Jabłka

Gdzie kupić hurtowo owoce

Sezon letni w pełni, a to znaczy, że można rzucić się w wir robienia przetworów. To sprawdzone - żaden kupiony dżem nie jest pyszny tak jak własnoręcznie przygotowany. Konfitury, musy owocowe, warzywa w zalewie, zawsze doskonałe małosolne albo kiszone ogórki - smak raju. By zabrać się za domową produkcję przetworów musimy na początku mieć składniki. Mamy sporo opcji. Można udać się na pobliski targ, możemy kupić owoce bezpośrednio u rolnika, lecz najłatwiejsze rozwiązanie to owoce warzywa hurt.
ogród

Więcej troski o elegancję własnego ogródka!

Bo wiadomo - ogród musi w dosłownie każdym przypadku prezentować się niesamowicie ładnie. Co prawda coraz częściej Polacy całkowicie rezygnują z posiadania ogrodu, nawet jeśli posiadają ku temu wszelkie możliwości, ale bez cienia wątpliwości trudno powiedzieć, że funkcjonowanie bez swojego ogrodu sprawi, iż będziemy w zupełności usatysfakcjonowani z domu. Nie ma najmniejszego sensu próbować namawiać kogoś, lecz generalnie ciężko funkcjonować na dobrym poziomie bez eleganckiego ogrodu!

Ciągła walka ze szkodnikami

Wszędzie, gdzie mieszkają ludzie pojawiają się wszelkiego typu szkodniki. Mnóstwo z nas walczy z nimi wykorzystując różne środki. Bardzo dużo mrówek jak również innych nieprzyjemnych owadów pleni się szczególnie w blokowiskach.
laboratorium

Jeśli chcemy, żeby nasz teren był imponujący, to musimy dbać o znajdujące się w nim rośliny

Dbanie o własny ogród jest zadaniem dość złożonym i wymagającym sporej ilości wolnego czasu. Nim się za to weźmiemy, dobrze będzie uzyskać parę użytecznych porad w Necie.


Jeśli chcemy, żeby nasz teren był imponujący, to musimy dbać o znajdujące się w nim rośliny

Na początku powinniśmy zdecydować, które nasiona traw chcemy posiać na własnej działce.
Farby przyjazne dla zdrowia

Sprawdzone techniki pielęgnacji krzewów

Marzeniem wielu z nas jest wybudowanie własnego domu. Niektórzy szczęśliwcy spędzili dzieciństwo w klimatycznym domku z ogrodem, z rabatkami. Po latach dorastania, spędzonych w takim domu, sami chcą zbudować podobny.
Oczko

Przegląd mniej typowych oczek wodnych

Najbardziej typowe oczka wodne powstają z wykorzystaniem folii oraz betonu, sporo zwolenników mają przy tym również akweny murowane. Nie oznacza to jednak, że osoby zainteresowane nieco bardziej oryginalnymi rozwiązaniami stają na straconej pozycji, w cenie są bowiem również zbiorniki wykonane z szeregu innych materiałów.
Stylowe lampiony do ogrodu

Nocne oblicze ogrodu

Ogród ma dwa oblicza – dzienne i nocne. Skupiając się na tym pierwszym, często zapominamy o drugim, które przecież jest nie mniej ważne. Jak więc zaplanować oświetlenie ogrodu, aby móc cieszyć się jego pięknem również o zmroku? Z pomocą przyjdzie Ci szeroka oferta lamp z marketów Praktiker.
Oczko

Projekty oczek wodnych

Oczko wodne, które planujemy stworzyć w swoim ogrodzie bądź też na działce musi być bardzo starannie zaprojektowane jak również przemyślane pod każdym względem. Oczko wodne musi posiadać z góry ustalony wymiar jak również i kształt. Na pewno rozmiar jest jedną z najistotniejszych kwestii. Przy jego określaniu na drugi plan muszą pójść estetyczne preferencje właściciela. Najistotniejszą rolę odgrywają tu aspekty techniczne.
Ogród pełen azalii

Informacje o ogrodnictwie

Każdy, kto posiada swój skrawek ziemi, tęskni za sezonem, kiedy wszystko było pięknie zielone. Jednak siedzenie w domu nie musi być dniem bezwartościowym, gdyż warto wtedy rozszerzyć swoje horyzonty w temacie ogrodnictwa. Idealnym miejscem, na jakim są przydatne informacje, jest porządny portal ogrodniczy.

Klasyczne oświetlenie

Dla niektórych presja faktu, że oświetlenie mieszkania jak również jego wystrój ma nam wystarczyć na lata, jest tak duża, że nie są w stanie podjąć niemalże żadnej decyzji. U niektórych wynika to z faktu, że nie są w stanie zobrazować sobie gotowego oświetlenia w pokoju, kuchni lub łazience. Z drugiej strony inne osoby w dekorowaniu wnętrz zdecydowanie się realizują i umieją w myślach zobaczyć |oświetlenie kuchenne, łazienkowe i oświetlenie salonu w pełnej okazałości.