Sprawność
medicus

Dokonanie doboru lekarza, pielęgniarki, lub też położnej

W Polsce jest obowiązkowy powszechny program zdrowotny, a w jego obrębie każdemu przysługuje prawo do bezpłatnej podstawowej ochrony zdrowotnej.


Dokonanie doboru lekarza, pielęgniarki, lub też położnej

W obręb podstawowej opieki zdrowotnej wchodzą liczne świadczenia medyczne, tak jak profilaktyczne, diagnostyczne, jak i medyczne.
dziecko

Dlaczego panowie po przekroczeniu czterdziestu lat powinni co najmniej raz na rok odwiedzać urologa.

Panowie z jednej strony cenią sobie ogromnie swoją męskość, niejednokrotnie chwaląc się nią przy każdej możliwości. Ale z drugiej potrafią ją bardzo zaniedbywać, chociażby przez nieodpowiedni tryb życia i niechodzenie do lekarza.
Sportowiec

Czy dobrze jest stosować suplementy diety dla sportowców?

Czas intensywnych zajęć treningowych powiększa wyraźnie zapotrzebowanie organizmu na energię i różnego typu substancje odżywcze. Aby zapewnić pokrycie poniesionych strat za pomocą zwyczajnej diety, osoba intensywnie trenująca musiałaby jeść częste i obfite posiłki, co w efekcie rzutowałoby na znaczne obciążenie przewodu pokarmowego jak też uniemożliwiało podejmowanie skutecznych treningów.
lekarz

W naszym życiu w ułamku sekundy może przytrafić się nam coś złego - na przykład okropny wypadek lub wylew

Stale powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że w każdej chwili możemy stracić sprawność. Przyczyn może być mnóstwo. Jednakże nie chodzi o czynniki, a o to jak poradzimy sobie z obecną sytuacją.
Rehafit - centrum rehabilitacji i masażu

6 zalet dopasowanej rehabilitacji

Fizjoterapeuta jest profesjonalistą, który zajmuje się wykonywaniem zabiegów fizjoterapeutycznych w leczeniu, rehabilitacji, także przeciwdziałaniu.