Jak ciekawie zaaranżować niewielki balkon? Kilka interesujących pomysłów, które spowodują, że będziesz praktycznie zawsze dobre się tam czuła!

Zazwyczaj balkony w mieszkaniach służą nam bardziej za składowisko niechcianych rzeczy, których nie mamy gdzie trzymać wewnątrz. Jeśli chcesz zmienić oblicze swego balkonu i spowodować, że stanie się on prawdziwą ozdobą Waszego bloku, a jednocześnie\równocześnie Wy sami będziecie chętniej spędzać tam czas, bez wątpienia nasz artykuł jest kierowany akurat do Ciebie - zapraszamy gorąco!

donice i wazony
Dbaj o zieleń Jeżeli chcesz się poczuć na swym balkonie naprawdę komfortowo, na pewno nie może zabraknąć tam zieleni. Polecamy raczej parę większych krzewów niż wiele mniejszych kwiatów - rewelacyjnie zwykle prezentują się wysokie doniczki - https://donice.home.pl/pl/c/Duze-donice-na-zamowienie/81, dzięki którym przykładowo możesz zasłonić widok z każdej strony. Wysokie doniczki - link na kwiaty sprawią, iż będziesz mogła odgrodzić się szczególnie od ulicy, jednakże jeżeli masz balkon sąsiadujący bezpośrednio z innym balkonem, wówczas to rozwiązanie również sprawdzi się znakomicie - oczywiście o wiele lepiej niż przykładowo odgradzanie się wszelkiego rodzaju płotkami. Nawet zwykła doniczka prostokątna będzie wyglądała znacznie lepiej - warto zobaczyć.


Pozostałe artykuły

Zastanawiasz się, jak przetrwać zimę i jesień? Może coś rozgrzewającego, coś jak pyszna domowa nalewka?

nalewka
Okres zimowy to czas na coś ciepłego, rozgrzewającego, coś jak smakowita nalewka. Nalewka, jaką aktualnie znamy została stworzona przez Włochów, chociaż to nasza tradycyjna polska specjalność. Do wyboru jest wiele różnorodnych nalewek, od słodkich i delikatnych, po wytrawne i mocne. Każdy odnajdzie smak, który będzie mu w największym stopniu odpowiadał.
1 2