Odsysanie tłuszczu - sprawdź na ten temat nieco więcej

Odsysanie tłuszczu jest zabiegiem polegającym na likwidowaniu nadwyżki tłuszczu z wyselekcjonowanych okolic ciała. Nie jest sposobem na odchudzanie, przynosi możność kształtowania figury. Jego zadaniem nie jest zmniejszenie masy ciała a przemiana proporcji. W trakcie operacji usuwa się nadwyżkę tkanki tłuszczowej z wyselekcjonowanych okolic, zostawiając pod skóra warstewkę tkanki tłuszczowej grubości jednego centymetra.
Odsysanie tłuszczu z brzucha - planowanie operacji odbywa się w czasie konsultacji przed operacją, polega na dokładnym oznaczeniu miejsc przewidzianych do operacji. Zazwyczaj odsysanymi okolicami ciała u pań są: brzuch, , przyśrodkowe okolice ud, przyśrodkowa okolica kolan, . U panów: brzuszek, klatka piersiowa. Przed zabiegiem aplikowana jest profilaktyka antybiotykowa oraz przeciwzakrzepowa (czytaj o odsysaniu tłuszczu z brzucha). Zabieg trwa od 2 do 3 godzin. Wykonywany jest w znieczuleniu zewnątrzoponowym albo ogólnym. Bezpośrednio po zabiegu pacjent ma założone specjalne ubranie uciskające, jakie powoduje należyte obkurczanie się skóry w miejscach odsysanych jak też minimalizuje obrzęk .

Jeśli po przeczytaniu powyższego artykułu w dalszym ciągu masz dodatkowe wątpliwości, to sprawdź oprócz tego to ważne opracowanie - są tam pokrewne informacje.

Ubranie uciskające należy nosić przez całą dobę przez 3 tygodnie, a dalsze trzy tygodnie przez 12 godzin w przeciągu doby. Niekiedy potrzebna jest operacja plastyczna brzucha.

Innym zabiegiem odchudzającym jest liposukcja ultradźwiękowa efekty której utrzymują się całkiem długo. To bezpieczny zabieg stosujący nieinwazyjne fale ultradźwiękowe w celu likwidacji niepożądanych komórek tłuszczowych.

Zaintrygowały Cię informacje zaprezentowane w tym artykule? Jeśli tak, to bezpośrednio z tego źródła (https://www.permanent24.pl/pl/c/bb-glow-md-miraculous/97) możesz przejść do bardziej precyzyjnych treści, które znajdują się w linku pod spodem.

Kształtuje figurę oraz redukuje centymetry w obrębie brzucha (poznaj Klinikę Miracki). Poprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ów sposób tłuszcze są głównie transportowane przez układ naczyniowy jak też limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii . W ów sposób można przyśpieszyć rezultat redukcji nadmiaru tłuszczu przykładowo ud, talii bądź ramion.


Pozostałe artykuły

W jaki sposób powinniśmy się odżywiać każdego dnia?

Oliwy
Doktor Budwig znalazła rozwiązanie dopasowane do wymogów wielu osób, o czym chętnie przekonują również w sieci. Według jej specjalistycznej opinii, olej o danych cechach charakteryzuje się leczniczymi właściwościami.
1 2