Zabieg
Okulary

Czy praktyka laserowego leczenia zastąpi okulary i soczewki? Efektywność metody naświetlania wiązkami

Przyczyny osłabienia wzroku są różne. W kontekście coraz mniej wyraźnego „obrazu” świata wydajemy na okulary (z coraz mocniejszymi szkłami) i soczewki naprawdę pokaźne pieniądze. Okazuje się, że dla zapewnienia oczom prawidłowego obrazu widzianego nie potrzeba wyłącznie szkieł i soczewek.
chirurg ogólny poznań

Jakie możliwości są dostępne dla pacjentów, którzy nie chcą się leczyć w państwowych przychodniach.

Teoretycznie w Polsce każda osoba posiadająca ubezpieczenie ma darmowy dostęp do służby zdrowia. Tyle że z tą teorią różnie bywa, tak samo jak różnie bywa z dostępnością do lekarzy.
Mały Pacjent u dentysty

Nowe technologie w stomatologii

Kto z nas nie pamięta mrożących krew w żyłach wizyt u dentysty pod koniec lat osiemdziesiątych? Te brudne pokoje publicznego szpitala, z obsypanymi z tynku sufitami pomalowanymi farbą olejną niektórych straszą po dziś dzień. Całości makabrycznego obrazu dopełnia niezbyt przyjaźnie uśmiechająca się pani stomatolog, z okropnym, świergoczącym wiertłem, które zaraz wbije niezbyt pewnie w nasze nieprzygotowane, niczego niepodejrzewające szkliwo.

Czym jest zabieg odchudzający i czy można schudnąć bez diety i sportu?

Każdy mieszkaniec naszego kraju myśli o pięknej i szczupłej sylwetce. Nikt nie chce dużego brzucha i wielkich płatów tłuszczu. Teraz sportowy i aktywny tryb życia jest w modzie. Obecnie wzorem dla człowieka jest model czy modelka. Czy jednakże jest faktem, że szczupła i modna sylwetka jest możliwa do otrzymania za sprawą 1 zabiegu odchudzającego w gabinecie medycyny estetycznej? I to bez udziału chirurga posługującego się skalpelem? Oto próba odpowiedzi na owe pytanie.
Salon kosmentyczny

Relaksujące zabiegi w salonie kosmetycznym dla kobiet na twarz i ciało

Wiele kobiet harmonijnie odwiedza salon kosmetyczny, bowiem każda z nas zapewne dba o swoją urodę oraz pragnie się czuć wyjątkowo śliczna, zaś salony kosmetyczne oferują dziś niemało różnorodnych zabiegów dla kobiet na twarz oraz ciało. Zapoznając się chociażby z przykładową ofertą salonów kosmetycznych zdołamy ujrzeć, że wśród zasobnego asortymentu możemy odszukać takie zabiegi, jak mikroderbamrazja, fotoodmładzanie, laserowe usuwanie zmarszczek, dezynfekowanie twarzy, prócz tego mnogość gabinetów kosmetycznych oferuje także takie zabiegi, jak pedicure, manicure i niemało innych.
laryngolog

Metody leczenia łysienia plackowatego u kobiet i mężczyzn

Łysienie plackowate zachodzi zarówno u najmłodszych, jak i dorosłych. Dokuczliwość może pojawić się w dowolnym wieku, lecz u większej części osób pierwsze symptomy występują w czasie dzieciństwa, albo dojrzewania.
Ginekolog

Skuteczna ginekologia plastyczna dla Pań.

Ginekologia plastyczna to chirurgiczna korekta lub rekonstrukcja intymnych części kobiecego ciała. Ginekologia plastyczna przeznaczona jest dla Pań, których naturalne deformacje intymnych części ciała, uszkodzenie albo rozluźnienie tkanek krocza doprowadzają do dyskomfortu, przeszkadzają w codziennym życiu oraz zmniejszają satysfakcję z seksu. Tego typu zabiegi ginekologii plastycznej są zabiegami niechirurgicznymi i małoinwazyjnymi, które wykonują ginekolodzy. Każda operacja ginekologiczna przeprowadzana jest przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa i komfortu pacjentki.
dziecko

Izotretynoina – cudowna metoda leczenia krostek czy niepożądana ostateczność

Któż z nas nie miał jako młody człowiek sytuacji, gdy tuż po podniesieniu się z łóżka i przeglądnięciu się w lustrze dostrzegł na swej buzi niemiłe niespodzianki w rodzaju krostek
oko

Laserowa korekta wad wzroku – dlaczego dobrze jest mieć na uwadze ten sposób?

Nie każdy lubi nosić okulary i niestety nie wszystkim one pasują. Oprócz tego ich noszenie niejednokrotnie może nas ograniczać, m.in. w trakcie uprawiania sportu, soczewki z kolei nie nadają się dla wszystkich, zwłaszcza dla tych, którzy cierpią na zespół suchego oka. Dlatego znakomitym wyjściem jest laserowa korekta wad wzroku, jaka umożliwia raz na zawsze zapomnieć o trudnościach ze wzrokiem. Na czym polega oraz jakie są jej zalety?
Spaghetti, obiad

Troszczenie się o wzrok jest teraz znacznie prostsze niż kiedyś, przeważnie zabiegi trwają poniżej godziny

Wady wzroku oraz najróżniejsze choroby oczu są obecnie leczone niesamowicie szybko oraz efektywnie. Jeśli chcemy na ten przykład wyleczyć krótkowzroczność, to nie będzie z tym jakiegokolwiek problemu
1 2 3 4