Schorzenie
lekarze

Jakie są symptomy boreliozy, schorzenie z Lyme

W takich sferach Europy, gdzie występują kleszcze, trudno jest się ochronić przed ich ukąszeniem. Do wystąpienia oznak infekcji w większej części przypadków dochodzi po kilku godzinach. W wypadku, gdy kleszcz jest bezzwłocznie usunięty, zakażenie bakterią Borrelia burgdorferi jest ogromnie mało ewentualne.
apteka

Jeśli niezwłocznie potrzebujesz nabycia leków lub konieczna jest Ci jakakolwiek wiedza na temat przemysłu medycznego – zapoznaj się z obszerną ofertą aptek internetowych.

Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku. Internet, social media zdobywają własne apogeum. Technologia idzie na przód. Przemysł farmaceutyczny i postęp medycyny także rozwijają się w szybkim tempie. Zadziwiającą nowością na rynku farmaceutycznym zostaje apteka internetowa.
choroba trzustki

Choroba trzustki potrafi okazać się bardzo uporczywa, zatem nie bagatelizuj pojawiających się oznak

Jest sporo schorzeń związanych z okolicą brzucha, większość z nich pokazuje się przy pojawieniu bólu, mdłości lub rozwolnienia. W pewnych wypadkach nie są one groźne, ale i tak nie można ich lekceważyć, bo świadczą o tym, że w ciele człowieka dzieje się coś nieprawidłowego.
Produkty z dużą zawartością wapnia, osteoporoza

Czym jest laserowa korekcja upośledzeń wzroku, glaukomy, katarakty, chorób siatkówki?

Dziś trudno sobie wyobrazić chirurgię oczu bez lasera. Jest aseptyczny oraz dokładny. W ułamku sekundy likwiduje komórki, na które został wycelowany – unicestwiana tkanka zwyczajnie wyparowuje.
Fixsin

Czas jesieni i zimy to czas często występujących chorób

Przeziębienie, grypa, niedrożne zatoki - to jedne z najczęstszych przypadłości w tym czasie. O ile z grypą, katarem lub kaszlem jesteśmy w stanie sobie radzić domowymi, sprawdzonymi już bardzo dawno sposobami, to jeśli chodzi o zatoki to najczęściej sami nie umiemy sobie poradzić i nic oprócz tabletki przeciwbólowej nie przynosi w tym wypadku ulgi.


Czas jesieni i zimy to czas często występujących chorób

Bolące zatoki to bardzo uciążliwa dolegliwość, która niewłaściwie leczona może systematycznie powracać.
brzuch

Jak wydajnie wyleczyć kobiece dolegliwości

Doskonale wiemy, że zdrowie to jedna z naszych życiowych wartości, jakiej znaczenie ciężko jest oszacować. Kiedy nasz organizm odpowiednio działa i nie dręczą nas żadne dolegliwości nie jesteśmy zwykle świadomi, jak kolosalny skarb posiadamy. Niektóre z chorób, jakie nas spotykają mogą mieć na domiar tego niezmiernie problematyczny charakter. Wiedzą o tym nade wszystko kobiety, które w ciągu swojego życia narażone są na intymne dolegliwości, jakie potrafią uniemożliwić wykonywanie naszych codziennych obowiązków.
lekarz

Wybór lekarza dla siebie

W świadomości przeżywamy paniczny strach przed chorobami nowotworowymi, a tymczasem w ujęciu statystycznym o wiele bardziej jesteśmy narażeni na choroby układu sercowo-naczyniowego. To właśnie ta grupa schorzeń jest najczęstszą przyczyną zgonów w Polsce, a także powodem niepełnosprawności seniorów. Nie powinniśmy ich ignorować! Cóż, zbyt często udajemy, ze nie zauważamy niepokojących sygnałów, a przecież skutki naszej lekkomyślności mogą się źle skończyć.
leki

Hemoroidy - jak je leczyć

Hemoroidy dotykają wiele osób, a mimo tego nadal bardzo często należą do tematu tabu. Niektórzy nie wiedzą co to są i jak wyglądają hemoroidy. Są to inaczej żylaki odbytu, a dokładnie żyły znajdujące się w dolnej części odbytu, które przez chorobę nabrzmiały i poszerzyły się.
Czy potrafisz odpoczywać?

Zespół suchego oka. Jak sobie pomóc?

Jest to przypadłość obecnych czasów – klimatyzowanych wnętrz, długich godzin pracy przed komputerem, starzejącego się społeczeństwa. Na szczęście z zespołem suchego oka możemy poradzić sobie szybko i efektywnie.


Zespół suchego oka. Jak sobie pomóc?

Aby znaleźć się u źródła dyskomfortowej niedyspozycji, warto zajrzeć w głąb oka.