Ruch
lekarz

O czym zawsze powinien pamiętać wszelki lekarz i jakie mogą być specjalizacje?

Czy też pamiętasz jak brzmi pierwsza zasada, jakiej uczą się studenci medycyny? To wypowiedziane poprzez tak zwanego ojca nauk medycznych Hipokratesa łacińskie słowa: primo non nocere. Oznacza to, iż już w czasach starożytnych ludzie byli świadomi faktu, iż podobnie jak funkcjonowania medyków mogą uzdrawiać, tak potrafią również zaszkodzić.


O czym zawsze powinien pamiętać wszelki lekarz i jakie mogą być specjalizacje?

Nasz organizm jest bowiem jednocześnie bardzo delikatny i słaby, wszakże z drugiej strony mocny oraz wytrzymały.
ciało

Zadbaj o swoje ciało i kondycję, zagwarantuje to wielkie korzyści oraz sprawi, że poczujesz się lepiej!

Znane porzekadło mówi, że zdrowie ma się zaledwie jedno. To doprawdy słuszne słowa i należy mieć je na uwadze w codziennym życiu. Niestety, w pędzie, w którym żyjemy coraz częściej zapominamy o trosce, którą jesteśmy zobowiązani naszemu zdrowiu oraz kondycji, wciąż zapominamy o siebie dbać, właściwie się odżywiać, jesteśmy nazbyt zmęczeni, żeby wyjść na dwór i zbyt zajęci, by wcześniej położyć się spać. To wszystko bardzo niekorzystnie wpływa na kondycję naszego organizmu, jak także na nastrój. Nigdy nie jest za późno, aby zająć się sobą oraz zatroszczyć się o zdrowie oraz ciało. To daje profity w przyszłości.
Sushi

Techniki masaży zdrowotnych

Z całą pewnością każdy przynajmniej raz śnił o relaksującym masażu, który może sprawić, że wszelakie problemy i nadmiary obowiązków powędrują w niepamięć.
dietetyk goleniów

Wiosna to odpowiedni czas za wzięcie się za swoje zdrowie i kondycję fizyczną!

Zimą zwykle o wiele więcej jemy tłustych i rozgrzewających dań, a równocześnie bardzo spada wskaźnik naszej aktywności fizycznej - nic zatem dziwnego, iż wraz z nadejściem wiosny zwykle czujemy się ospali i planujemy zabrać się za swoją formę.
Dom

Czy doskwiera nam zwyrodnienie stawów?

Co dzień wypełniamy tysiące przeróżnych ruchów, które powodują że nasze stawy się niszczą. Jeśli do tego jeszcze dołożymy nadwagę, lub jakieś schorzenia, to może się okazać, że zaprzestaną one właściwie funkcjonować dużo wcześniej, aniżeli to powinno mieć miejsce.