W dzisiejszych czasach życie wydaje się być bardzo szybkie i mamy zbyt wiele zadań - czasami przysparza nam to zbyt wiele nerwów

Wszyscy gdzieś pędzą, a życie staje się coraz bardziej nerwowe. Jeżeli czujemy, że tracimy grunt pod nogami, to należy zastosować ziołową kurację i odzyskać równowagę.


Nawał rzeczy do zrobienia, które mają na głowie współcześni ludzie mógłby przestraszyć kogoś, kto żył w XIX wieku.
melisa


apartament z tarasem


Obecnie przez okrągłą dobę każda minuta wypełniona bywa różnego rodzaju obowiązkami. Plannery pękają w szwach i nawet przedszkolaki narzekają, że mają zbyt dużo zobowiązań. Dorośli śpieszą się do pracy, gdzie wszystko musi być zrobione na przysłowiowe wczoraj. Każdy musi także zrobić zakupy, coś upichcić, posprzątać dom oraz przypilnować pociechy z lekcjami. Lista zadań zdaje się niekiedy nie posiadać końca. Dlatego dopada nas często stres lub bezsenność. Na podobne zaburzenia polecana bywa melisa. Powinniśmy ją pić dość często i regularnie, a po jakimś czasie dostrzeżemy dużą poprawę. Melisa pomaga się wyciszyć i pozytywnie oddziałuje na nasze samopoczucie. Także ci, którzy mają problemy trawienne powinni sięgać po herbatki z tego zioła, aby wesprzeć pracę żołądka - zwłaszcza po ciężkostrawnym obiedzie. Melisa wydaje się być na tyle bezpieczna, że bez obaw mogą ją pić kobiety w ciąży i nawet małe dzieci.


1 2