Praca
złamana noga

Wsparcie w ciężkich przypadkach.

Sądziedziny, gdzie pracy jest bardzo dużo, bez przerwy, czy to na wiosnę, lato i zimę. Nie ma taryfy ulgowej, nie ma sezonu lżejszego i silniej zapracowanego. Praca jest zupełnie przez cały czas, bo w każdej chwili coś się wydarza i musimy pomagać. O których profesjach mowa?
psycholog

Psychologia jest taką dziedziną, której istnienie w dużym stopniu docenia się w dzisiejszym świecie

Psychologia jest taką dziedziną, której działanie w dużym stopniu doceniane jest w dzisiejszym świecie. W dawniejszych czasach mniejszą wagę przywiązywano do tego rodzaju problemów człowieka, ponadto sporo lat temu tryb życia ludzi także wyglądał zupełnie inaczej. Ogólnie można powiedzieć, że kiedyś ludzkie życie było spokojniejsze z wyłączeniem rzecz jasna czasów wojny. Aktualnie na dużą skalę rozprzestrzeniają się różnorodne dolegliwości, zwane nierzadko chorobami cywilizacyjnymi. Należą do nich nie tylko alergie, ale również objawy natury psychologicznej. Powodowane są w dużym stopniu bardzo szybkim tempem obecnego życia, które niejednokrotnie skupione jest tylko na rozwijaniu kariery. Można w zasadzie stwierdzić, że współcześni specjaliści w dziedzinie psychologii mają pełne ręce pracy i nic nie zapowiada, by jej ilość miała się zmniejszyć.
relaks

Jeśli żyjesz w ciągłym stresie, a Twoja praca wiąże się z szeregiem trudnych wyzwań realizowanych pod presja czasu - warto zapoznać się z licznymi metodami na skuteczny relaks.

Współczesny wiek, to egzystowanie w szybkim tempie. Spędzamy w pracy wiele czasu w tygodniu, ofiarujemy się indywidualnej zawodowej dynamizacji. Spełniamy jednocześnie mnóstwo istotnych ról. Częstokroć bywamy przemęczeni i niechętni do jakichkolwiek rozrywek, czy przyjemności. Nie posiadamy już czasu dla najbliższych, przyjaciół. Ponadto, egzystujemy w ciągłym lęku, cierpimy na nadmierność zobowiązań, co niepożytecznie oddziałuje na Nasze nastroje.
obiad

Pełnowartościowe posiłki w biurze i w domu? Myśl o diecie pudełkowej!

Coraz większa liczba młodych ludzi spędzających długie godziny w pracy zastanawia się, co mogłaby zdziałać, by dzięki reorganizacji nawyków żywieniowych zatroszczyć się o swoją witalność oraz sylwetkę, które przecież nagminnie są zaniedbywane na skutek siedzącego trybu życia i nagromadzonego stresu. Niektórzy pragną sprawdzić się w regularnym gotowaniu posiłków na własną rękę, które następnie zabierają do pracy i, w miarę możliwości, podgrzewają w firmowych stołówkach.
psychoterapia

Problemy, gorszy nastrój, słaba chęć do życia? Każdy niekiedy to czuje. Jeśli jednak masz tak ciągle, warto pomyśleć o wizycie u specjalisty

Świat to miejsce, w którym pełno jest niebezpiecznych sytuacji, w jakim bez trudu możemy natknąć się na jakieś dzikie zwierzę, przez jakie można zostać pożartym. Świat to... Jeśli tworzysz takie obrazy w swoim umyśle, to pamiętaj, iż to tylko wyobraźnia i Twój punkt widzenia. Wcale nie jest tak źle. To po prostu konkretna wizja, całkowicie odmienna od pozostałych. Wydaje się, że w każdym umyśle rodzą się inne wizje, bo każdy człowiek jest przecież inny. Co jednakże, gdy Twoja głowa kreuje jedynie takie okropne, w czarnych barwach, scenariusze?