Każdy kot jest wart tego, aby karmić go odpowiednim jedzeniem

Lata, kiedy zwierzęta podkarmiało się resztkami z obiadu, na szczęście pomału odchodzą w zapomnienie.


Obecnie większość posiadaczy kotów i psów kupuje dobre karmy dla swoich pupili.
Kraków


Z kotami jest o tyle problem, że bywają one czasami kapryśne. W momencie, kiedy w rodzinie pojawi się kotek, musimy zastanowić się, czy mamy zamiar go karmić jedynie suchą karmą czy też mokrą. Możemy na przykład na zmianę wkładać do miski mu różne warianty pokarmu, aby się nie znudził. Koty zazwyczaj uwielbiają mokre karmy. I nie ma co się dziwić, gdyż nawet dla nas pachną one dość przyjemnie. Jeśli chcemy, by nasz kot był zdrowy i miał błyszczącą sierść, to omijajmy z daleka karmy, na których jest informacja, że w ich składzie jest jedynie kilka procent mięsa. To jakiś absurd! Kocia karma powinna w głównej mierze mieć w sobie mięso oraz bulion mięsny, bo koty taką mają właśnie naturę — jedzą mięso. Wszystkie zboża są dla nich trujące.

Zobacz, czy następny link (https://www.zielonalapka.com/pl/c/ODSTRASZACZE-ULTRADZWIEKOWE/108) jest tym, czego akurat szukasz. Zapewne bardzo będzie mógł pomóc Ci w Twym projekcie, który aktualnie robisz. Zobacz, naprawdę nie pożałujesz!

Nie wybierajmy więc w sklepach takich karm, które zawierają pszenicę, kukurydzę lub przykładowo żyto. Ryż jest akceptowany przez układ pokarmowy kota i dlatego jego nieduża ilość może się znaleźć w jego karmie. To samo dotyczy warzyw — nieduże ilości będą dla nich wskazane. Jednak 70% karmy ma stanowić mięso.


1 2