Zęby
bambusowe pieluszki

Kiedy trzeba założyć dziecku aparat ortodontyczny?

Współcześnie coraz częściej dochodzi do sytuacji, kiedy to uzębienie dziecka potrzebują poprawy. Ortodonta Płock czy w innym większym mieście jest specjalistą wybieranym przez dużą grupę opiekunów, dlatego, że pojawia się problem ze zgryzem czy ustawieniem uzębienia.
implanty

Piękny uśmiech jest tym, co z reguły daje możliwość, by przełamywać pierwsze lody i zawierać nowe przyjaźnie

Ładny i śnieżnobiały uśmiech od lat jest wizytówką każdego człowieka. Lubimy kontaktować się z osobami, które posiadają zdrowe oraz proste zęby.
kobiety

Uśmiech wydaje się być najważniejszą wizytówką każdego człowieka - dlatego trzeba dbać o zdrowe zęby

Mówi się, że znaczące bywa pierwsze wrażenie. Przez to trzeba troszczyć się o zdrowy uśmiech, gdyż potrafi on przełamywać bariery w kontaktach z nowo poznanymi ludźmi.


Uśmiech wydaje się być najważniejszą wizytówką każdego człowieka - dlatego trzeba dbać o zdrowe zęby

Jeżeli mamy jakikolwiek problem z zębami, to nie możemy czekać z wizytą u specjalisty.
dentysta

Jak właściwie zapobiec zapaleniu dziąseł i parodontozie?


Aby długo radować się olśniewającym uśmiechem oraz zdrowymi zębami nie wystarczy je myć po jedzeniu. Według powszechnej opinii jednym z najgroźniejszych i najczęstszych zagrożeń jest próchnica. Okazuje się jednak, że częściej atakuje nasze uzębienie parodontoza. Jakie są jej najczęstsze symptomy? W jaki sposób jej zapobiegać? W jaki sposób ją wyleczyć?
Dentysta

Człowiek znający się na zębach - czy łatwo być dentystą?

Kiedy dochodzi do sytuacji, że zęby zaczynają nas boleć wtedy dopiero zaczynamy myśleć o tym, żeby zapisać się do stomatologa. A w rzeczywistości powinniśmy to rozważyć dużo wcześniej. Bo dentysta moi drodzy to człowiek, który jest po to, by sprawić, by nie borykać się z bólem zębów. Niestety w naszym kraju sporo ludzi zapomina o profilaktyce.
lekarstwa

W jaki sposób troszczyć się o ząbki? Przeczytaj, co zrobić, ażeby mieć śliczny uśmiech

W jaki sposób dbać o ząbki? Częste szczotkowanie ząbków, opłukiwanie jamy ustnej, nitkowanie zębów a także regularne wizyty u dentysty – to nieco zasad, którymi powinien inspirować się każdy, kto pragnie posiadać biały uśmiech.
Zdrowe zęby, uśmiech

Czy stan naszego uzębienia jest obecnie znaczącą kwestią?

Wielu z nas bez wątpienia wie, że zdrowie to jeden z największych skarbów w naszym życiu. Praktyka pokazuje nam niezwykle jasno, że po wielokroć nie doceniamy jego znaczenia w ciągu codziennego wykonywania naszych obowiązków, co niejednokrotnie nie jest uznawane za dobre. W życiu raz za razem o jego znaczeniu bowiem dowiadujemy się, kiedy nasze zdrowie zaczyna ogromnie mocno podupadać. W tym czasie koniecznie chcemy uczynić wszystko, aby powrócić do pełnej sprawności, niemniej tymczasem nie zawsze jest to możliwe. W tym miejscu należałoby również przyznać, że naszym niezwykle dużym zainteresowaniem ale i także troską cieszy się stan naszego uzębienia. Przez wielu specjalistów od wizerunków jest to element, który musi zostać przez nas obowiązkowo zadbany.
gabinet dentystyczny

Gabinet stomatologa do którego warto wrócić

Jesteśmy sobie w domu przed TV i widzimy następną reklamę z super pięknym uśmiechem. Ale dobrze wiemy, że reklama trochę koloryzuje rzeczywistość, więc się zbyt nie przejmujemy tym, że nasze uzębienie nie świeci bielą w ciemności.
zęby, zdrowy uśmiech

Jak szukamy dobrego dentysty albo renomowanego gabinetu dentystycznego, gdy ból zęba staje się bardzo dokuczliwy

Uciążliwy ból zęba może tak przekreślić ambitne plany na miłe spędzenie wieczoru w gronie przyjaciół, jak i stać się przyczyną nieprzespanej nocy. Zazwyczaj Polacy długo zwlekają z zarezerwowaniem wizyty w gabinecie stomatologicznym, szczególnie jeśli widzą, że ubytek jest niewielki.
Tabletki - młody jęczmień

W jakiej kwocie implanty Radom ma możliwość nam zagwarantować?

Nieraz jest tak, że troszczymy się o nasze zęby, chcemy robić wszystko, żeby przedstawiały się jak najwSPAnialej, lecz jednak zaczynają one wypadać.
1 2