Zdrowe i lśniące zęby

Każdy z nas śni o zdrowych, estetycznych i białych zębach. Niestety nie wszystkim jest to dane, w związku z tym wymyślono stomatologię estetyczną. Zajmuje się ona całym cyklem zabiegów polepszających wizerunek własnych zębów. Jednym z nich jest odtworzenie zębów przednich.
zdrowe zęby
Obrys zębów można korygować, co jest świetnym wyjściem dla osób z ukruszonymi, pękniętymi i nierównymi zębami. Stomatologia estetyczna Wrocław stosuje najlepszej klasy tworzywa zezwalają na świetne odzwierciedlenie odcienia zęba, uzyskując efekt realizujący najwyższe wzorce estetyczne. Zobacz: W sytuacji znaczących braków, także w bocznych zębach leczonych kanałowo, stomatologia estetyczna oferuje wypełnienia pełnoceramiczne umożliwiające na zachowanie części zęba, przy jednoczesnych znacznych opcjach poprawy funkcjonalności i estetyki zębów. Wypełnienia takie wykorzystywane są przy całkowitych rekonstrukcjach zgryzu i estetycznych odnowach łuków dentystycznych. Licówki wykonywane są z porcelany i za pomocą cementu mocowane są do zewnętrznej powierzchni zęba. Stomatologia estetyczna rekomenduje je pacjentom z zębami trwale przebarwionymi, nierównymi, lub trwale skaleczonymi. Licówki nakładane są na zeszlifowane zęby. Plusem licówek porcelanowych jest nadzwyczaj drobna strata tkanek twardych zęba, oraz odporność na przebarwienia, więc przy regularnej pielęgnacji, będą cieszyć przez dłuższy czas. Autor:


Pozostałe artykuły

Podstawą w dzisiejszych czasach jest zadbany oraz zdrowy uśmiech

Centrum Implantologii i Ortodoncji
czasami zdarzają się w życiu takie sytuacje, że niezbędny okazuje się być aparat na zęby albo implant, by mieć piękny uśmiech.


Twierdzi się, że o uzębienie trzeba troszczyć się regularnie, żeby były piękne.
1 2