Jak najlepiej zwiększyć biust? Tak by było zdrowo i w pełni bezpiecznie, a jednocześnie efektywnie? Jest na to odpowiednia metoda

Marzysz o pięknym biuście, lecz nie planujesz implantów? Jest na to sposób! Jesteś w stanie swój biust zwiększyć tłuszczem. Brzmi to dość osobliwie, lecz to naprawdę świetny sposób. Piersi po tym zabiegu prezentują się naturalnie, co istotne nie posiadają w sobie protezy silikonowej (która może wiązać się z różnymi problemami zdrowotnymi).


Taki zabieg powiększania biustu tłuszczem zachodzi w dwóch etapach. Pierwszym z nich jest liposukcja, czyli pobranie tłuszczu oraz jego przygotowanie. Następny etap to wielowarstwowy przeszczep tłuszczu do piersi.

Czy rozważana kwestia bardzo Cię zajęła? Jeżeli tak, to kliknij ten link, a tam zobaczmy także podobne teksty.

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu ogólnym. To w tym momencie pobiera się odpowiednią ilość tłuszczu z różnorodnych miejsc, na przykład z brzucha czy ud. Po uzyskaniu tego materiału przygotowuje się odpowiednią substancję, w jakiej trzeba oddzielić bezużyteczne, płynne frakcje. W dalszej kolejności przez drobne nakłucia, dosyć cienkimi kaniulami podaje się tłuszcz. Robi się to cienkimi pasmami, między skórą a gruczołem. Aplikuje się także pod gruczoł piersiowy, przykładowo do mięśnia piersiowego, oraz wokół piersi.

biust
Dzięki takiemu zabiegowi można uzyskać jędrne i większy biust. Co interesujące, dzięki liposukcji można pozbyć się niezbyt lubianych fałd, czy to na brzuchu czy w okolicach ud (strona ). Ważne jednakże, aby pamiętać, że przeszczepiony tłuszcz to żywa tkanka, więc jak ma przetrwać w nowym miejscu to zabieg musi być wykonany bardzo dokładnie, a materiał musi być pobrany we właściwej ilości. Zbytnio duża ilość tłuszczu spowoduje, iż jego nadmiar może się niedobrze goić. Doświadczony chirurg, jak powiększanie biustu tłuszczem Wrocław, potrafi ocenić to przed zabiegiem wybierając optymalną ilość tłuszczu, jaki może przeszczepić do piersi pacjentki.

1 2