Pielęgniarka ma szansę przybywać do nas do mieszkania

Pielęgniarki są nie tylko w szpitalach

Gdy myślimy o pielęgniarkach, to zazwyczaj pomyślimy o tych, które zatrudnione są w szpitalach. To one przeważnie wykonują badania, które były zalecone przez lekarzy, to one doglądają pacjentów czy im niczego nie trzeba i to zazwyczaj one wiedzą wiele na temat chorych, a z pewnością od czasu do czasu więcej niż lekarze. Dosyć często również wykonują tak spokojnie i cicho swoją pracę, że będą niezauważane, a co się z tym wiąże będą też często lekceważone. Ale czy powiemy, że mamy okazję się zetknąć z pielęgniarkami poza służbą zdrowia, czy zaznaczymy, że możemy je wynająć do domowej opieki?

pacjentka
Pielęgniarka może przychodzić do naszego mieszkania

Jeżeli nasza choroba nie potrzebuje już szpitala, ale wciąż wymagamy specjalistycznej opieki, to powinniśmy się zastanowić nad tym, czy nie nająć dla siebie pielęgniarki. Będzie się ona nami opiekować, będzie podawać medykamenty, sprawdzała czy wszelkie funkcje życiowe będą w normie, a my będziemy spokojni, że zajmuje się nami ktoś, kto wprost dobrze się na tym zna. Co więcej pielęgniarka ma możliwość przychodzić do nas wyłącznie w wyznaczone godziny i dni, żeby zmienić nam opatrunek, lub wykonać zastrzyk, a za jej usługi w takich sytuacjach nie będziemy zmuszeni nic zapłacić - czy możliwa jest opieka ( domy opieki okolice warszawy ) pielęgniarki w domu.


Pozostałe artykuły

W jaki sposób przebiega rehabilitacja? Co jest ważne? O jakich sprawach pamiętać?

Kolekcja Jackpot wiosna 2013
Rehabilitacja w swoim domu jest naprawdę popularna, jesteśmy w stanie z niej skorzystać w ramach NFZ. Jest to faktycznie bardzo ważne dla samotnych osób, jakie przez operację albo ruchową niesprawność nie są w stanie o własnych siłach dotrzeć do przychodni.


Taka rehabilitacja to porady lekarskie jak i zabiegi fizjoterapeutyczne.
1 2