Lekarza
nad morzem w Kołobrzegu

W jaki sposób właściwie zacząć naszą przygodę z dietą

Dzisiaj widoczny jest dość spory wzrost popularności zdrowego trybu życia – temat ten można na pewno zaliczyć do tych nazywanych hot. Jest on nie tylko powszechny, ale i niesamowicie promowany przez wszelkiego rodzaju media – od gazet, po TV, w której obserwuje się coraz większą ilość programów dedykowanych tematyce zdrowego odżywiania się oraz troszczenia się o swoje zdrowie.
dziecko

Dlaczego panowie po przekroczeniu czterdziestu lat powinni co najmniej raz na rok odwiedzać urologa.

Mężczyźni z jednej strony cenią sobie ogromnie własną męskość, w wielu przypadkach chwaląc się nią gdzie tylko będzie to możliwe. Lecz jednocześnie niekiedy ogromnie ją zaniedbują, choćby przez nieodpowiedni styl życia i unikanie lekarza.
palenie

Sylimaryna prezentuje spore obszary działania

Trzeba dowiadywać się od doktora, w których problemach mamy szansę próbować sami się leczyć, a przy których musimy wybrać się do niego z zapytaniem.
Dr hab. N. med. Maciej Kielar

Wzrok jest naszym wiodącym zmysłem - trzeba zatem troszczyć się o niego przez całe życie

Każdy człowiek wie, że utrata wzroku, to szalenie trudna spawa. Funkcjonowanie staje się wówczas ogromnym wyzwaniem.
psycholog dziecięcy bochnia

Z jakich powodów w przypadku różnych problemów w życiu warto skorzystać z pomocy profesjonalnego psychologa.

Nasz świat jest dla wielu osób ciężki i wymagający. Rosnące tempo życia, duża presja i oczekiwania sprawiają, że niektórzy przestają sobie radzić z bieżącymi problemami.
zdrowe warzywa na obiad

Jak wybrać naprawdę dobrego lekarza? Zobacz, jakie są nasze typy!

W współczesnych czasach namiary na dobrego lekarza są bez wątpienia na miarę złota. Oczywiście właściwie na każdym rogu ulic jest jakaś przychodnia, jeśli jednak przychodzi co do czego i chcesz uzyskać naprawdę dobrą i specjalistyczną poradę lekarską, wtedy okazuje się, że nie każdy lekarz jest w stanie nam jej udzielić.
Dentysta

Człowiek znający się na zębach - czy łatwo być dentystą?

Kiedy dochodzi do sytuacji, że zęby zaczynają nas boleć wtedy dopiero zaczynamy myśleć o tym, żeby zapisać się do lekarza. Jednak w rzeczywistości powinniśmy to rozważyć dużo wcześniej. Bo dentysta moi drodzy to człowiek, który jest po to, żeby sprawić, by nie borykać się z bólem zębów. Niestety u nas w Polsce sporo osób nie pamięta o wizytach kontrolnych.