Bukiety
chryzantema

Unikalne miejsce pełne pięknych chryzantem – uprawa w Praszce

Chryzantemy to pod wieloma względami rośliny unikalne. Ich wielkie zróżnicowanie sprawia, że można rozkoszować się ich pięknymi kwiatami na różne okazje i pory roku. Współcześnie barwne puszyste kule z okrągłym środkiem bynajmniej nie są wyłącznie kwiatami na 1. listopada – stanowią dekorację w licznych aranżacjach ogrodowych oraz bukietach okolicznościowych. Wiele zależy tutaj od indywidualnych potrzeb,a także od preferencji klienta.
kwiaty sztuczne

Kwiaty styczne a kwiaty żywe

Oczywiście wielu osobom kwiaty sztuczne kojarzą się z kiczem, a nawet bezguściem. Mimo tego bardzo często zastępują kwiaty żywe. Taka sytuacja ma miejsce, gdy kwiaty naturalne stają się mało trwałe.
kwiaty sztuczne

Konkurencja dla żywych roślin

Niektórzy uważają, że ozdoby ze sztucznych kwiatów są nieestetyczne. To jednak nieprawda. Trudno im konkurować z pięknem prawdziwych, ale profesjonaliści potrafią przygotować z nich nawet najpiękniejsze bukiety ślubne.
kwiaty-2

Popularność sztucznych kwiatów - zobacz dlaczego tak jest

Wszyscy dobrze wiemy, jak ciężka jest teraz sytuacja na polskim rynku pracy. Bardzo trudno jest znaleźć dobrą posadę. Nawet ludzie z tytułem magistra są zmuszeni pracować poniżej swoich kwalifikacji.
Kwiat fuksji

Kwiaciarnie online wspomagają dostarczanie kwiatów

Kwiaty od zawsze służyły panom swoją nieopisaną pomocą przy łagodzeniu spornych sytuacji z kobietami. Ten perfekcyjny prezent, od jakiego lepsze są prawdopodobnie jedynie diamenty, przydaje się na niemal wszystkie okazje, a dodatkowo można je wręczyć niemal każdej osobie, nie patrząc na stan społeczny czy płeć. Dodatkowo, nieformalny język kwiatowy pozwala na wyrażenie praktycznie wszystkich emocji do do innej osoby.
kwiaty12

Sztuczne kwiaty mogą zastąpić prawdziwe?

Niektórzy uważają, że sztuczne kwiaty są kiczowate. Nic bardziej mylnego. Nie mogą rywalizować z pięknem żywych, ale projektanci robią z nich nawet najpiękniejsze ślubne wiązanki.