doniczki na zioła

Jak ciekawie zaaranżować niewielki balkon? Kilka interesujących pomysłów, które spowodują, że będziesz praktycznie zawsze dobre się tam czuła!

Zazwyczaj balkony w mieszkaniach służą nam bardziej za składowisko niechcianych rzeczy, których nie mamy gdzie trzymać wewnątrz. Jeżeli chcesz zmienić oblicze swojego balkonu i sprawić, iż stanie się on prawdziwą ozdobą Waszego bloku, a jednocześnie\równocześnie Wy sami będziecie chętniej spędzać tam czas, bez wątpienia nasz artykuł jest skierowany właśnie do Ciebie - zapraszamy gorąco!
ogrody

Jak zaplanować ogródek zimowy, żeby przynosił ci radość po 10, 15, a nawet 30 latach?

Plan ogrodu tworzy się z myślą o tym, że będzie on służyć domownikom minimum przez parę lat. Ale w jaki sposób zaprojektować ogród zimowy tak, by przyciągał swym urokiem nie jedynie 5 czy 10 lat po założeniu, lecz również 15, a nawet 20 lat później?
Hamak czyli coś dla leniuchów

W jakim rodzaju sklepu warto kupić sprzęt ogrodniczy?

Selekcja trafnego punktu handlowego, w którym można kupić sprzęt do ogrodu i akcesoria jest bardzo ważny, dlatego, że od niego może zależeć klasa i długość korzystania. Naturalnie nie mniej istotna jest wiedza w temacie tego co planujemy nabyć, lecz lokalizacja zakupów ma rzeczywiście duże znaczenie. Decydując się na sklep internetowy należy zaznajomić się z opiniami innych użytkowników na temat wartości asortymentu, który w nim jest, ważne są także ceny, sposoby płatności i sposób wysyłki.
kwiaty

Wykreuj ogród zimowy we własnym domu, a z całą pewnością będziesz usatysfakcjonowany

Dostałeś budynek po seniorach? Nie masz pojęcia w jaki sposób zabrać się za odbudowę oraz reorganizację tego sędziwego już budynku? Najbardziej komfortowym wyjściem dla Ciebie na pewno będzie współpraca z doświadczonym architektem, który już niejednokrotnie realizował taki projekt. Musisz natomiast zdać sobie sprawę z tego, że tego typu usługa będzie Cię kosztować niemałe pieniądze.
architekci krajobrazu

Architekt krajobrazu – kim jest?? Przekonajmy się czym się zajmuje

Nie od dziś wiadomo, że otaczająca nas przestrzeń istotnie na nas oddziałuje. Już w epoce starożytnej ludzie usiłowali w taki sposób wpływać na krajobraz, by był on dla nich przyjazną przestrzenią dającą możliwość wyciszenia. Człowiek instynktownie zwraca uwagę na rzeczywistość w jakiej żyje, stąd niezwykle istotnym jest, aby była ona harmonijna i przyjemna dla oka.
pszenica

Fumigacja zboża czasami okazuje się być niezbędna

Musimy wiedzieć jak bronić się przed owadami

Fumigacja zboża czasami okazuje się być niezbędna

Od czasu do czasu dzieje się tak, że w naszych pomieszczeniach pojawiają się różnego typu owady, grzyby, albo inne niepożądane gryzonie, które sieją spustoszenie więc dlatego musimy się ich jak najprędzej pozbyć. Przez to właśnie tak istotne okazuje się być to, by wiedzieć w jaki sposób się ich pozbywać, tak żeby zrobić to mądrze oraz przy zastosowaniu właściwych preparatów.
kret

Straty w ogrodzie spowodowane przez gryzonie - w jaki sposób im zapobiegać?

Ogrodnictwo jest niezwykłym zajęciem, które zdoła sprawić sporo uciechy, ale też kosztuje sporo wysiłku i cierpliwości. Coraz więcej ludzi odnajduje w nim własną pasję i każdą wolną chwilę oddaje na troszczenie się o swój zielony ogród. Nie można ukryć, iż kiedy to wszystkie kwiaty zaczynają rozkwitać zaspokojenie z przeprowadzonej pracy jest wielka. Z tego powodu każde straty, czy to wywołane siłami przyrody czy gryzoniami są bolesne. Warto skutkiem tego interesować się tym, w jaki sposób można ochraniać kwiaty na przykład przed porywistym wiatrem bądź chłodem, oraz jak skutecznie pozbywać się gryzoni.
Koszenie trawy

Kosiarka Tarnów, glebogryzarka Kraków

Każdemu chciałby mieć trawnik przed i za domem jak z amerykańskich filmów. Trawa idealnie przystrzyżona i w dodatku w takim soczystym, zielonym odcieniu. Ale by posiadać tego typu trawę należy nieźle się postarać. Dobrze, więc poszukać też odpowiedniej kosiarki Tarnów. Nie możemy doprowadzić do tego, by trawa urosła za wysoka, nie można również dopuścić do tego, że nie skosimy jej, co najmniej raz na dwa tygodnie, oczywiście, zimą nie musimy się tym martwić.
chryzantema

Podstawowe informacje o uprawnianiu chryzantem, ich najczęściej spotykane odmiany i kolory.

Chryzantemy większości z nas będą się kojarzyć z dniem Wszystkich Świętych. To właśnie wtedy na wszystkich grobach kładzione są przepiękne, rozłożyste kwiaty w doniczkach, którymi są właśnie chryzantemy. I okres tego święta jest także dniem, w którym ich sprzedaż jest największa, sprzedawcy obok cmentarzy mają niekiedy setki chryzantem, od całkiem malutkich aż po rozłożyste, wspaniałe kopuły.
ogród

Urządzamy ogród zimowy

Lubisz przebywać w otoczeniu kwiatów? A może chciałbyś patrzeć na stale interesującą przyrodę za panoramicznym oknem? Spoglądać w miękkim fotelu, przy kubku pachnącej kawy na zasypane śniegiem drzewa...
1 2 3