Słońce
okulary przeciwsłoneczne chanel

Badanie wzroku Gdynia proponuje w niesamowicie ciekawej kwocie

O oczy trzeba dbać na wszystkie możliwe sposoby. Z tego powodu musimy je systematycznie badać, a także właściwie ochraniać je przed słońcem i odmiennymi warunkami, które mają okazję nam uszkodzić wzrok.
okulary solano

Jakiego rodzaju kupić okulary przeciwsłoneczne? Na jakie kwestie najbardziej powinniśmy zwrócić uwagę?

Okulary przeciwsłoneczne są dość często niezbyt doceniane, traktowane tylko jako ozdoba, tymczasem najlepiej jak będą ochraniać oczy przed negatywnym działaniem promieni UVA oraz UVB. W tej kwestii powinniśmy przede wszystkim je wybierać, choć jak wiemy powinny być także ładne, zrobione z solidnych materiałów.
koń

Wiosna to okres, kiedy cieszymy się cieplejszym i dłuższymi dniami, ale niekiedy również łapie nas jakieś przeziębienie

słońce i wyższa temperatura zachęca nas na początku wiosny do tego, żeby niekiedy ściągać kurtki. Może się to niestety skończyć przeziębieniem.


Wiosna to okres, kiedy cieszymy się cieplejszym i dłuższymi dniami, ale niekiedy również łapie nas jakieś przeziębienie

Jeżeli złaknieni ciepła i słońca, to czasami starczy kilka stopni na termometrze więcej, żeby zapomnieć o zdrowym rozsądku i rezygnować z płaszczy i ciepłych szalików.
Zima w ogrodzie

Precz ze śniegiem!

Dużo specjalistów ostrzega, że przyszła zima będzie obfita w śnieg. To z pewnością świetna zapowiedź dla najmłodszych, którzy uwielbiają rozrywki, takie jak saneczkarstwo czy bitwy śnieżkami. A nie tylko dzieci potrafią się ekscytować białym puchem spadającym z nieba, ponieważ dorośli również lubią klimat białej Gwiazdki.