Symptomy
medykamenty

Gdzie warto kupować dziś leki?

Spora część z nas niezmiernie dobrze wie, że posiadanie dobrego zdrowia jest jednym z głównych naszych celów w czasie całego życia. Nabyte przez nas przeróżne dolegliwości są w stanie w znacznym stopniu przyczyniać się na nasze funkcjonowanie, w następstwie tego pragniemy się możliwie jak najlepiej ochronić przed taką ewentualnością. Nie jest to jednak zadanie bezproblemowe.
alkohol, używki

Alkoholizm oraz narkomania - podstępni wrogowie, którzy niepostrzeżenie sieją spustoszenie na każdej płaszczyźnie życia jednostki

Tematyka używek często gości w polskich środkach społecznego przekazu jak również debacie publicznej.Organizuje się rozmaite kampanie.
depresja

Nie daj się pierwszym oznakom depresji, dowiedz się jak z nią wygrać. Zobacz, co można zrobić

Jak jest piękne lato to nie ma co narzekać na nadmiar słońca, gorzej jak zbliża się okres jesienno-zimowy, gdyż wtedy rozpoczyna się powolny spadek nastroju. Czasami nie jest powolny tylko spada na łeb na szyję, jak ciśnienie atmosferyczne. Pogrążamy się więc w przygnębienie, w coraz większą niechęć do wszystkiego, na nic nie mam ochoty, a nasze życie jawi nam się coraz mocniej jako pasmo cierpień.

Depresja - jak rozpoznać i leczyć tę chorobę?

to poniekąd nadal temat tabu. Osoby, które na nią cierpią, same przed sobą wstydzą się przyznać do tego problemu, tym bardziej przed rodziną oraz przyjaciółmi. Dlatego też tak wiele przypadków tej choroby nie jest odpowiednio leczonych. Wiele osób nie wie również, jak pomóc osobom dotkniętym depresją, w jakich miejscach takiej pomocy szukać i jak powinno się zareagować, gdy się z nią stykają.