Wygodne poduszki ogrodowe

Majówka coraz bliżej, a wraz z nią początek sezonu niekończących się biesiad w ogrodzie. Bo chyba nie ma dogodniejszego miejsca na weekendowy odpoczynek i spotkania ze znajomymi oraz rodziną. Odpoczynek w ogrodzie sprawia, że stajemy się bardziej wyluzowani, a grill czy poobiednia kawa przy dobrej pogodzie celebrujemy wiele godzin. Podczas gdy nasze pociechy bawią się piłką czy grają w gry ogrodowe mamy wreszcie czas, by rozsiąść się wygodnie na leżaku czy w fotelu ogrodowym, poopalać się lub poczytać gazetę albo po prostu podumać.
Imprezy z przyjaciółmi stają się bardziej bezpośrednie, a my możemy im zaserwować proste dania – dipy z warzywami, sałatki, tarty owocowe. Te nieskomplikowane dania sprawią, że ogrodowe biesiadowanie stanie się dla wszystkich ogromną przyjemnością.

Pozostałe artykuły

Altanki ogrodowe oferują nam przyjemne momenty

Sauna parowa
Dobrym pomysłem jest sauna ogrodowa. Sporo mówi się obecnie o niesamowitych właściwościach sauny, które powodują, że my się odprężamy, a równocześnie nasz organizm uzyskuje na zdrowiu. Przez to nie może nas dziwić, że znacznie więcej osób zaczyna się zastanawiać, czy nie okaże się dla nich dobrym pomysłem sauna ogrodowa. Będzie to niewielki, drewniany domek, w którym odnajdują się ławki oraz właściwie przygotowany piecyk.


www.iltex.plKomfort wypoczynku na poza domem zapewnią nam poduszki ogrodowe, które są uroczym i przydatnym elementem wyposażepoduszki ogrodowe - http://www.iltex.pl/produkty/do-ogrodu/ych. Możemy ułożyć je na fotele ogrodowe, leżaki czy leżanki, umocować je na siedzonkach huśtawek dziecięcych lub po prostu – jeśli są dostatecznie duże – rozłożyć je wprost na trawie zamiast pledu. Liczba rozmiarów, form i deseni jest w tym przypadku ogromna. Z powodzeniem dobierzemy poduszki pod względem kolorystycznym do naszych mebli oraz architektury domu. Nie trzeba się przy tym martwić o higienę – pokrowce poduszek da się bardzo łatwo ściągnąć i wyprać.
1 2