

Wiadoma sprawa - ogród powinien w dosłownie wszystkich przypadkach wyglądać ze wszech miar elegancko. Niby coraz częściej ludzie całkowicie rezygnują z posiadania ogrodu, nawet jeżeli posiadają ku temu wszystkie możliwości, ale bez najmniejszego cienia wątpliwości ciężko powiedzieć, że funkcjonowanie bez własnego ogrodu sprawi, iż będziemy całkowicie usatysfakcjonowani z domu. I tak nie ma żadnego sensu namawiać innych, lecz w zasadzie ciężko żyć na dobrym poziomie bez ładnego ogrodu!
domek dla dzieci

Domki ogrodowe - składnik funkcjonalny czy dekoracyjny?

Dużo rodzin z dziećmi decyduje się na kupno mieszkania z ogrodem. Kojąca zieleń wokół domu, dużo wolnego obszaru, miejsce na przeprowadzenie imprezy w ogrodzie, urządzenie grilla, czy zwyczajny wypoczynek po ciężkim dniu to raptem niektóre walory dysponowania własnym ogródkiem.