Bukiety
Kwiat fuksji

Kwiaciarnie online wspomagają dostarczanie kwiatów

Kwiaty od niepamiętnych czasów wspomagały panów swą nieopisaną pomocą przy rozwiązywaniu trudnych spraw z kobietami. Ten perfekcyjny prezent, od którego bardziej skuteczne są chyba jedynie diamenty, nadaje się na każda okazje, a dodatkowo można je wręczyć niemal każdej osobie, nie patrząc na stan społeczny czy płeć. Na dodatek, nieformalny język kwiatowy pozwala na określenie praktycznie wszystkich uczuć do do innej osoby.
chryzantema

Unikalne miejsce pełne pięknych chryzantem – uprawa w Praszce

Chryzantemy to pod wieloma względami rośliny unikalne. Ich ogromne zróżnicowanie sprawia, że można rozkoszować się ich niezwykłymi kwiatami na przeróżne okazje i pory roku. W dwudziestym pierwszym wieku barwne puszyste kule z żółtym środkiem bynajmniej nie są tylko kwiatami na Zaduszki – stanowią ozdobę w wielu aranżacjach ogrodowych oraz bukietach okolicznościowych. Dużo zależy tu od indywidualnych wymogów,jak i od gustu klienta.
kwiaty12

Sztuczne kwiaty mogą zastąpić prawdziwe?

Wielu uważa, że sztuczne kwiaty są nieestetyczne. Nic bardziej mylnego. Nie mogą konkurować z pięknem żywych, jednak projektanci potrafią przygotować z nich wyjątkowe bukiety.
kwiaty sztuczne

Konkurencja dla żywych roślin

Wielu uważa, że sztuczne kwiaty są kiczowate. Może być zupełnie inaczej. Trudno im konkurować z wdziękiem żywych, ale projektanci robią z nich wyjątkowe bukiety.
kwiaty sztuczne

Kwiaty styczne a kwiaty żywe

Bardzo często kwiaty sztuczne kojarzą się z kiczem, a nawet bezguściem. Jednak, i to nawet dość często, dają sobie znakomicie radę tam gdzie kwiaty żywe nie mogą być używane. Dzieje się tak zazwyczaj wtedy,, gdy użycie kwiatów naturalnych jest nieopłacalne, albo gdy wiadomo, że mogą być nietrwałe.