Człowiek
Pacjent na kuszetce

Do jakiego specjalisty powinniśmy się udać, gdy mamy problem z psychiką? Do psychiatry czy psychologa? Od czego jest to zależne?

Kiedy czujemy, iż nasze życie wymyka się spod kontroli, jak nie możemy już dłużej kontrolować swoich odczuć, jak wszystko wydaje się gorsze, i coraz bardziej beznadziejne - z pewnością najlepiej w takiej sytuacji odwiedzić lekarza.
pozycja "Supta Padmasana "

Zajęcia jogi - co tak naprawdę daje?

Należy wiedzieć, że często ludzie kompletnie nie umieją poradzić sobie z chociażby nieustannym stresem. To sprawia, iż z całą pewnością bardzo ogromnym problemem jest tak naprawdę żyć na godnym poziomie. No cóż, takie życie. Jednak nikt nie powiedział, że we wszystkich przypadkach czymś w porządku jest to, aby zakładać, iż czymś W porządku jest zaakceptowanie owego stanu rzeczy! Przecież bez cienia wątpliwości można wreszcie wygrać ze stresem. Walka ze stresami, znerwicowaniem, do prostych naturalnie raczej nie należy, lecz i tak bez większego kłopotu można ją zakończyć zwycięstwem!
nalewka

Kto powinien brać kreatynę i w jakim miejscu ją można zakupić?

Kreatyna to najprawdopodobniej najbardziej popularny suplement stosowany przez osoby wykonujące różne dyscypliny sportu. Zwłaszcza przez osoby, jakie ćwiczą na siłowni, a ich istotnym pragnieniem jest wzrost tkanki mięśniowej.
Zapachy, pefrumy

Zdrowie w czasie lata – jak można dzisiaj je rzeczywiście odpowiednio ochronić?

Zdrowie to wartość absolutnie bezcenna, o czym współcześnie coraz więcej osób się przekonuje. Owszem, istnieje dużo leków oraz technik leczenia nawet naprawdę problematycznych schorzeń, jednakże mimo to, nie wszystkie choroby da się wyleczyć.
Zgaga, pieczenie, nudności – refluks

Czym zajmują się tacy profesjonaliści, jak protetyk i ortodonta? Jak wygląda ich praca? Kiedy do nich powinniśmy się wybrać?

Każdy powinien co pewien czas odwiedzić dentystę, to konieczne, ażeby cieszyć się pięknym uśmiechem. Niekiedy jednakowoż trzeba wybrać się do lekarza, który niby wygląda jak dentysta i zajmuje się podobnymi zadaniami, lecz jego zadania są zgoła inne.
trening

Ćwiczenia są istotne dla wszystkich niezależnie od wieku — w szczególności jeśli mamy siedzący tryb życia

Każdy doktor lub rehabilitant stwierdzi szczerze, że musimy się ruszać, żeby za kilka lat nie odczuwać bólu pleców albo szyi.


głowa

Dlaczego co poniektóre testy IQ są mniej wiarygodne od pozostałych?

Inteligencja to jedna z tych wartości, którą ocenia się w najwyższym stopniu. To zdolność dawania sobie rady z różnego typu zadaniami, zdolność kojarzenia faktów czy racjonalnego rozumowania.
urologia

Dlaczego urologa nie można uważać za kłopotliwego lekarza?

Mnóstwo mężczyzn uważa, że wizyta u urologa jest czymś wstydliwym. Z jakiego powodu? Właściwie dlatego, że urologia zajmuje się schorzeniami układu moczowo-płciowego u osób płci męskiej i moczowego u pań.
dentysta

Piękny uśmiech wydaje się być szalenie istotny — przez to trzeba często chodzić do stomatologa

Wizyta u stomatologa naprawdę nie jest przerażająca — to po prostu lekarz, jak każdy inny, który dba o nasze zdrowie.


Zespół policystycznych jajników

Kto to jest trener personalny i jak powinna prezentować się osoba pracująca na tym stanowisku?

Wybór trenera to nie jest sprawa łatwa. Powierzenie własnej formy w ręce niekompetentnej osoby z biegiem czasu przysporzy nam więcej problemów niż pożytku.


Kto to jest trener personalny i jak powinna prezentować się osoba pracująca na tym stanowisku?

Trenerzy personalni są to osoby, od których zależą rezultaty, jakie osiągniemy.
1 2