Pacjenci
Mały Pacjent u dentysty

Jak wybrać doświadczonego dentystę?

Dentystów się nie lubi – a szkoda. Najważniejszym i podstawowym czynnikiem doboru stomatologa dla nas mogłaby być mimo wszystko sympatia. Dobry gabinet i sprzęt są niezbędne, jedna miło by było w pewnym sensie polubić wizyty.
estee lauder

Laserowa korekcja wzroku - wskazania, przeciwwskazania, przebieg

Laserowa korekta wzroku jest szansą na bezpowrotne pożegnanie się z okularami oraz soczewkami. Coraz więcej osób szuka więc możliwości pozbycia się wad wzroku, korzystając z rozkwitu medycyny oraz nowoczesnych technologii.


Laserowa korekcja wzroku - wskazania, przeciwwskazania, przebieg

Nim jednakże podejmiemy decyzję, by poddać się laserowej korekcji wzroku, należy dowiedzieć się, na czym ona polega i jak wygląda proces kwalifikacji i realizacji tego rodzaju zabiegu.
lekarze

Znajdź kompetentnego ortopedę, który otoczy troskliwą opieką twoje stawy

Wypadki dotykające narządów ruchu zaliczają się do jednych z częściej występujących kontuzji. Występować mogą właściwie przez cały rok, ponieważ związane są z zajęciami sportowymi, jak również z każdą inną formą aktywności fizycznej.
stomatolog płock

Centra dentystyczne w Płocku – na co trzeba mieć baczenie?

Codzienne dbanie o higienę jamy ustnej to rodzaj czynności, które są dosłownie zakodowane od czasów dziecięcych. Jednak czasami mimo szczerych chęci oraz wysiłków zęby zwyczajnie się psują i wymagają specjalistycznej uwagi.
lekarz

Gdzie mieszkańcy Warszawy zazwyczaj się leczą, czyli hasłowy przewodnik po stołecznych ośrodkach służby zdrowia

Chociaż do przychodni nie chcemy za często chodzić, to jednak czasami wizyta u alergologa albo lekarza medycyny rodzinnej staje się nieunikniona. Kiedy wybieramy konkretną przychodnię bądź specjalistyczny gabinet, to wtedy jesteśmy zmuszeni odpowiedzieć przynajmniej na parę podstawowych pytań. Tu nierzadko sugerujemy się sugestiami innych chorych, lecz i lokalizacja placówki ma duże znaczenie.
fototerapia

Czym kierować się przy wybieraniu dobrego stomatologa?

pacjenci, którzy są zadowoleni i mieli szczęście trafić do fachowego doktora, radzą zbadać oceny o dentystach i radzą zbadać jego obecną pracę. Przyjrzeć się również radzą poziomowi usług w danej klinice i temu, jak są tworzone w tamtym miejscu relacje z pacjentami.


Czym kierować się przy wybieraniu dobrego stomatologa?

Kiedy będziemy kierować się opiniami różnych pacjentów, łatwiej trafi nam się profesjonalny dentysta.
zima

Czy na pewno depresję możesz skutecznie wyleczyć?

Są bardzo różne typy depresji - naturalnie depresja to śmiertelna choroba, spora część chorujących na przewlekłą depresję po jakimś czasie na nieszczęście odbiera sobie życie. A więc taki internauta,
który podejrzewa, że zmaga się teraz z depresją, powinien możliwie jak najszybciej podjąć z nią walkę! Może myślimy, iż depresja przejdzie, ale trudno być
tak wielkim optymistą. Rzeczywistość jest taka, że trzeba porozglądać się za
sposobami, dzięki to którym na nowo będziemy mieli możliwość cieszyć się własnym życiem. Może świat nie jest dobrym miejscem, lecz jeżeli już na nim funkcjonujemy, musimy
dobrze spędzić swój czas. Naturalnie nie jest to proste, ale i tak powinniśmy to
zaakceptować.
zdowe zęby

Z jakiego względu zdecydowanie należy regularnie odwiedzać własnego dentystę i jakie znaczenie ma prawidłowa higiena jamy ustnej?

Ból zęba to jedno z tych doświadczeń, którego nikt nie wita z radością. Troszczenie się o zęby to kategoryczna podstawa, podobnie jak konieczne badania profilaktyczne. Nie wystarczy jednakowoż wyłącznie regularnie myć zębów oraz płukać jamy ustnej. Wskazane są także wizyty u dentysty, którego niektóre osoby wręcz unikają jak ognia. Czemu? Zazwyczaj, przez wzgląd na strach przed bólem.
usta

Korekcja nosa albo ust bez interwencji chirurgicznej

Mnóstwo ludzi każdego dnia toczy bój z posiadanymi kompleksami. Naukowcy dowodzą, że brak zadowolenia ze swojego wyglądu w znacznym stopniu wpływa na wszystkie obszary naszego życia. Jak sobie poradzić ze zbyt dużym nosem, albo ze znienawidzonymi wąskimi wargami?
stetoskop lekarza

Nowotwór nie patrzy na lata

Każda choroba dziecka, czy to zwykłe przeziębienie, czy silne zapalenie płuc spowoduje, że trudno jest się pogodzić z jego cierpieniem oraz równocześnie rodzic wyrzuca sobie, iż musi się nim wspanialej opiekować oraz lepiej o niego troszczyć się. Mimo wszystko co innego jest, kiedy wiemy, że dziecko za kilka dni powróci do pełni sił, a zupełnie co kolejnego jest, kiedy wiemy, iż jego choroba to coś znacznie cięższego, a walka z nią nie będzie aż tak wyrównana jak byśmy pragnęli oraz niekoniecznie wszystko może się przechylić na naszą stronę.
1 2