Alkoholizm oraz narkomania - podstępni wrogowie, którzy niepostrzeżenie sieją spustoszenie na każdej płaszczyźnie życia jednostki

Zagadnienie używek często przewija się w naszych mass mediach oraz dyskusji prowadzonej na forum publicznym.Organizowane są przeróżne kampanie.


Ich głównym celem jest uświadomienie społeczeństwa co do negatywnego wpływu środków odurzających (takich jak między innymi napoje „wyskokowe” lub narkotyki) na organizm człowieka.

załamany człowiek
Granica między sporadycznym piciem alkoholu na spotkaniach w gronie znajomych a uzależnieniem jest nadzwyczaj cienka. Łatwo zatracić umiar. Problem choroby alkoholowej nie wybiera. Może dotknąć każdego- więcej na badzwolny.com. Płeć, wiek wykształcenie, status nie mają najmniejszego znaczenia. To przebiegły wróg, który niezauważalnie staje się częścią naszego życia i nim zdołamy się spostrzec, rujnuje wszystko, co napotka na swej drodze.

Uważasz, że ten wpis jest wartościowy? Jeżeli tak, kliknij ten link - ten serwis (http://lrg-lodz.pl/ekologiczne-pojemniki-na-dokumenty-lodz/) zawiera zbliżone zagadnienia, one również są warte zainteresowania.

Zdrowie fizyczne, psychikę, relacje rodzinne.

Sieje spustoszenie we wszystkich sferach egzystencji.Często ostatnią „deską ratunku” okazuje się ośrodek leczenia uzależnień. Pierwszym etapem w procesie zdrowienia jest odtrucie. Dzieje się tak w przypadku różnych nałogów- ciąg dalszy.

1 2