Hotel
termy

Zadbaj o zdrowie na urlopie - zrelaksuj się

Codziennie czeka na nas mnóstwo zobowiązań. W miejscu pracy jesteśmy ciągle narażani na ogromny stres, który sprawia, że bywamy poddenerwowani. W domu oczekują na nas przeróżne roboty związane z gospodarstwem, jak również kłopoty naszych pociech. Kiedy wreszcie rozwiążemy wszystkie sytuacje, okazuje się, że najwyższy czas położyć się do łóżka.
w SPA

Pierwsze odwiedziny w SPA - w jaki sposób się zachować? Zobacz koniecznie!

Odwiedziny w SPA stają się coraz bardziej popularne, jednak nie zawsze wiemy co wypada, a czego nie wypada robić. Przeczytaj w jaki sposób się przygotować - co uczynić z telefonem komórkowym, o co spytać podczas rezerwacji jak też czy należy ofiarować napiwek?
pokój hotelowy

Szukamy dobrego miejsca noclegowego

Kiedy już wiemy, jakiego typu pokój albo pobyt jest przez nas oczekiwany, dobrze jest wiedzieć, jakim sposobem znaleźć dobry hotel, by pobyt w nim był przyjemnością nie zaś udręką. Ileż razy było tak, że skuszeni ciekawą ceną i w miarę dobrą lokalizacją decydowaliśmy się na rezerwację miejsca a po dotarciu nasze wyczekiwania (jak też zdjęcia pokoi na stronie www) silnie rozmijały się z rzeczywistością?