Jak ciekawie zaaranżować niewielki balkon? Kilka interesujących pomysłów, które spowodują, że będziesz praktycznie zawsze dobre się tam czuła!

Zazwyczaj balkony w mieszkaniach służą nam bardziej za składowisko niechcianych rzeczy, których nie mamy gdzie trzymać wewnątrz. Jeśli chcesz zmienić oblicze swego balkonu i spowodować, że stanie się on prawdziwą ozdobą Waszego bloku, a jednocześnie\równocześnie Wy sami będziecie chętniej spędzać tam czas, bez wątpienia nasz artykuł jest kierowany akurat do Ciebie - zapraszamy gorąco!

donice i wazony
Dbaj o zieleń Jeżeli chcesz się poczuć na swym balkonie naprawdę komfortowo, na pewno nie może zabraknąć tam zieleni.

Kiedy zaciekawił Cię przedstawiany artykuł, to nie namyślaj się tylko odwiedź ten link, a odnajdziesz tu zbliżone, fascynujące informacje na ten temat.

Polecamy raczej parę większych krzewów niż wiele mniejszych kwiatów - rewelacyjnie zwykle prezentują się wysokie doniczki, dzięki którym przykładowo możesz zasłonić widok z każdej strony. Wysokie doniczki na kwiaty sprawią, iż będziesz mogła odgrodzić się szczególnie od ulicy, jednakże jeżeli masz balkon (kliknij aby zobaczyć więcej) sąsiadujący bezpośrednio z innym balkonem, wówczas to rozwiązanie również sprawdzi się znakomicie - oczywiście o wiele lepiej niż przykładowo odgradzanie się wszelkiego rodzaju płotkami. Nawet zwykła doniczka prostokątna będzie wyglądała znacznie lepiej - warto zobaczyć.


Pozostałe artykuły

Zbadaj wzrok swojego dzieciaka - nie zapomnij o tym, że i on może ubierać soczewki kontaktowe jednodniowe!

soczewka w oku
Dla wszystkich małżeństw ważne jest zdrowie i życie potomstwa. Dlatego przez cały czas troszczą się oni o to, żeby ich pociechy normalnie się rozwijały. W przypadku jakichkolwiek, poważniejszych kłopotów momentalnie konsultują się oni z lekarzami, jacy sugerują co trzeba dalej robić.
1 2