Problemy

Borelioza oznaki i leczenie tej niebezpiecznej choroby

Wszystkie choroby mają jakieś oznaki, ale bywa, że i po objawach trudno jest dojść, co to za choroba. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę boreliozę, to objawy niemalże zawsze są identyczne, trudno, więc pomylić boreliozę z inną chorobą. Borelioza objawy i leczenie tej choroby atakującej wiele układów jest skomplikowane. Dlatego pamiętajmy, by po przyjściu do mieszkania z pikniku czy grzybobrania popatrzeć czy nie mamy gdzieś kleszcza, bo bakterie wywołujące boreliozę przenoszone są właśnie przez kleszcze.
alkohol, kieliszki

Gdy czujemy, iż mamy problemy z nadużywaniem alkoholu, wówczas przyda nam się odwyk alkoholowy

Jak doskonale jest wiadomo obecnie jest naprawdę wyjątkowo wiele kłopotów, z którymi na co dzień musi się mierzyć każdy człowiek, żeby mógł bez problemu działać. Jest to o tyle delikatne, że tak w rzeczywistości nieraz tych kłopotów pojawia się coraz więcej, nieważne, że poprzednie jeszcze nie zostały zwolnione.
wiedza

Jakie uzależnienia są najczęściej spotykane na ulicach? Jakiego rodzaju ośrodki są w stanie takim ludziom pomóc?

Różnego rodzaju sytuacje w ciągu życia sprawiają, iż czasami otaczają nas problemy, z którymi ciężko sobie poradzić. Niektóre osoby w takich trudnych chwilach uciekają w różne używki, które jednak tylko na chwilę przynoszą ulgę.
wizyta w gabinecie psychologa

Czemu dobrze korzystać ze wsparcia psychologa? Kiedy dobrze wybrać się do niego na wizytę? O jakich sprawach powinniśmy pamiętać?

Czasami pojawia się tego rodzaju czas, że jesteśmy zmuszeni skorzystać z usług psychologa albo psychiatry. Ma to miejsce, gdy nie radzimy sobie do końca z naszym dotychczasowym życiem. Objawy zaś są tak mocne, iż nie jesteśmy w stanie sobie z nimi poradzić.
Siedzący tryb życia a hemoroidy

Nietrzymanie moczu - jak leczyć?

Nietrzymanie moczu to częsty kłopot zdrowotny wielu pacjentów. Niewiele dolegliwości budzi w pacjentach poczucie dyskomfortu porównywalne z tym towarzyszącym nietrzymaniu moczu. Jakkolwiek jest to dosyć częsta dolegliwość, którą chorzy utrzymują w sekrecie.
Grzyby służą zdrowiu

Co do dyspozycji mają aktualnie pacjenci planujący wykonać u siebie korektę wady wzroku.

Wzrok jest dla nas bardzo ważnym zmysłem i trudno nawet jest sobie wyobrazić, jak to nic nie móc zobaczyć. Ale upływ lat i rozmaite czynniki powodują, że u niejednej osoby pojawiają się problemy z widzeniem.
Energia

Przy pojawieniu się których przypadłości chętnie pomogą fachowcy różnych specjalności działający w przychodni Medicus?

"Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się popsujesz...". Te jakże rzeczywiste wyrazy polskiego poety, choć napisane dawno temu, są jednak bardzo rzeczywiste aż do dziś.
dziecko

Dlaczego panowie po przekroczeniu czterdziestu lat powinni co najmniej raz na rok odwiedzać urologa.

Mężczyźni z jednej strony bardzo sobie cenią własną męskość, w wielu przypadkach chwaląc się nią gdzie tylko będzie to możliwe. Ale z drugiej niekiedy ogromnie ją zaniedbują, chociażby przez nieodpowiedni styl życia i niechodzenie do lekarza.
maść

Jak radzić sobie z małymi urazami i nieprzerwanym bólem?

W dobie nieustannego pośpiechu, pracy oraz mnóstwa obowiązków coraz więcej osób skarży się na problemy zdrowotne. Częstokrotnie są to bóle kręgosłupa czy nóg, boleści mięśni bądź inne dolegliwości, jakie poważnie mają wpływ na nasz humor oraz powodują, że nie mamy energii, by robić to, co musimy lub na co mamy chęć. Niesłychanie często wybawieniem w takich sytuacjach okazują się środki takie jak Urydynox czy Lioton 1000, jakie pomagają poradzić sobie z bólem albo innymi kłopotami.
Sushi

Techniki masaży zdrowotnych

Z całą pewnością każdy przynajmniej raz śnił o relaksującym masażu, który może sprawić, że wszelakie problemy i nadmiary obowiązków powędrują w niepamięć.
1 2