Żołądek
Otyłość, Światowy Dzień Walki z Otyłością

W jaki sposób leczy się otyłość?

Otyłość aktualnie jest problemem dotyczącym sporego odsetka społeczeństw. Skutki takiego stanu rzeczy są dość groźne. Człowiek z otyłością miewa problemy z poruszaniem się o własnych siłach. W najgorszych przypadkach człowiek będzie znajdować się tylko w pozycji leżącej, bowiem nie jest już w stanie wstać z łóżka. Natomiast im większy stopień otyłości, tym większa liczba różnego rodzaju chorób może daną osobę dotknąć.
kobieta

Chyba żadna z kobiet nie powie, że w tym ciągłym pedzie życia nie wspomaga się suplementami. Nasz organizm jest bardzo podatny na wszelkie niedobory i gdy o czymś zapominamy dolegliwości szybko o tym przypomną.

Panie częściej niż chłopcy są narażone na dużą liczbę dolegliwości. Taka jest ich specyficzna budowa i najprawdopodobniej zmniejszona wytrwałość . Comiesięczne cykle dokonują dezorganizacji w żeńskim organizmie co dostrzegają nawet mężczyźni , że w bardzo równych odstępach czasowych damy bywają nader nerwowe. Taki oddziaływanie na organizm mają inkrety, które niestety harmonijnie dają o sobie znać.
śniadanie

Najczęstsze błędy żywieniowe, zatem czego unikać, by cieszyć się znakomitym zdrowiem oraz ładną sylwetką

Każdy z nas pragnie cieszyć się dobrym zdrowiem oraz smukłą figurą. Choć tego pragniemy i za tym dążymy, to nieprzerwanie robimy te same omyłki żywieniowe, które oddalają nas od urealnienia celu. Czego więc wobec tego powinniśmy unikać?
Otyłość u mężczyzn

Zasady przeprowadzania operacji żołądka – resekcja

Inwazyjny zabieg taki jak resekcja żołądka przeprowadza się jedynie w skrajnych zdrowotnie przypadkach. Inna nazwa tego zabiegu to gastrektomia. Jest to stuprocentowe albo częściowe usunięcie tego narządu oraz rezultat operacji chirurgicznej. Spore oraz niesamowicie bogate doświadczenie naszych chirurgów pozwala żywić stuprocentowe zaufanie do wykonywanych przez nich zabiegów. Szczegółowa analiza każdego przypadku zdrowotnego może pozwolić na określenie, czy rzeczywiście zabieg taki jest rekomendowany.
Zioła w ogrodzie

Lecznicza siła leków ziołowych

Wiedza zwykłego Kowalskiego w kwestii ziół i sposobu działania niektórych z nich jest mała. Dawno temu powszechna, zwłaszcza wśród osób z małych miejscowości oraz wsi, stopniowo zanikała. Zatem rodzi się pytanie czy coraz powszechniejsza popularność medycyny naturalnej sprawi, iż leczenie ziołami przeżyje swój renesans?
lek na zgagę

Na czym polega leczenie zgagi oraz jakiego rodzaju mogą być jej symptomy?

Zgaga to dość niemiła dolegliwość, która opisywana jest jako pieczenie w przełyku. Istnieje parę przyczyn, które powodują pojawienie się zgagi. Może zostać wywołana przez stosowanie niektórych lekarstw np. tych, które zawierają kwas acetylosalicynowy.