Oczy
wiedza

Jakie uzależnienia są najczęściej spotykane na ulicach? Jakiego rodzaju ośrodki są w stanie takim ludziom pomóc?

Różnego rodzaju sytuacje w życiu powodują, że czasem mamy trudności, z jakimi nie możemy sobie sami dać radę. Niektóre osoby w takich ciężkich chwilach uciekają w różne używki, które jednak tylko na chwilę przynoszą ulgę.
praca

Pasty do zębów przeznaczone dla osób palących - czyli, jak pozbyć się przebarwień, kiedy "odpala się dymka"

Jeśli jesteś osobą kurzącą, to z pewnością znasz dobrze problemik, jakim to są spowodowane tym przebarwienia na własnych zębach, nie napomykając już o brzydkim z tego konkretnego powodu zapaszku pochodzącym z usteczek.
selfie - zdrowie

Suplementy diety - jak je wybierać, gdzie kupować i jak dokładnie zażywać żeby nie przesadzić?

Suplementy diety to bez wątpienia niezwykle kontrowersyjny temat - zwykle kojarzą nam się z odchudzaniem albo z siłownią. Jeżeli Ty również masz tego rodzaju stereotypowe wyobrażenie na temat suplementów diety, wtedy akurat nadszedł odpowiedni czas, aby to zmienić!
Zdrowe Święta – jedzmy na zdrowie!

Wypadanie włosów u mężczyzn można zatrzymać

Wielu ludzi zareaguje przerażeniem, kiedy rozpoczynają obserwować, że na grzebieniu okazuje się być znacznie więcej włosów, a na ich głowie rozpoczynają się zjawiać puste miejsca.
wizja - zdrowie

Jak dzięki ziołom uzdrowić się od częstych dolegliwości. Parę porad o ziołolecznictwie

To jak działa nasze ciało jest w ogromnej mierze wynikiem naszego stylu życia. Priorytetem jest, aby zanotować w pamięci trochę kluczowych reguł, żeby trwale przeistoczyć swoje szkodliwe przyzwyczajenia. Zdrowa dieta i regularna aktywność fizyczna powinna nam towarzyszyć każdego dnia.
okulistyka

Okulistyka – w jaki sposób obecnie są leczone różnego rodzaju choroby oczu i czy zabiegi przynoszą odpowiedni rezultat?

Warto dbać o swoje oczy, żeby funkcjonowały możliwie jak najlepiej przez długi czas. Niestety, sporo osób odwiedza lekarza dopiero, kiedy zauważają coś niepokojącego. Tymczasem, podstawowe znaczenie mają regularne badania profilaktyczne, które dają szansę możliwie jak najszybciej zdiagnozować potencjalne schorzenia, a jak powszechnie wiadomo, pierwsze stadium zwiększa szansę wyleczenia.
bóle

Niezawodna opieka medyczna dla potrzebujących osób

W dzisiejszych czasach wielu starszych pacjentów korzysta z profesjonalnej opieki medycznej, co wiąże się z ich stanem zdrowia. Do starszych osób często przychodzą pielęgniarki, które realizują podstawowe badania i pomagają w codziennym funkcjonowaniu.
Para emerytów

Czy zastrzyk podawany prosto do gałki ocznej boli i jakie dolegliwości można leczyć tą metodą?

Nasze gałki oczne, zwłaszcza po skończeniu 50. roku życia są podatne na liczne, trudne do zatrzymania dolegliwości. Zastrzyk podany prosto do gałki ocznej stanowi najszybszą drogę wprowadzenia leku. Iniekcje doszklistkowe, czyli ekspercka nazwa zastrzyków aplikowanych do środka gałki ocznej.
bakterie

Ból bywa nieodzownym elementem naszego życia

Nie odnajdziemy najpewniej osoby, która by go nie poznała. Ból fizyczny z różnych przyczyn dotyka nawet dzieci.


Ból bywa nieodzownym elementem naszego życia

Nie ma jednakże najprawdopodobniej nic gorszego aniżeli ból zęba lub dziąseł.
jedzenie

Jak przygotować się do pobierania krwi - gdzie poszukiwać informacji?

Kiedyś - jeszcze tak naprawdę kilka lat do tyłu - aby w prawidłowy sposób móc pobrać krew, dany pacjent dostawał kilka wskazówek na dzień lub dwa przed owym "zbiegiem" i albo się ich w pełni trzymał albo nie.
1 2 3