Higiena
broda

Jak dbać o atrakcyjną brodę?

W ostatnich latach możemy odnotować interesujące zjawisko społeczne - mianowicie, kwestia dotyczy męskiego zarostu. O ile jeszcze kilka lat temu brak brody wskazywał na zachowywanie higieny i troskę o własny wygląd, to teraz możemy zaobserwować tendencję w kierunku zapuszczania brody.
gabinet dentystyczny

Fachowe leczenie stomatologiczne – o czym najlepiej wiedzieć

Dbanie o swoje samopoczucie jest teraz bardzo kluczowe – szczególnie w przypadku zębów, które nie tylko pełnią ważne funkcje codziennie, lecz także mocno mają wpływ na wygląd. Zdrowe zęby można w dwudziestym pierwszym wieku nazwać wręcz wizytówką każdej osoby. Z tej przyczyny w sytuacji wystąpienia żadnych kłopotów w obrębie jamy ustnej z pewnością nie należy zwlekać – takie problemy, jak przykładowo zapalenie dziąseł, próchnica bądź chociaż pozornie zwykły kamień nazębny trzeba zwalczać natychmiast, żeby nie pogorszyć kondycji jamy ustnej. Także takie zabiegi, jak leczenie kanałowe jest sprawą wyjątkowo istotną. Dlatego też bez wątpienia warto również ufać prawdziwym profesjonalistom, którzy pomagają chorym w zachowaniu zdrowia zębów – opłaci się to w postaci wspaniałego, cudownego uśmiechu , a także rewelacyjnego samopoczucia.
dentysta

Jak właściwie zapobiec zapaleniu dziąseł i parodontozie?


By jak najdłużej radować się pięknym uśmiechem i zdrowymi zębami nie wystarczy je myć po każdym posiłku. Zgodnie z powszechną opinią jednym z najgroźniejszych i najczęstszych zagrożeń dla zębów jest próchnica. Jednak okazało się, że jeszcze częściej atakuje nasze uzębienie parodontoza. Czym się objawia? W jaki sposób jej zapobiec? Czy da się ją wyleczyć?