Wygodne poduszki ogrodowe

Majówka coraz bliżej, a wraz z nią początek sezonu niekończących się biesiad w ogrodzie. Bo chyba nie ma dogodniejszego miejsca na weekendowy odpoczynek i spotkania ze znajomymi oraz rodziną. Odpoczynek w ogrodzie sprawia, że stajemy się bardziej wyluzowani, a grill czy poobiednia kawa przy dobrej pogodzie celebrujemy wiele godzin. Podczas gdy nasze pociechy bawią się piłką czy grają w gry ogrodowe mamy wreszcie czas, by rozsiąść się wygodnie na leżaku czy w fotelu ogrodowym, poopalać się lub poczytać gazetę albo po prostu podumać.
Imprezy z przyjaciółmi stają się bardziej bezpośrednie, a my możemy im zaserwować proste dania – dipy z warzywami, sałatki, tarty owocowe. Te nieskomplikowane dania sprawią, że ogrodowe biesiadowanie stanie się dla wszystkich ogromną przyjemnością.

Pozostałe artykuły

Jak zaaranżować ogród

Rybki w oczku ogrodowym
Za oknem szaruga i chłód, lecz to nie powód, by nie myśleć o przyszłych dniach. Ogród to skrawek ziemi, o który należy dbać okrągły rok. W jesienne miesiące jednak niedużo można pielęgnować, mądrze przeznaczyć ten czas na opracowanie ciekawej aranżacji na słoneczne miesiące.


www.iltex.plKomfort wypoczynku na poza domem zapewnią nam poduszki ogrodowe, które są uroczym i przydatnym elementem wyposażepoduszki ogrodowe - http://www.iltex.pl/produkty/do-ogrodu/ych. Możemy ułożyć je na fotele ogrodowe, leżaki czy leżanki, umocować je na siedzonkach huśtawek dziecięcych lub po prostu – jeśli są dostatecznie duże – rozłożyć je wprost na trawie zamiast pledu. Liczba rozmiarów, form i deseni jest w tym przypadku ogromna. Z powodzeniem dobierzemy poduszki pod względem kolorystycznym do naszych mebli oraz architektury domu. Nie trzeba się przy tym martwić o higienę – pokrowce poduszek da się bardzo łatwo ściągnąć i wyprać.
1 2