Problemy, gorszy nastrój, słaba chęć do życia? Każdy niekiedy to czuje. Jeśli jednak masz tak ciągle, warto pomyśleć o wizycie u specjalisty

Świat to dżungla, w której sporo jest groźnych sytuacji, gdzie bez problemu możemy natknąć się na jakieś niebezpieczne zwierzę, przez jakie można zostać pożartym. Świat to... Jeśli malujesz takie obrazy w swojej głowie, to miej na uwadze, że to jedynie wyobraźnia i Twoje podejście. Wcale nie jest tak źle. To po prostu pewna wizja, zupełnie inna od pozostałych. Wydaje się, że w każdym umyśle rodzą się inne wizje, bo każdy człowiek jest właściwie inny. Co jednakowoż, kiedy Twoja głowa kreuje tylko takie negatywne, w czarnych kolorach, scenariusze?


terapia
To znak, że należy zmienić swoje podejście z negatywnego na pozytywny. No tak łatwiej się mówi, ciężej to osiągnąć, wiadomo. Pomimo to, czasami powolne, metodyczne zmienianie określonych przyzwyczajeń daje wymierne rezultaty. Przykładowo, gdy budzisz się rano, to co jest pierwszym, co widzisz? Pewnie sufit i okno, za jakim czeka zło. Nie chcesz wstać z łóżka, nie pragniesz przeżyć następnego dnia. Lecz wiesz, że powinieneś się przemóc, obawiasz się jednocześnie, że w jakiś dzień nie będziesz już potrafił, że ta niechęć i melancholia zeżrą Ciebie, jak stres zjada nerwicowca - -> poznaj informacje.
1 2