Laseroterapia jako sposób na intymne dolegliwości kobiet

Sporo kobiet boryka się z problemami sfer intymnych. Najczęściej są one skutkiem wieku lub chorób. Na szczęście współczesna medycyna oferuje skuteczne wyjście z tej sytuacji.


Dobroczynne właściwości żółtego sera
Mimo generalnie coraz większej otwartości polskiego społeczeństwa w dalszym ciągu istnieje kilka spraw, o których się nie mówi.
Słyniemy ze otwartego rozmawiania o chorobach, zarzucamy innych swoimi objawami, rozmawiamy o różnych sposobach leczenia, wymieniamy się doświadczeniem. Jednakże o niektórych boimy się powiedzieć nawet lekarzowi. Idealnym przykładem jest tu nietrzymanie moczu – dolegliwość, która niezwykle często przytrafia się kobietom. Jest to biologicznie warunkowane: z wiekiem mięśnie które odpowiadają za utrzymanie w idealnej kondycji ujścia pęcherza moczowego tracą swoją siłę, zaczynają się rozluźniać. To zupełnie normalne zjawisko, które dotyczy większości pań, nie ma powodów do wstydu. Takie dolegliwości mają również panie po ciężkich porodach albo te, które ucierpiały na skutek powikłań po pewnych chorobach. Czasami starczy pójście do fizjoterapeuty, jaki nauczy nas specjalnych ćwiczeń, dzięki którym nasze mięśnie odzyskują dawną sprawność. Jednak czasami same ćwiczenia nie wystarczają i konieczne staje się laserowe leczenie nietrzymania moczu. Co to jest? To zastosowanie innowacyjnych technologii w medycynie.


1 2