Dentystyka estetyczna – które zabiegi wyróżniają się największym zainteresowaniem?

Nie ma chyba osoby, która nie zachwycałaby się pięknym uśmiechem gwiazd filmowych. Równe, błyszczące, białe zęby to ich cecha charakterystyczna. Aktualnie, większość osób stara się troszczyć nie tylko o zdrowie własnego uzębienia, ale także o jego odpowiedni wygląd.


Z tej potrzeby zrodziła się estetyczna stomatologia w Krakowie, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Które jej zabiegi są naprawdę najbardziej popularne?

Głównie jest to wybielanie zębów. Dzisiaj w zasadzie każdy gabinet stomatologiczny Cichoń ma w swojej ofercie tego rodzaju zabiegi. Zęby z reguły wybielanie są za pomocą odpowiedniej lampy bądź metodą nakładową, jaka bazuje na aplikowaniu żelu w specjalnie wykonane nakładki, pasujące do zębów danej osoby.
Warto zaznaczyć, że w czasie wybielania zębów nie można mieć żadnych ubytków. Oczywiście, opozycją dla profesjonalnego wybielania są sprzedawane w sklepach środki bądź pasty wybielające, niemniej efekt osiągany w gabinecie stomatologicznym jest najczęściej bardziej widoczny. Wybielanie powinien przeprowadzać tylko dobry dentysta Kraków, który posługuje najbardziej nowoczesnym sprzętem.
Ponadto, dużo osób decyduje się na założenie koronek lub licówek. Czemu? Głównie ze względu na fakt, iż gwarantują one równe zęby, doskonale białe. Jest to rozwiązanie korzystne dla tych osób, których zęby (leczenie kanałowe pod mikroskopem kraków) nie są odpowiednio równe albo mają problem z ich kolorem, przykładowo w związku z tym, że pojedynczy ząb jest martwy. Trzeba jednak przygotować się na to, że zarówno koronki, jak i licówki to dosyć drogie produkty. Niemniej jednak, efekty są znakomite, w związku z tym gdy marzymy o naprawdę pięknym uśmiechu, nie należy się wahać. Docelowa cena zależy w dużej mierze od tego z jakiego materiału licówki zostały wyprodukowane.

1 2