Jak dbać o atrakcyjną brodę?

W ciągu kilku ostatnich lat możemy odnotować interesujące zjawisko społeczne - mianowicie, kwestia dotyczy męskiego zarostu. O ile jeszcze jakiś czas temu brak brody wskazywał na zachowywanie higieny i dbanie o własny wygląd, to aktualnie możemy obserwować tendencję w kierunku zapuszczania brody.
  Aktualnie, między innymi w większych miastach, możemy zauważyć wielu długobrodych mężczyzn, często z wyjątkowo oryginalnie ułożonymi brodami.
broda
Podążanie za trendami przez mężczyzn jest coraz popularniejsze w ostatnich latach. Jak można zrobić dobrze wyglądającą brodę?   Oczywiście zdaniem fryzjerów, którzy zajmują się także brodami, przydają się odpowiednie (proponowane do brody grzebienie), jakie umożliwiają doskonałe ogarnięcie zarostu. Grzebienie do brody są na ogół mało rozpowszechnionymi akcesoriami do stosowania na co dzień, zatem nic dziwnego, że są one wykorzystywane współcześnie głównie w profesjonalnych gabinetach fryzjerskich.   Niezbędnik mężczyzny z bujnym zarostem zdaniem fryzjerów powinien uwzględniać również balsam do brody. Dzięki niemu długi zarost nie będzie utrudniał standardowych czynności. Bujna broda potraktowana przez dedykowany balsam niewątpliwie jest o wiele przyjemniejsza w dotyku (jak głoszą specjaliści od reklamy tego rodzaju produktów). Jak wiadomo, bujny zarost może zniechęcać panie, a to jest raczej krok niepożądany. Stąd też wydawałoby się, że (informacje o balsamach do brody) może rozwiązać takie niedogodności. Dla wielu panów jednak używanie tego rodzaju akcesoriów jest nie na miejscu i nie zalecają oni takiego postępowania.   Używanie specjalnych grzebieni czy też balsamów do brody jest negatywnie odbierane przez wielu panów także z tego względu, że wciąż w społeczeństwie popularne jest przekonanie, że  dbający o siebie w wyjątkowy sposób mężczyzna z pewnością prezentuje inną orientację seksualną.


Pozostałe artykuły

Sfera bardzo nieznana przez większość ludzi, czyli jak zadbać o zdrowie psychiczne

panorama - włosy
Niemalże każdy Polak umie godzinami rozprawiać o swoich chorobach, na co się uskarżamy, jakie medykamenty bierzemy, jakie mamy Objawy i tak dalej. Jednak niemalże nigdy nie rozmawiamy o naszym zdrowiu psychicznym.
1 2