Jeżeli w naszym związku źle się sprawy mają, to musimy udać się na terapię dla par

W obecnych czasach wszyscy żyją prędko i w sposób mocno egoistyczny, dlatego też nie mają chęci do naprawiania związków.


Nastały takie czasy, że prościej bywa zakończyć związek oraz poszukiwać czegoś nowego, niż starać się rozwiązywać konflikty.


Chłopak przy komputerze


Ludzie stali się większymi egoistami, którzy przedkładają swoje potrzeby nad potrzeby bliskich. Z tego wynika ludzka niechęć do kompromisów. Do tego dochodzi szybkie życie, które sprawia, że małżonkowie rzadko spędzają ze sobą czas. I tak zwykle zaczyna się każdy kryzys. Od nas zależy, jak to się wszystko zakończy. Można dać sobie spokój i każdy odejdzie w inną stronę albo możemy walczyć o starą miłość. Musimy podjąć wyzwanie i zapisać się na terapię. Tam pod czujnym okiem psychologa będziemy mieli możliwość powiedzieć, co leży nam na sercu. Jednak będziemy musieli wysłuchać także racji drugiej strony. Psycholog zadba o to, by w czasie spotkania nie było krzyków oraz wyzwisk. Jako ktoś z zewnątrz będzie miał obiektywne spojrzenie na sprawę i jego komentarze zwykle będą trafne. Terapia terapia uzależnień toruń może trwać długie miesiące i należy zdawać sobie z tego sprawę. Trzeba dać sobie czas. Zgoda może tworzyć się w bólach, ale powinniśmy podjąć tę próbę, zwłaszcza jeśli mamy dzieci i nie chcemy rozbijać rodziny. Pamiętajmy, aby na sesjach być szczerym, ale mówić z szacunkiem.


Pozostałe artykuły

"Zapalenie" w kontekście choroby - określenie posiadające tak naprawdę tysiące znaczeń oraz tysiące konkretnych powodów

serwis internetowy
Usłyszawszy o zapaleniach w kontekście jakiegoś typu choroby dosłownie każdy spośród nas ma teraz przed oczami całkiem innego rodzaju zagadnienie. Dlaczego tak jest? Odpowiedź na to pytanie istnieje jedna, chociaż jakby ja rozwinąć okazuje się bardzo wielka, a brzmi ona: zapaleń istnieją dziesiątki odmian oraz rodzajów.
1 2