Bukiety
Kwiat fuksji

Kwiaciarnie online wspomagają dostarczanie kwiatów

Kwiaty od zawsze służyły panom swą nieopisaną pomocą przy rozwiązywaniu spornych sytuacji z kobietami. Ten perfekcyjny prezent, od którego lepsze są chyba jedynie brylanty, nadaje się na niemal wszystkie okazje, a na dodatek można je wręczyć praktycznie każdej osobie, bez względu na wiek czy płeć. Dodatkowo, niepisany język kwiatowy pozwala na wyrażenie w zasadzie dowolnych uczuć w stosunku do innej osoby.
kwiaty12

Sztuczne kwiaty mogą zastąpić prawdziwe?

Niektórzy uważają, że sztuczne kwiaty są kiczowate. Nic bardziej mylnego. Nie mogą rywalizować z pięknem żywych, ale projektanci robią z nich nawet najpiękniejsze ślubne wiązanki.
chryzantema

Unikalne miejsce pełne pięknych chryzantem – uprawa w Praszce

Chryzantemy to pod wieloma względami kwiaty wyjątkowe. Ich wielkie zróżnicowanie sprawia, że można cieszyć się ich wspaniałymi kwiatami na różne okazje i pory roku. Współcześnie barwne puchate kulki z okrągłym środkiem absolutnie nie są wyłącznie kwiatami na 1. listopada – stanowią dekorację w wielu aranżacjach ogrodowych oraz bukietach okolicznościowych. Wiele zależy tu od indywidualnych pragnień,jak i od preferencji klienta.
kwiaty sztuczne

Konkurencja dla żywych roślin

Niektórzy uważają, że sztuczne kwiaty są nieestetyczne. Może być zupełnie inaczej. Trudno im konkurować z urodą żywych, ale projektanci potrafią przygotować z nich piękne bukiety.
kwiaty sztuczne

Kwiaty styczne a kwiaty żywe

Oczywiście wielu osobom kwiaty sztuczne kojarzą się z tandetą, a nawet bezguściem. Jednak, i to nawet dość często, dają sobie znakomicie radę tam gdzie kwiaty żywe nie mogą być używane. Dzieje się tak zazwyczaj wtedy,, gdy kwiaty naturalne stają się nieopłacalne.