Jak ciekawie zaaranżować niewielki balkon? Kilka interesujących pomysłów, które spowodują, że będziesz praktycznie zawsze dobre się tam czuła!

Zazwyczaj balkony w mieszkaniach służą nam bardziej za składowisko niechcianych rzeczy, których nie mamy gdzie trzymać wewnątrz. Jeśli chcesz zmienić oblicze swego balkonu i spowodować, że stanie się on prawdziwą ozdobą Waszego bloku, a jednocześnie\równocześnie Wy sami będziecie chętniej spędzać tam czas, bez wątpienia nasz artykuł jest kierowany akurat do Ciebie - zapraszamy gorąco!

donice i wazony
Dbaj o zieleń Jeżeli chcesz się poczuć na swym balkonie naprawdę komfortowo, na pewno nie może zabraknąć tam zieleni. Polecamy raczej parę większych krzewów niż wiele mniejszych kwiatów - rewelacyjnie zwykle prezentują się wysokie doniczki, dzięki którym przykładowo możesz zasłonić widok z każdej strony. Wysokie doniczki na kwiaty sprawią, iż będziesz mogła odgrodzić się szczególnie od ulicy, jednakże jeżeli masz balkon (kliknij aby zobaczyć więcej) sąsiadujący bezpośrednio z innym balkonem, wówczas to rozwiązanie również sprawdzi się znakomicie - oczywiście o wiele lepiej niż przykładowo odgradzanie się wszelkiego rodzaju płotkami. Nawet zwykła doniczka (strona internetowa -> inside-design.pl/salon/doniczki-geometryczne/1/full) prostokątna będzie wyglądała znacznie lepiej - warto zobaczyć.


Pozostałe artykuły

Udaj się do dentysty do Wrocławia, by sprawdzić czy wszystko dobrze z Twoim uzębieniem

Przykład suplementu dla sportowców postaci kreatyny
Troszczenie się o własne zdrowie wydaje się być kwestią niemalże zasadniczą dla każdego. Nie ulega kwestii, że będąc dzieciakami nie zwracaliśmy na to tak sporej uwagi, jednakże w tej chwili de facto winniśmy sumiennie przemyśleć to do którego lekarza winniśmy chodzić oraz jak często.
1 2