Praca
wilgoć

W poszukiwaniu pracy i wyższych przychodów ogromnie często decydujemy się na wyjazd za granicę

Bliskość terenów zagranicznych w znaczący sposób to ułatwia i większość z nas zamieszkujących w pobliżu granicy niemieckiej czy czeskiej właśnie na tamtych terenach świadczy swoją pracę.
obiad

Pełnowartościowe posiłki w biurze i w domu? Myśl o diecie pudełkowej!

Coraz większa liczba młodych ludzi poświęcających swój czas ciężko pracując zastanawia się, co może zdziałać, aby dzięki modyfikacji nawyków żywieniowych zatroszczyć się o swoją witalność oraz figurę, które przecież co chwila są pomijane z powodu siedzącego trybu życia i stałego napięcia. Niektórzy próbują swoich sił w regularnym gotowaniu potraw we własnej kuchni, które następnie zabierają do pracy i, jeśli to możliwe, podgrzewają w firmowych coffee cornerach.
złamana noga

Wsparcie w ciężkich przypadkach.

Sądziedziny, gdzie pracy jest bardzo dużo, bez przerwy, czy to na wiosnę, lato i zimę. Nie ma taryfy ulgowej, nie ma sezonu lżejszego i silniej zapracowanego. Praca jest zupełnie przez cały czas, bo w każdej chwili coś się wydarza i musimy pomagać. O których profesjach mowa?
psycholog

Psychologia jest taką dziedziną, której istnienie w dużym stopniu docenia się w dzisiejszym świecie

Psychologia jest taką dziedziną, której działanie w dużym stopniu doceniane jest w dzisiejszym świecie. W dawniejszych czasach mniejszą wagę przywiązywano do tego rodzaju problemów człowieka, ponadto sporo lat temu tryb życia ludzi także wyglądał zupełnie inaczej. Ogólnie można powiedzieć, że kiedyś ludzkie życie było spokojniejsze z wyłączeniem rzecz jasna czasów wojny. Aktualnie na dużą skalę rozprzestrzeniają się różnorodne dolegliwości, zwane nierzadko chorobami cywilizacyjnymi. Należą do nich nie tylko alergie, ale również objawy natury psychologicznej. Powodowane są w dużym stopniu bardzo szybkim tempem obecnego życia, które niejednokrotnie skupione jest tylko na rozwijaniu kariery. Można w zasadzie stwierdzić, że współcześni specjaliści w dziedzinie psychologii mają pełne ręce pracy i nic nie zapowiada, by jej ilość miała się zmniejszyć.
relaks

Jeśli żyjesz w ciągłym stresie, a Twoja praca wiąże się z szeregiem trudnych wyzwań realizowanych pod presja czasu - warto zapoznać się z licznymi metodami na skuteczny relaks.

Współczesny wiek, to egzystowanie w szybkim tempie. Spędzamy w pracy wiele czasu w tygodniu, ofiarujemy się indywidualnej zawodowej dynamizacji. Spełniamy jednocześnie mnóstwo istotnych ról. Częstokroć bywamy przemęczeni i niechętni do jakichkolwiek rozrywek, czy przyjemności. Nie posiadamy już czasu dla najbliższych, przyjaciół. Ponadto, egzystujemy w ciągłym lęku, cierpimy na nadmierność zobowiązań, co niepożytecznie oddziałuje na Nasze nastroje.
psychoterapia

Problemy, gorszy nastrój, słaba chęć do życia? Każdy niekiedy to czuje. Jeśli jednak masz tak ciągle, warto pomyśleć o wizycie u specjalisty

Świat to miejsce, w którym pełno jest niebezpiecznych sytuacji, w jakim bez trudu możemy natknąć się na jakieś dzikie zwierzę, przez jakie można zostać pożartym. Świat to... Jeśli tworzysz takie obrazy w swoim umyśle, to pamiętaj, iż to tylko wyobraźnia i Twój punkt widzenia. Wcale nie jest tak źle. To po prostu konkretna wizja, całkowicie odmienna od pozostałych. Wydaje się, że w każdym umyśle rodzą się inne wizje, bo każdy człowiek jest przecież inny. Co jednakże, gdy Twoja głowa kreuje jedynie takie okropne, w czarnych barwach, scenariusze?