Lekarza
opony

W czym może nam pomóc urolog?

Mimo, iż choroby układu moczowego występują dosyć często, ogromna większość zdiagnozowana zostaje zbyt późno. Na co należy kierować baczność?


W czym może nam pomóc urolog?

Jakie będą symptomy, iż czas już najwyższy odwiedzić gabinet urologiczny? Urolog absorbuje się układem moczowym począwszy od jego początku, zatem nerek, w których mocz zostaje wytwarzany, po koniec cewki moczowej.
psycholog dziecięcy bochnia

Z jakich powodów w przypadku różnych problemów w życiu warto skorzystać z pomocy profesjonalnego psychologa.

Nasz świat jest dla wielu osób wymagający i mało przyjazny. Rosnące tempo życia, duża presja i wymagania sprawiają, że niektórzy nie dają sobie rady z bieżącymi problemami.
nad morzem w Kołobrzegu

W jaki sposób właściwie zacząć naszą przygodę z dietą

Aktualnie widoczny jest dość duży wzrost popularności zdrowego trybu życia – temat ten można na pewno zaliczyć do tych nazywanych hot. Jest on nie tylko powszechny, ale i niesamowicie promowany przez wszelkiego typu media – od gazet, po TV, w której obserwuje się coraz większą ilość programów dedykowanych tematyce zdrowego odżywiania się oraz dbania o swoje zdrowie.
dziecko

Dlaczego panowie po przekroczeniu czterdziestu lat powinni co najmniej raz na rok odwiedzać urologa.

Panowie z jednej strony bardzo sobie cenią swoją męskość, w wielu przypadkach chwaląc się nią przy każdej możliwości. Lecz jednocześnie niekiedy ogromnie ją zaniedbują, choćby przez niewłaściwy styl życia i niechodzenie do lekarza.
Dr hab. N. med. Maciej Kielar

Wzrok jest naszym wiodącym zmysłem - trzeba zatem troszczyć się o niego przez całe życie

Każdy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że bycie niewidomym, to niezwykle ciężka spawa. życie jest wówczas sporym wyzwaniem.
Dentysta

Człowiek znający się na zębach - czy łatwo być dentystą?

Kiedy dochodzi do sytuacji, że zęby zaczynają nas boleć wtedy dopiero zaczynamy myśleć o tym, żeby zapisać się do stomatologa. A w rzeczywistości powinniśmy to rozważyć dużo wcześniej. Bo dentysta moi drodzy to człowiek, który jest po to, by sprawić, by nie borykać się z bólem zębów. Niestety w naszym kraju sporo ludzi zapomina o profilaktyce.
palenie

Sylimaryna prezentuje spore obszary działania

Trzeba dowiadywać się od lekarza, w których problemach mamy szansę spróbować samodzielnie się leczyć, a przy których powinniśmy udać się do niego z zapytaniem.
zdrowe warzywa na obiad

Jak wybrać naprawdę dobrego lekarza? Zobacz, jakie są nasze typy!

W współczesnych czasach namiary na dobrego lekarza są bez wątpienia na miarę złota. Oczywiście właściwie na każdym rogu ulic jest jakaś przychodnia, jeśli jednak przychodzi co do czego i chcesz uzyskać naprawdę dobrą i specjalistyczną poradę lekarską, wtedy okazuje się, że nie każdy lekarz jest w stanie nam jej udzielić.