Leczenie implantologiczne - Sprawdź w naszym tekście i dobierz najlepszego dentystę.

Jest to najbardziej nowoczesne a także w najwyższym stopniu naturalne podejście w wypadku ubytku pojedynczego bądź kilku zębów. Gwarantuje całkowity komfort użytkowania, gdyż z powodzeniem substytuuje naturalne zęby. Implant - bo o nim mowa - jest to sztuczny korzeń zbudowany z tytanu. Korzeń ten stanowi podwalinę do odbudowy zęba. Istnieje możność wszczepienia tak wielu implantów, ile jest brakujących zębów.

Możesz także zrealizować kilka wszczepów żeby skonstruować podparcie dla mostów. Nawet 2 implanty (implanty implanty zębów warszawa) zapewniają dodatkowe utwierdzenie i świetnie stabilizują protezy całkowite. Jednakże musimy pamiętać, iż wybór najlepszej dla Państwa metody zawsze ustalany będzie po konsultacji z lekarzem.

zdrowy uśmiech - zęby
Implant jest to mały tytanowy wkręt sytuowany na stałe w kości żuchwy. Tytan jest metalem dobrze tolerowanym przez organizm człowieka, co powoduje szybkie zintegrowanie się wszczepu z kością, a w procesie gojenia trwającym parę miesięcy – zrasta się z kością na stałe. Implant stanowi naturalny, stabilny fundament, na jakim możemy wykonać odbudowę protetyczną (koronę, most albo protezę). Wizyta pierwsza to tzw. konsultacja implantologiczna w firmie OrtoDentic. Pozwala ona na określenie warunków do implantacji, na przesłance zdjęcia pantomograficznego. Kiedy warunki kostne pacjenta umożliwiają wykonanie zabiegu, ustalany jest plan leczenia. Kolejna wizyta to zabieg wszczepienia. Zabieg ten polega na nawierceniu niedużych otworów w kości jak też wkręceniu tytanowych implantów. Trwa około jednej godziny i jest całkiem bezbolesny. Trzecia wizyta: odnowa protetyczna. Po okresie gojenia się wszczepu ( 2-6 miesięcy) realizuje się na nim odbudowę protetyczną. Cena jej jest zróżnicowana i zależy od typu odbudowy i użytych materiałów.


Pozostałe artykuły

Protetyka a także stomatolog wewnątrz Warszawie - a więc, fachowcy czyhający wewnątrz każdej dzielnicy

zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn
Poszukujesz dobrego protetyka albo dentystę na terenie Warszawy? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś! Wewnątrz naszego felietonie po podpowiadamy tobie gdzie się udać, nieistotne, czy pomieszkujesz w dzielnicy Wola, czy też w samym centrum! Po opowiadamy Ci także, na czym owe dziedziny naprawiania ząbków polegają!
1 2