Zabieg
rehabilitacja wrocław

Rehabilitowanie wewnątrz Wrocławiu - czyli, poradnie rehabilitacyjne na NFZ, kontra poradnie typu prywatnego

Wbrew pozorom poradni rehabilitacyjnych we Wrocławiu jest dość dużo. Jedne, jak łatwo się zorientować, bywają prywatne - pozostałe zaś działają na zasadach NFZ (czyli rozwijając skrót Narodowego Funduszu zdrowia).
urydynox

Leki, suplementy oraz kosmetyki osiągalne on-line

Domowa apteczka musi być wyposażona w niezbędne medykamenty jak też środki opatrunkowe. Rzecz jasna powinna ona znajdować się za każdym razem w miejscu całkowicie nieosiągalnym dla maluszka, aby zapobiec ewentualnym następstwom ciekawości naszego malucha.
Mikrodermabrazja

Modne jest w tym momencie laserowe odmładzanie twarzy

Dla każdego odpowiednia będzie depilacja laserowa Warszawa

Należy powiedzieć, że usuwanie niechcianego owłosienia tradycyjnymi metodami, a więc przy użyciu normalnych maszynek, spowoduje tylko tyle, że jesteśmy przymuszeni golić się jeszcze częściej, a włoski okazują się mocniejsze, dzięki czemu również bardziej widoczne.
Lekarze podczas zabiegu

Masz problem z trzymaniem moczu? Nie załamuj się, jest odpowiedni sposób na te dolegliwości. Zobacz, co to jest

Dokucza ci problem z nietrzymaniem moczu? Na szczęście jest na to rozwiązanie! Tak zwane leczenie laserem to działanie, w którym istotne jest fototermiczne obkurczanie ścianek pochwy. W trakcie takiego zabiegu wykorzystywany jest laser, który powoduje wzmacnianie powięzi wewnątrz miedniczej a także ścianek pochwy.
Okulary

Czy praktyka laserowego leczenia zastąpi okulary i soczewki? Efektywność metody naświetlania wiązkami

Przyczyny osłabienia wzroku są różne. W kontekście coraz mniej wyraźnego „obrazu” świata wydajemy na okulary (z coraz mocniejszymi szkłami) i soczewki naprawdę pokaźne pieniądze. Okazuje się, że dla zapewnienia oczom prawidłowego obrazu widzianego nie potrzeba wyłącznie szkieł i soczewek.
chirurg ogólny poznań

Jakie możliwości są dostępne dla pacjentów, którzy nie chcą się leczyć w państwowych przychodniach.

Teoretycznie w Polsce każda osoba posiadająca ubezpieczenie ma darmowy dostęp do służby zdrowia. Tyle że z tą teorią różnie bywa, tak samo jak różnie bywa z dostępnością do lekarzy.
Mały Pacjent u dentysty

Nowe technologie w stomatologii

Kto z nas nie pamięta mrożących krew w żyłach wizyt u dentysty pod koniec lat osiemdziesiątych? Te brudne pokoje publicznego szpitala, z obsypanymi z tynku sufitami pomalowanymi farbą olejną niektórych straszą po dziś dzień. Całości makabrycznego obrazu dopełnia niezbyt przyjaźnie uśmiechająca się pani stomatolog, z okropnym, świergoczącym wiertłem, które zaraz wbije niezbyt pewnie w nasze nieprzygotowane, niczego niepodejrzewające szkliwo.

Czym jest zabieg odchudzający i czy można schudnąć bez diety i sportu?

Każdy mieszkaniec naszego kraju myśli o pięknej i szczupłej sylwetce. Nikt nie chce dużego brzucha i wielkich płatów tłuszczu. Teraz sportowy i aktywny tryb życia jest w modzie. Obecnie wzorem dla człowieka jest model czy modelka. Czy jednakże jest faktem, że szczupła i modna sylwetka jest możliwa do otrzymania za sprawą 1 zabiegu odchudzającego w gabinecie medycyny estetycznej? I to bez udziału chirurga posługującego się skalpelem? Oto próba odpowiedzi na owe pytanie.
Salon kosmentyczny

Relaksujące zabiegi w salonie kosmetycznym dla kobiet na twarz i ciało

Wiele kobiet harmonijnie odwiedza salon kosmetyczny, bowiem każda z nas zapewne dba o swoją urodę oraz pragnie się czuć wyjątkowo śliczna, zaś salony kosmetyczne oferują dziś niemało różnorodnych zabiegów dla kobiet na twarz oraz ciało. Zapoznając się chociażby z przykładową ofertą salonów kosmetycznych zdołamy ujrzeć, że wśród zasobnego asortymentu możemy odszukać takie zabiegi, jak mikroderbamrazja, fotoodmładzanie, laserowe usuwanie zmarszczek, dezynfekowanie twarzy, prócz tego mnogość gabinetów kosmetycznych oferuje także takie zabiegi, jak pedicure, manicure i niemało innych.
laryngolog

Metody leczenia łysienia plackowatego u kobiet i mężczyzn

Łysienie plackowate zachodzi zarówno u najmłodszych, jak i dorosłych. Dokuczliwość może pojawić się w dowolnym wieku, lecz u większej części osób pierwsze symptomy występują w czasie dzieciństwa, albo dojrzewania.
1 2 3 4