Pierwsze odwiedziny w SPA - w jaki sposób się zachować? Zobacz koniecznie!

Wizyty w SPA robią się coraz to bardziej popularne, jednakże nie zawżdy wiemy co wypada, a czego nie wypada czynić. Przeczytaj jak się przyszykować - co uczynić z telefonem , o co spytać w toku rezerwacji jak też czy należy ofiarować napiwek.


Obojętnie,
basen w spa
czy spędzasz day SPA w hotelowym SPA czy może wyskoczyłaś w czasie lanczu na masaż do gabinetu SPA obowiązują cię takie same zasady. Sprawdź: na tej stronie . Miej na uwadze, że pobyt w SPA sprzyja wypoczynkowi, dlatego warto się odprężyć, zapomnieć o kłopotach dnia codziennego i wyłączyć aparat telefoniczny. Zachowuj się kulturalnie oraz nie przeszkadzaj innym osobom – oni również chcą się wyciszyć. Jeśli czegoś nie wiesz nie wstydź się spytać personelu, z ochotą odpowiedzą na nurtujące cię wątpliwości.
Rezerwacja zabiegów w SPA. Zwykle musimy umówić się z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, jeśli dzwonisz w ostatniej chwili powinieneś się liczyć z mało dogodnym czasem czy godziną zabiegu, a nawet niedostatkiem wolnych miejsc! Hotele SPA w weekendy są w większości wypadków pełne. Jeśli potrzebujesz zrezygnować z zabiegu pamiętaj, aby odwołać wizytę, jeżeli nie uczynisz tego odpowiednio wcześnie, możesz być obciążona rachunkiem za usługę. W czasie przedsprzedaży warto dopytać o to, czy masz możliwość poddać się zabiegowi – gdy przykładowo jesteś w ciąży, dopadło cię przeziębienie albo masz okres.
Nie spóźniaj się, przybądź 15 minut wcześniej, by mieć czas na przebranie się a także wypełnienie ankiety tyczącej się chorób, przeciwwskazań do zabiegu czy na przykład preferencji mocy ucisku w czasie masażu.
spa
Jeśli spóźnisz się zabieg będzie trwał krócej.

1 2