W jaki sposób uzupełnić brakujące uzębienie?

Kompletne uzębienie jest niesłychanie ważne dla człeka w każdym wieku z minimum paru przyczyn.


Po pierwsze poprawne rozdrabnianie jedzenia ma wpływ na funkcjonowanie całego układu trawiennego, a braki w uzębieniu prowadzą w tym wypadku do nieodwracalnych skutków.
Usunięcie jednego lub paru ząbków bardzo niepomyślnie wpływa na zgryz, jako że drugie powoli się wówczas przemieszczają. Piękny uśmiech jest naszym atrybutem, natomiast ubytki w uzębieniu mogą stać się źródłem kompleksów, nie jedynie u młodych ludzi. Jednocześnie ludzkie ząbki mają swą żywotność, która zależy nie jedynie od prawidłowej higieny jamy ustnej, lecz także od czynników genetycznych. Zęby często tracimy też na skutek różnego typu wypadków.


rehabilitant


Nie każdy brak w uzębieniu musi oznaczać niezbędność zastosowania protetyki zaawansowanej jaką są implanty celem odzyskania ślicznego uśmiechu, albowiem w pewnych wypadkach wystarczy wykorzystać licówki. Czym one są? Licówki (ciekawe licówki kraków) są to cieniutkie nakładki spajane na zewnętrznej powierzchni zębów, których zadaniem będzie skrycie wszelakich niedoskonałości, takich jak pęknięcie jak też oszczerbienie.

Zobacz tutaj, sprawdź ofertę (www.dziegielewska.eu/oferta/przeszczep-tluszczu-lipotransfer-lipofiling/) naszej firmy a z całą pewnością znajdziesz coś ciekawego. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny, więc się nie rozczarujesz!

W wielu sytuacjach doskonały, śnieżnobiały uśmiech demonstrowany przez celebrytów w TV to właśnie licówki. Jakim sposobem się zakłada tego typu nakładki? Licówki mają ustaloną grubość oraz na ogół pierwszym etapem pracy stomatologa przed ich umocowaniem jest spiłowanie gruntownie takiej warstwy szkliwa.


1 2