Dzieci
dentysta podczas zabiegu

Promienny oraz zdrowo wyglądający uśmiech - jak go zdobyć?

O higienę jamy ustnej jak również zęby powinno się dbać już od dziecięcych lat. Chociaż wśród mnóstwa osób panuje jeszcze przekonanie, że mlecznych zębów u dzieciaków nie warto leczyć, bo rzecz jasna i tak wypadną, to jest to błędne myślenie. Dentyści przekonują, że o mleczaki u dzieci trzeba dbać tak samo mocno co o zęby stałe.
Kaski

Efektywne pomoce przeznaczone dla młodych osób z autyzmem

Dzieci z autyzmem wymagają odpowiedniej pomocy, która okazałaby się skuteczna pod kątem ich choroby. Kluczowe są między innymi pomoce dydaktyczne udowodnione badaniami najlepszych specjalistów.
praca dla opiekunek

Możliwości zatrudnienia w charakterze opiekunki - praca w naszym kraju czy za granicą?

Nie da się ukryć, że dzisiaj opcje pracy w kraju czy za granicą są bardzo atrakcyjne i coraz nagminniej pojawia się dylemat, jaką alternatywę wybrać.
plac zabaw

Piramidy linowe oraz siatki na placach zabaw dla dzieci

Ruch to zdrowie, to nie powinno podlegać wątpliwości. Trening i ruch konieczny jest dla najbardziej młodych ludzi, jak i dla tych bardziej starszych. Dla najmłodszych, bo rozwijają mięśnie i koordynację ruchową, dla starszych, ponieważ podtrzymuje formę i dłuższą sprawność przez lata. Zresztą, w każdym momencie naszego życia powinniśmy mieć to na uwadze. Oczywistym jest, że czasami są takie lata, iż zostaje sił jedynie na gospodarstwo domowe i pracę, ale powinniśmy spróbować znaleźć choć trochę czasu na aktywność fizyczną.
zmysł

Leki, suplementy i kosmetyki dostępne online - czyli, Nurofen Plus kontra Gilbert Nacl

Dla jakich osób bywają przeznaczone leki rodzaju Nurofen Plus? Jakie jest jego oddziaływanie? A co zrobić z lekiem Gilbert Nacl? Jakiego typu jest jego działanie, oraz w jakiej grupce wiekowej się go stosuje? Jakiego typu są średnie ceny za oba lekarstwa oraz jak się je dawkuje? To wszystko i jeszcze bardziej dużo wynajdziesz bez problemu w środku naszego nowego felietonu!
fotogram - medycyna

Tabletki - na co są oraz jakie dokładnie występują ich odmiany?

W naszych obecnych czasach lekarstw na różne dolegliwości istnieją wręcz i całe miliony, które zarazem występują pod bardzo przeróżnymi formami. Syropy, przeróżne żele, krople - to tylko jedne z tych najczęściej obecnie stosowanych środków doustnych, które bywają bardzo przyjazne tak samo dla nas dorosłych, jak i dla naszych dzieci.
skóry

Czy pan poddający się wazektomii mógłby dalej prowadzić życie seksualne?

Jeśli facet nie chce posiadać dzieci, może poddać się specjalnemu zabiegowi, kóry ma za cel, doprowadzić go do okresowej niepłodności. Technika ta jest niezwykle znana w Stanach Zjednoczonych.
stetoskop lekarza

Nowotwór nie patrzy na lata

Każda choroba potomstwa, czy to tradycyjne zaziębienie, czy silne zapalenie płuc sprawia, iż trudno jest się pogodzić z jego cierpieniem i równocześnie rodzic zarzuca sobie, iż musi się nim wspanialej zajmować i lepiej o niego troszczyć się. Mimo wszystko co kolejnego jest, gdy zaznaczymy, że dziecko za kilka dni wróci do pełni sił, a zupełnie co kolejnego jest, gdy powiemy, że jego choroba to coś znacznie poważniejszego, a walka z nią nie będzie aż tak wyrównana jak byśmy chcieli i niekoniecznie wszystko może się przechylić na naszą stronę.
tabletki

Teścik na płodność - czyli, "przebadać się niezależnie od tego, jakiej jesteś płci"

Czy ty i twój partner czy też partnerka, pragniecie dzieci teraz, albo w najbliższej przyszłości? A może już teraz staracie się o potomka od dłuższego okresu, oraz zauważyliście, że wasze wspólne starania "SPAlają na panewce", podczas kiedy wasi znajomi starając się o wiele krócej o dzieciątko, już je posiadają, albo kobieta w ich związku jest obecnie w ciąży? Jeżeli tak, jeśli martwicie się tym wszyściutkim, odczytajcie nasz tekst - po przybliżamy Wam w nim jedną z dających możliwość odpowiedzi na Wasze pytanka, na temat tego "Jak" zorientować się, co jest nie tak.
Plac zabaw

Place zabaw dla dzieciaków w ogrodzie

Wszyscy wiedzą o tym, jak ważne jest przebywanie dzieci na świeżym powietrzu. W dobie komputeryzacji dzieci coraz to więcej czasu spędzają w domu. Dobrym rozwiązaniem na wciągnięcie dzieci do zabaw na dworze są place zabaw. Na skonstruowanie placu wystarczy niewielki ogródek przydomowy.
1 2 3 4