Diagnostyka
mężczyzna

Badanie nasienia jako główne badanie przy leczeniu niepłodności.

Badanie nasienia zezwala sprawdzić postać, szybkość i ilość plemników w męskiej spermie. Badanie to jest dla wielu mężczyzn krępujące, ale nie ma żadnego wpływu na zdrowie. Ocena budowy męskich narządów płciowych oraz nasienia jest łatwa, niedroga i pozwala szybko przyuważyć m.in. przyczynę niepłodności. Głównym krokiem w kierunku sprawdzenia płodności towarzysza jest zrobienie badania nasienia. W klinikach można zrobić badanie na płodność u mężczyzn na podstawie skierowania od lekarza, jak i bez skierowania.
zysk

Współczesna medycyna oraz jej osiągnięcia jeśli chodzi o płodność

Jeszcze nie tak dawno jeśli jakaś para nie miała dzieci, zwyczajnie uznawano ją za niepłodną. Tak samo, kiedy rodziły się chore dzieci - uznawano, że tak zwyczajnie miało być.
okulistyka

Okulistyka – w jaki sposób obecnie są leczone różnego rodzaju choroby oczu i czy zabiegi przynoszą odpowiedni rezultat?

Warto troszczyć się o własne oczy, aby funkcjonowały możliwie jak najlepiej przez dłuższy czas. Niestety, sporo osób odwiedza lekarza dopiero, kiedy obserwują coś niepokojącego. Tymczasem, ogromne znaczenie mają szczegółowe badania profilaktyczne, jakie dają szansę możliwie jak najszybciej wykryć potencjalne schorzenia, a jak powszechnie wiadomo, pierwsze stadium zwiększa możliwość wyleczenia.