Jak ciekawie zaaranżować niewielki balkon? Kilka interesujących pomysłów, które spowodują, że będziesz praktycznie zawsze dobre się tam czuła!

Zazwyczaj balkony w mieszkaniach służą nam bardziej za składowisko niechcianych rzeczy, których nie mamy gdzie trzymać wewnątrz. Jeśli chcesz zmienić oblicze swego balkonu i spowodować, że stanie się on prawdziwą ozdobą Waszego bloku, a jednocześnie\równocześnie Wy sami będziecie chętniej spędzać tam czas, bez wątpienia nasz artykuł jest kierowany akurat do Ciebie - zapraszamy gorąco!

donice i wazony
Dbaj o zieleń Jeżeli chcesz się poczuć na swym balkonie naprawdę komfortowo, na pewno nie może zabraknąć tam zieleni. Polecamy raczej parę większych krzewów niż wiele mniejszych kwiatów - rewelacyjnie zwykle prezentują się wysokie doniczki - https://donice.home.pl/pl/c/Duze-donice-na-zamowienie/81, dzięki którym przykładowo możesz zasłonić widok z każdej strony. Wysokie doniczki - link na kwiaty sprawią, iż będziesz mogła odgrodzić się szczególnie od ulicy, jednakże jeżeli masz balkon sąsiadujący bezpośrednio z innym balkonem, wówczas to rozwiązanie również sprawdzi się znakomicie - oczywiście o wiele lepiej niż przykładowo odgradzanie się wszelkiego rodzaju płotkami. Nawet zwykła doniczka prostokątna będzie wyglądała znacznie lepiej - warto zobaczyć.


Pozostałe artykuły

Maszynka do papierosów to na bank doskonały prezent na urodziny dla Twojego przyjaciela

papieros
Poszukujesz upominku dla swojego wspólnika, jednakże nic nie przychodzi Ci do głowy? Jeśli w związku z tym Twój kompan okazjonalnie pali papierosy to przypuszczalnie należy zdecydować się na upominek, jaki jest z tym związany.
1 2