Odsysanie tłuszczu - sprawdź na ten temat nieco więcej

Odsysanie tłuszczu jest zabiegiem polegającym na likwidowaniu nadwyżki tłuszczu z wyselekcjonowanych okolic ciała. Nie jest sposobem na odchudzanie, przynosi możność kształtowania figury. Jego zadaniem nie jest zmniejszenie masy ciała a przemiana proporcji. W trakcie operacji usuwa się nadwyżkę tkanki tłuszczowej z wyselekcjonowanych okolic, zostawiając pod skóra warstewkę tkanki tłuszczowej grubości jednego centymetra.
Odsysanie tłuszczu z brzucha - planowanie operacji odbywa się w czasie konsultacji przed operacją, polega na dokładnym oznaczeniu miejsc przewidzianych do operacji. Zazwyczaj odsysanymi okolicami ciała u pań są: brzuch, , przyśrodkowe okolice ud, przyśrodkowa okolica kolan, . U panów: brzuszek, klatka piersiowa. Przed zabiegiem aplikowana jest profilaktyka antybiotykowa oraz przeciwzakrzepowa (czytaj o odsysaniu tłuszczu z brzucha). Zabieg trwa od 2 do 3 godzin. Wykonywany jest w znieczuleniu zewnątrzoponowym albo ogólnym. Bezpośrednio po zabiegu pacjent ma założone specjalne ubranie uciskające, jakie powoduje należyte obkurczanie się skóry w miejscach odsysanych jak też minimalizuje obrzęk .

Jeśli po przeczytaniu powyższego artykułu w dalszym ciągu masz dodatkowe wątpliwości, to sprawdź oprócz tego to ważne opracowanie - są tam pokrewne informacje.

Ubranie uciskające należy nosić przez całą dobę przez 3 tygodnie, a dalsze trzy tygodnie przez 12 godzin w przeciągu doby. Niekiedy potrzebna jest operacja plastyczna brzucha.

Innym zabiegiem odchudzającym jest liposukcja ultradźwiękowa efekty której utrzymują się całkiem długo. To bezpieczny zabieg stosujący nieinwazyjne fale ultradźwiękowe w celu likwidacji niepożądanych komórek tłuszczowych.

Zaintrygowały Cię informacje zaprezentowane w tym artykule? Jeśli tak, to bezpośrednio z tego źródła (https://www.permanent24.pl/pl/c/bb-glow-md-miraculous/97) możesz przejść do bardziej precyzyjnych treści, które znajdują się w linku pod spodem.

Kształtuje figurę oraz redukuje centymetry w obrębie brzucha (poznaj Klinikę Miracki). Poprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ów sposób tłuszcze są głównie transportowane przez układ naczyniowy jak też limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii . W ów sposób można przyśpieszyć rezultat redukcji nadmiaru tłuszczu przykładowo ud, talii bądź ramion.


Pozostałe artykuły

Operacje plastyczne, które robi placówka medycyny estetycznej

Załoga lekarzy
Zapotrzebowanie na drogie usługi chirurgów plastycznych rośnie nieustannie, bo zadbana buzia, bądź zgrabna figura stały się tym samym fragmentem dobrego stylu jak gustowna sukienka, garnitur, bądź biżuteria. Operacjom plastycznym częściej poddają się kobiety, które chcą skorygować nie tylko własny wizerunek, lecz również jakość życia. Dzięki zabiegom pozbywają się kompleksów, czują się pewnie, są zdecydowane na nowe życiowe wyzwania.
1 2