Lekarz
Kobieta w ciąży

Męska płodność. Jak to sprawdzić?

Z plemnikami nie ma żartów, dokładnie 20 milionów powinno być w prawidłowej porcji męskiego nasienia. To od tego, czy ta ilość jest prawidłowa, możliwe jest zapłodnienie komórki jajowej. Jeśli jest inaczej, są z tym kłopoty, to powinniśmy zbadać nasienie. Jak tego dokonać?
kremy

Kilka porad dla młodych rodziców

U panie w ciąży rośnie zapotrzebowanie na niektóre witaminy w jaki sposób również minerały, toteż bardzo często lekarze polecają paniom w ciąży przyjmowanie odpowiednich preparatów .
acc max

Gdy uciążliwy kaszel nie pozwala działać warto wziąć sprawdzone specyfiki

Współcześnie choć grypa, przeziębienia oraz zapalenia oskrzeli nie są czymś niespotykanym to pomimo dużej liczby łatwo dostępnych leków przeważającej części Polaków wyjście z choroby zajmuje zdecydowanie zbyt dużo czasu niż to potrzebne.
wizyta u lekarza

Jakie badania prenatalne NFZ czasem proponuje.

Trzeba mieć pewnego ginekologa
Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że ginekolog to istotny lekarz, bo sprawdza te bardzo intymne części naszego ciała, więc musimy mieć do niego całkowite zaufanie i nie możemy się go bać. Im więcej będziemy z nim konwersować, tym łatwiej będzie nam spytać także o najbardziej intymne kwestie, które mogą się okazać istotne dla naszego zdrowia.
lekarz

Rynek prywatnych usług medycznych

Ursynów jest jedną z najbogatszych dzielnic w całej Warszawie. Na Ursynowie przeprowadza się coraz większa ilość osób, choćby pracowników dużych firm oraz korporacji. Nie powinien więc dziwić fakt, iż coraz więcej osób zainteresowanych jest korzystaniem tam z usług medycznych. Osoby, które pracują codziennie nie mają możliwości, a także czasu na jeżdżenie do lekarza na inny koniec miasta. Chętniej wybierają z kolei usługi prywatnej opieki zdrowotnej. Rynek prywatnych lekarzy jest coraz większy, a szczególnie widoczne jest to na Ursynowie, który może stanowić wzór właściwego funkcjonowania całej branży.
doktor

Asortyment standardowego medycznego sklepu

Sklepy medyczne to obiekty, jakie można spotkać praktycznie w każdym mieście. Jest to bowiem tego typu branża, która praktycznie zawsze będzie potrzebna, a wyroby pożądane Asortyment takiego sklepu zwykle jest bardzo rozległy, oferowane są towary różnego rodzaju.
firma

Z jakimi chorobami cery możemy pójść do dermatologa?

Cel dermatologii to zbadanie przyczyny i mechanizmów chorób skóry. Dzięki temu odnaleźć można skuteczny sposób terapii i można by także znaleźć sposób zapobiegania schorzeniom skóry.
Kobieta z dzieckiem

Odszukaj pediatrę idealnego dla Twojego dziecka

Prawie każdy rodzic pragnie dla swojego dziecięcia jak najlepiej. O fajne samopoczucie i zdrowie dzieci dbamy wyjątkowo w okresie, kiedy jeszcze są bardzo małe i powinny być pod dobrą opieką dobrego lekarza.
okulistyka

Okulistyka – w jaki sposób obecnie są leczone różnego rodzaju choroby oczu i czy zabiegi przynoszą odpowiedni rezultat?

Warto dbać o swoje oczy, aby działały możliwie jak najsprawniej przez dłuższy czas. Niestety, dużo osób udaje się do lekarza dopiero, kiedy obserwują coś niepokojącego. Tymczasem, ogromne znaczenie mają regularne badania profilaktyczne, które dają szansę możliwie jak najwcześniej wykryć potencjalne choroby, a jak dzisiaj wiadomo, pierwsze stadium zwiększa szansę wyleczenia.
dziecko u stomatologa

Gdzie szukać dobrego stomatologa dziecięcego w Gdańsku?

Czy wizyta u dentysty musi być nieprzyjemna? Gro osób uważa, iż to konieczne. Nie jest to jednakowoż oczywiste. Powinno się trochę się zorientować. Mimo tego, że przeważnie ciężko bywa odszukać dobrego stomatologa, jaki przeprowadza zabiegi precyzyjnie oraz bezboleśnie, takowi też występują. W jakich miejscach takich znaleźć?