Ruch
ciało

Zadbaj o swoje ciało i kondycję, zagwarantuje to wielkie korzyści oraz sprawi, że poczujesz się lepiej!

Stare porzekadło mawia, że zdrowie ma się zaledwie jedno. To doprawdy mądre słowa i należy mieć je na względzie w codziennym życiu. Niestety, w pędzie, w jakim żyjemy bardzo często nie pamiętamy o trosce, jaką jesteśmy zobowiązani naszemu zdrowiu i formie, ciągle zapominamy o siebie zadbać, odpowiednio jeść, jesteśmy zbyt zmęczeni, by wyjść na dwór i nazbyt zapracowani, by wcześniej iść spać. To wszystko bardzo negatywnie oddziałuje na kondycję naszego organizmu, jak też na samopoczucie. Nigdy nie bywa zbyt późno, żeby zaopiekować się sobą i zatroszczyć się o zdrowie i ciało. To daje profity w przyszłości.
Sushi

Techniki masaży zdrowotnych

Z całą pewnością każdy przynajmniej raz śnił o relaksującym masażu, który może sprawić, że wszelakie problemy i nadmiary obowiązków powędrują w niepamięć.
lekarz

O czym zawsze powinien pamiętać wszelki lekarz i jakie mogą być specjalizacje?

Czy pamiętasz jak brzmi pierwsza zasada, jakiej uczą się studenci medycyny? To wypowiedziane przez tak zwanego ojca nauk medycznych Hipokratesa łacińskie wyrazy: primo non nocere. Znaczy to, że już w czasach starożytnych ludzie byli świadomi faktu, że podobnie jak funkcjonowania medyków mogą leczyć, tak mogą również zaszkodzić.


O czym zawsze powinien pamiętać wszelki lekarz i jakie mogą być specjalizacje?

Nasz organizm jest bowiem równocześnie bardzo kruchy i słaby, wszakże z drugiej strony mocny i odporny.
dietetyk goleniów

Wiosna to odpowiedni czas za wzięcie się za swoje zdrowie i kondycję fizyczną!

Zimą zwykle o wiele więcej jemy tłustych i rozgrzewających dań, a równocześnie bardzo spada wskaźnik naszej aktywności fizycznej - nic zatem dziwnego, iż wraz z nadejściem wiosny zwykle czujemy się ospali i planujemy zabrać się za swoją formę.
Dom

Czy doskwiera nam zwyrodnienie stawów?

Co dzień wypełniamy tysiące przeróżnych ruchów, które powodują że nasze stawy się niszczą. Jeśli do tego jeszcze dołożymy nadwagę, lub jakieś schorzenia, to może się okazać, że zaprzestaną one właściwie funkcjonować dużo wcześniej, aniżeli to powinno mieć miejsce.