Praca
psycholog

Psychologia jest taką dziedziną, której istnienie w dużym stopniu docenia się w dzisiejszym świecie

Psychologia jest taką dziedziną, której istnienie w dużym stopniu docenia się w dzisiejszym świecie. W dawniejszych czasach mniejszą wagę przywiązywano do takich problemów ludzi, oprócz tego wiele lat wcześniej tryb życia ludzkiego również był zupełnie inny. Zasadniczo można powiedzieć, że niegdyś życie człowieka było bardziej spokojne z wyłączeniem rzecz jasna czasów wojny. Aktualnie na dużą skalę rozwijają się różnego rodzaju objawy, nazywane nierzadko chorobami cywilizacyjnymi. Należą do nich nie tylko różnorodne uczulenia, ale również dolegliwości natury psychologicznej. Powodowane są w dużym stopniu neizwykle szybkim tempem współczesnego życia, które nierzadko skupia się tylko na robieniu kariery. Można w zasadzie powiedzieć, że współcześni psychologowie mają bardzo dużo pracy i nic nie zapowiada, by miała się ona zmniejszyć.
relaks

Jeśli żyjesz w ciągłym stresie, a Twoja praca wiąże się z szeregiem trudnych wyzwań realizowanych pod presja czasu - warto zapoznać się z licznymi metodami na skuteczny relaks.

Dwudziesty pierwszy wiek, to egzystowanie w ciągłym biegu. Spędzamy w pracy wiele czasu tygodniowo, poświęcamy się Naszej zawodowej dynamizacji. Pełnimy równocześnie mnóstwo ważnych funkcji. Wielokrotnie jesteśmy zmęczeni i niechętni do którychkolwiek działań, albo radości. Nie mamy nawet czasu dla rodziny, przyjaciół. Ponadto, egzystujemy w ciągłym lęku, cierpimy na nadmiar zobowiązań, co niekorzystnie wpływa na własne nastroje.
złamana noga

Wsparcie w ciężkich przypadkach.

Sąbranże, w których pracy jest bardzo dużo, bez przerwy, czy to na wiosnę, lato i zimę. Nie ma taryfy ulgowej, nie ma etapu łatwiejszego i bardziej zapracowanego. Praca jest maksymalna przez cały czas, ponieważ cały czas coś się dzieje i musimy pomagać. O jakich profesjach mówimy?
obiad

Pełnowartościowe posiłki w biurze i w domu? Myśl o diecie pudełkowej!

Coraz większa liczba młodych ludzi spędzających długie godziny w pracy zastanawia się, co może uczynić, aby dzięki zmianie przyzwyczajeń żywieniowych zadbać o swoją kondycję oraz sylwetkę, które przecież co chwila są pomijane z powodu siedzącego trybu życia i stałego stresu. Niektórzy pragną sprawdzić się w codziennym przygotowywaniu posiłków w domu, które następnie przynoszą ze sobą do pracy i, jeśli to możliwe, podgrzewają w pracowniczych kantynach.
wilgoć

W poszukiwaniu pracy i wyższych przychodów ogromnie często decydujemy się na wyjazd za granicę

Niewielka odległość obszarów zagranicznych w znaczący sposób to ułatwia i bardzo duża liczba z nas zamieszkujących w pobliżu granicy niemieckiej lub czeskiej dokładnie tam wykonuje swoją pracę.
psychoterapia

Problemy, gorszy nastrój, słaba chęć do życia? Każdy niekiedy to czuje. Jeśli jednak masz tak ciągle, warto pomyśleć o wizycie u specjalisty

Świat to miejsce, w którym wiele jest groźnych sytuacji, w którym bez problemu możemy natknąć się na jakieś niebezpieczne zwierzę, przez które można zostać zjedzonym. Świat to... Jeśli tworzysz takie wizje w swoim umyśle, to pamiętaj, iż to tylko wyobraźnia i Twój punkt widzenia. Wcale nie jest tak beznadziejnie. To najzwyczajniej pewna wizja, zupełnie różniąca się od pozostałych. Wydaje się, iż w każdym umyśle rodzą się inne wizje, bo każdy człowiek jest właściwie inny. Co jednakowoż, gdy Twoja głowa produkuje tylko tego typu negatywne, w czarnych kolorach, scenariusze?