W jaki sposób przebiega rehabilitacja? Co jest ważne? O jakich sprawach pamiętać?

Rehabilitacja we własnym domu jest naprawdę popularna, można z niej skorzystać w ramach NFZ. Jest to z pewnością bardzo ważne dla osób samotnych, jakie przez operację lub niesprawność ruchową nie mogą o własnych siłach dojść do lekarza.


Tego typu rehabilitacja to porady lekarskie jak i zabiegi fizjoterapeutyczne.
Kolekcja Jackpot wiosna 2013


Na tego typu rehabilitację kieruje nas lekarz, który daje skierowanie. Będzie to rodzinny specjalista w dziedzinie rehabilitacji medycznej, reumatologii czy ortopedii. Na skierowaniu jest informacja, iż rehabilitacja musi się odbywać w domu, a przy kwalifikacji najistotniejsze jest schorzenie i czas, który upłynął od początku choroby.


rehabilitacja domowa wrocław


NFZ dokładnie definiuje, kto i przez jak długi czas może korzystać z tego rodzaju formy wsparcia. W każdym dużym ośrodku miejskim tego rodzaju rehabilitacja jest udzielana, ale jak rehabilitacja domowa Wrocław zapewnia najwyższą jakość usług. Z tego typu rehabilitacji mogą skorzystać osoby z różnorakimi schorzeniami, jak ogniskowe uszkodzenie mózgu do 12 miesięcy od pojawienia się problemów. Mogą z ciężkimi uszkodzeniami centralnego oraz obwodowego układu nerwowego. Do tej grupy zaliczamy także osoby z uszkodzeniem rdzenia kręgowego do dwunastu miesięcy od wypadku - opiekunki Wrocław.


Po wizycie w domu pacjenta lekarz z kliniki określa program leczenia.

Prezentowane w powyższym artykule treści są rzeczywiście warte uwagi, jednak kliknij też ten użyteczny link (http://babie-lato.com/) - on zapewne również Cię zaciekawi.

Fizjoterapeuta pojawia się 3 razy w tygodniu, lecz jest w stanie i bardziej często, jeżeli jest taka potrzeba - rehabilitacja w domu Wrocław.


1 2