W jaki sposób przyszykować się do pierwszej wizyty w poradni "K"?

Jak się przyszykować do pierwszej wizyty u ginekologa? W jaki sposób przebiega badanie? Co z sobą zabrać?


Fakt, że lekarz jest osobą obcą, ponadto – wykonuje swój fach, winien być dla pacjentki „łagodzącym czynnikiem”.


Także wiedza na temat tego, w jaki sposób się przygotować do wizyty jak też czego dokładnie się spodziewać w jej trakcie, powinna dodać kobiecie pewności siebie. O ile powodem pierwszej wizyty u ginekologa nie jest rzeczowy kłopot (przykładowo pieczenie pochwy - czy inne ambarasujące symptomy), najlepszym momentem na jej odbycie będzie czas między miesiączką, a połową cyklu, co pozwoli lekarzowi na dokładne zbadanie szyjki macicy i potencjalne pobranie materiału koniecznego do przeprowadzenia cytologii.


morze - zdjęcie


Jedną z bardziej kontrowersyjnych kwestii, które wiążą się z wizytą u ginekologa jest epilacja. Jedne damy zastanawiają się, w jakiej formie ich okolice intymne będą wyglądać korzystniej, drugie – co będzie wygodniejsze dla medyka. Tymczasem obydwa pytania są bezzasadne. Dla doktora nie ma to absolutnie znaczenia.

Ten prezentowany tekst jest niesamowicie wciągający? Więc patrz szczegóły (http://www.nzoznr1.pl/), aby poznać jeszcze więcej informacji na omawiany temat.

Dlatego jedynym powodem, dla jakiego pani może wydepilować miejsca intymne przed wizytą, jest jej własny komfort psychiczny. Ginekolog z pewnością zapyta nas o dane podstawowe, takie jak: data pierwszej a także ostatniej miesiączki; tok cyklu (długość, cykliczność, obfitość krwawień, ewentualne plamienia); obecne czy też przebyte schorzenia, operacje; wszelakie niedomagania w intymnych okolicach (swędzenie pochwy, upławy); utrzymywanie kontaktów płciowych.


Pozostałe artykuły

Czym są suplementy diety oraz w jakim miejscu je można by każdego dnia kupić?

suplement diety
Aktualnie niesamowitą renomą cieszą się w naszym kraju różne tak zwane towary medyczne, jakie technologicznie przedmiot biorąc lekarstwami nie są, chociaż można by je bez żadnego problemu kupić w dowolnej aptece bądź w Sieci.
1 2