Zabieg
Badania wzroku u okulisty

Masz problemy ze wzrokiem? Poddaj się zabiegowi, jaki jest w stanie ci pomóc - Femtolasik

Kłopoty ze wzrokiem coraz bardziej cię przytłaczają? Wiele osób zmaga się z wadami wzroku, z jakimi trudno im żyć, toteż tak jak one musisz zastanowić się nad nowoczesną metodą korekcji, jaką jest Femtolasik Warszawa. Dzięki zastosowaniu lasera znanego jako laser femtosekundowy, da się polepszyć jakość widzenia w czasie jednego zabiegu. Na czym polega oraz co należy o nim wiedzieć, aby nie mieć żadnych wątpliwości co do jego działania?
dziecko

Izotretynoina – cudowna metoda leczenia krostek czy niepożądana ostateczność

Któż z nas nie miał jako nastolatek sytuacji, gdy po podniesieniu się z łóżka i obejrzeniu się we własnym odbiciu spostrzegł na swojej twarzy niechciane niespodzianki w rodzaju krost
rehabilitacja wrocław

Rehabilitowanie wewnątrz Wrocławiu - czyli, poradnie rehabilitacyjne na NFZ, kontra poradnie typu prywatnego

Przeciwko pozorom poradni rehabilitacyjnych wewnątrz Wrocławiu istnieje dość sporo. Niektóre, jak łatwo się zorientować, są prywatne - pozostałe zaś działają na zasadach NFZ (czyli w rozwinięciu Narodowego Funduszu Zdrówka).

Czym jest zabieg odchudzający i czy można schudnąć bez diety i sportu?

Każdy Polak myśli o pięknej i szczupłej sylwetce. Nikt nie lubi ogromnego brzucha i wielkich płatów tłuszczu. Aktualnie sportowy i aktywny tryb życia jest w modzie. Obecnie wzorem dla człowieka jest modelka czy model. Czy jednak jest rzeczywistością, że szczupła i modna sylwetka jest realna do otrzymania za sprawą 1 zabiegu modelującego sylwetkę w gabinecie medycyny estetycznej? I to bez udziału chirurga posługującego się skalpelem? Oto odpowiedź na owe pytanie.
oko

Laserowa korekta wad wzroku – dlaczego dobrze jest mieć na uwadze ten sposób?

Nie każdy lubi nosić okulary i niestety nie każdemu one pasują. Oprócz tego ich noszenie często może nas ograniczać, np. podczas uprawiania sportu, soczewki natomiast nie nadają się dla wszystkich, zwłaszcza dla tych, którzy cierpią na dolegliwość suchego oka. Dlatego idealnym wyjściem jest laserowa korekta wad wzroku, jaka umożliwia raz na zawsze zapomnieć o trudnościach z oczami. Na czym polega oraz jakie są jej plusy?
laryngolog

Metody leczenia łysienia plackowatego u kobiet i mężczyzn

Łysienie plackowate występuje zarówno u dzieci, jak i dojrzałych. Uciążliwość jest w stanie pojawić się w każdym wieku, jednak u większej części ludzi pierwsze oznaki następują w okresie dziecięctwa, czy też dorastania.
Spaghetti, obiad

Troszczenie się o wzrok jest teraz znacznie prostsze niż kiedyś, przeważnie zabiegi trwają poniżej godziny

Wady wzroku i różne schorzenia oczu są dzisiaj leczone wyjątkowo szybko i efektywnie. Jeżeli pragniemy na przykład usunąć astygmatyzm, to nie będziemy mieli z tym jakiegokolwiek problemu
Mikrodermabrazja

Modne jest w tym momencie laserowe odmładzanie twarzy

Wielkim powodzeniem raduje się depilacja laserowa Warszawa

Trzeba wiedzieć, że eliminowanie nadmiernego owłosienia standardowymi metodami, a więc przy użyciu zwykłych maszynek, sprawia jedynie tyle, że jesteśmy zmuszeni depilować się jeszcze częściej, a włoski stają się mocniejsze, przez co także lepiej widoczne.
lekarz dermatolog

Czy realne okazuje się być usuwanie znamion skórnych Katowice mają najlepszych ekspertów

Pokazujmy znamiona dermatologowi
Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że znamiona, które od czasu do czasu zjawiają się na naszej skórze mogą być naprawdę groźne. To właśnie spowoduje, że musimy je ukazać dermatologowi, bo jedynie on będzie w stanie powiedzieć, czy musimy je pozostawić, czy jednakże będzie lepiej kiedy je usuniemy. Co więcej, on też będzie w stanie powiedzieć, czy zachodzą w nich jakieś zmiany, czy nic się nie dzieje, a taka wiedza ma szansę ocalić nam w pewnym momencie życie.
Lekarze podczas zabiegu

Masz problem z trzymaniem moczu? Nie załamuj się, jest odpowiedni sposób na te dolegliwości. Zobacz, co to jest

Dokucza ci problem z nietrzymaniem moczu? Na szczęście jest na to sposób! Nazywane w ten sposób leczenie laserowe to działanie, w którym zachodzi fototermiczne zmniejszanie ścianek pochwy. Podczas tego typu zabiegu używany jest laser, który sprawia utrwalanie powięzi wewnątrz miedniczej a także ścianek pochwy.
1 2 3 4