Grill
Warszawa

Czy chcemy u siebie zainstalować grill gazowy ogrodowy?

C roku, kiedy jedynie temperatura się trochę ociepli zaczyna się sezon na grilla. Część ludzi korzysta z takich niewielkich, które na zimę są chowane do piwnicy, lecz są także tacy ludzie, którzy w swoich ogrodach budują grill na stałe.
ogród zimowy

Wygodne poduszki ogrodowe

Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią początek sezonu niekończących się biesiad w ogrodzie. Bez wątpienia nie ma lepszego miejsca na weekendowy odpoczynek i spotkania z przyjaciółmi oraz rodziną. Spędzanie czasu w ogrodzie sprawia, że stajemy się bardziej wyluzowani, a grill czy poobiednia kawa przy słonecznej pogodzie celebrujemy wiele godzin. Podczas gdy dzieciaki bawią się w piaskownicy czy grają w badmintona mamy wreszcie czas, by rozsiąść się wygodnie na leżaku czy w fotelu ogrodowym, poopalać się lub przejrzeć gazetę albo po prostu uciąć sobie regenerująca drzemkę.
domek dla dzieci

Domki ogrodowe - składnik funkcjonalny czy dekoracyjny?

Dużo rodzin z dziećmi decyduje się na kupno mieszkania z ogrodem. Kojąca zieleń wokół domu, dużo wolnego obszaru, miejsce na przeprowadzenie imprezy w ogrodzie, urządzenie grilla, czy zwyczajny wypoczynek po ciężkim dniu to raptem niektóre walory dysponowania własnym ogródkiem.