Laserowe zabiegi to nowoczesna technika w walce z bliznami, zmarszczkami, czy rozstępami.

W związku z ekspresowo szerzącym się zainteresowaniem populacji coraz więcej powstaje ośrodków medycy estetycznej w Polsce. Są to placówki nowoczesne o dużych standardach i nie jednokrotnie w dogodnych położeniach.


Proponują w szczególności takie zabiegi jak: usuwanie - zobacz - blizn pooperacyjnych, usuwanie znamion, piegów, rumieni, przebarwień, naczynek, trądziku, rozstępów, a także laserowe odmładzanie skóry. Celem załogi i specjalistów jest profesjonalne, wszechstronne i sumienne podejście do pacjentów. Doktorzy to wysokiej klasy specjaliście a ich obszerne doświadczenie uargumentowane jest długotrwałą i pracowitą praktyką.

Blizny pooperacyjne i potrzebna zniwelowania efektów starości, to pospolite powody dyskomfortu psychicznego pacjentów. Młodzieńczość i urodziwa skóra kojarzą się z pięknem i zadbaniem, z tej przyczyny zabiegi laserowe chlubią się dużą popularnością. Usuwanie blizn pooperacyjnych to jedno z najbardziej skomplikowanych zadań dla doktora. Wpływ lasera na bliznę wywołuje w cerze dużą ilość mikrouszkodzeń, które sukcesywnie regenerują się, a na ich miejscu tworzy się odnowiona skóra.
Dla wygody pacjenta usuwanie blizn może odbywać się pod znieczuleniem zastosowanym w postaci iniekcji, lub kremu na powierzchnię cery. Przy kuracji użyte są w najwyższym stopniu zaawansowane lasery medyczne oraz korelacje różnych technik. Usuwanie blizn opiera się na odbyciu określonej ilości zabiegów wyznaczonych przez lekarza. Warto nadmienić, że czas leczenia się skóry gdy zastosowane jest usuwanie blizn jest krótki, a ryzyko infekcji wyeliminowane – tak samo, kiedy jest to usuwanie blizn pooperacyjnych.
Blizny, cera


Do medycy estetycznej zaliczane są również zabiegi typu laserowe odmładzanie, cieszą się one niemalejącą powodzeniem. Osoby zamierzające się odmłodzić, usunąć zmarszczki oraz zwiększyć krzepkość cery decydują się na lifting laserowy. Laserowe odmładzanie trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut z opcją dostania znieczulenia miejscowego. W czasie zabiegu dochodzi do zaplanowanego cieplnego zranienia cery z pozostawieniem obszarów cery zdrowej. Mikrouszkodzenia pobudzają odbudowę skóry i tworzenie kolagenu. Laserowe odmładzanie to zabieg którego konsekwencje widoczne są już po pierwszym zastosowaniu.

1 2