Innowacyjne aparaty do sprawdzanie stanu uzębienia, czyli co to jest planmeca?

Kiedyś wizyta u dentysty oznaczała strach, na samą myśl o posiedzeniu pacjenta na fotelu dentysty przechodziły ciarki. Obecne innowacje technologiczne, podchwycane przez usługi dentystyczne i stomatologiczne dążą w stronę profesjonalnego, niemal bezbolesnego leczenia uzębienia.
link
Jednym z narzędzi, które udoskonalają proces leczenia zębów jest system planmeca (producent sprzętu stomatologicznego na znam.swidnica.pl). Dzisiejsze pracownie dentystyczne oraz ich posiadacze, jeśli chcą utrzymać się na rynku usług, muszą proponować pacjentom usługi w najwyższy standardzie.

Zainteresował Cię omawiany wpis i musisz odnaleźć podobne materiały? Kliknij zatem ten link i zobacz więcej porad w serwisie (https://www.dentystakaniak.pl/galeria-gabinetu/).

Innowacyjne sprzęty takie jak aparat planmeca mają nie tylko ułatwić obsługę w
gabinet dentystyczny
wykonaniu dentystów, ale udoskonalić fotografowanie uzębienia. Oczywiście z jak największą dokładnością. Dograny system, misz-masz aparatu, skanera i laptopa, czy też sterowniki do programowania CAD. A wszystko dostępne w wersji wolnostojącej, możliwej do podpięcia do laptopa ewentualnie jako oddzielny mechanizm.

Pozostałe artykuły

Stomatologia każdego dnia, czyli jakie są obecnie możliwości jeżeli chodzić będzie o profilaktykę oraz leczenie zębów.

fotel w gabinecie dentystycznym
W Polsce co roku wydaje się setki milionów złotych na prywatnych lekarzy, pomimo że w teorii służba zdrowa powinna być za darmo. Jednak jeśli ktoś chce za darmo się leczyć, to albo musi czekać wiele miesięcy na wizytę, albo jakość badań i zabiegów jest taka, że lepiej pójść prywatnie.


Nie, nie chodzi o królestwo dla architektów przygotowujących prezentację, to równolegle otoczenie pracy dentysty w XXI wieku. Na zamówienie pacjenta aparat planmeca stworzy cyfrowe wyciski od jednego zęba po pełny luk. Mechanizm skanująco-fotografujący Planmeca zapewnia wykonywanie błyskawicznych i precyzyjnych ujęć uzębienia, dzięki lekkiej konstrukcji ramienia z aluminium. Asymetrycznie obudowane głowica sprzyja zaś przyjemnemu sterowaniu wedle potrzeby stomatologa. Nie ma przy tym mowy o szkodzeniu pacjentowi.
1 2