Trawa
Wiejski ogród

Co uczynić, aby trawa przy domu była bardzo ładna?

Trawa powinna być ładna, sprawiająca, że niejako cały ogród będzie aż promieniał. Zresztą nie ma najmniejszego sensu pisać o tym, bo absolutnie każdy właściciel ogrodu bardzo dobrze wie jak niesamowicie istotne jest to by w żadnym razie nie zakładać, iż sytuacja jest nieco odmienna.
Ogrodowe oczko

Lampy ogrodowe – nowoczesne oświetlenie twojego ogrodu

Praktycznie oświetlenie zewnętrzne domu czy też oświetlenie ogrodowe można oprzeć na jednej lampie halogenowej nad drzwiami wejściowymi do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak skąpe zewnętrzne oświetlenie może jednak być mało praktyczne. Zatem jak wybrać lampy ogrodowe, aby odpowiednio spełniały swoje funkcje? Jak zaoszczędzić prąd gdy montujemy lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą być także ozdobą?
ogród

Więcej troski o elegancję własnego ogródka!

Bo wiadomo - ogród musi w dosłownie każdym przypadku prezentować się niesamowicie ładnie. Co prawda coraz częściej Polacy całkowicie rezygnują z posiadania ogrodu, nawet jeśli posiadają ku temu wszelkie możliwości, ale bez cienia wątpliwości trudno powiedzieć, że funkcjonowanie bez swojego ogrodu sprawi, iż będziemy w zupełności usatysfakcjonowani z domu. Nie ma najmniejszego sensu próbować namawiać kogoś, lecz generalnie ciężko funkcjonować na dobrym poziomie bez eleganckiego ogrodu!
kosiarka

Pielęgnacja ogrodów wymaga zakupu paru przydatnych urządzeń

Pielęgnacja ogrodów wymaga zakupu kilku przydatnych urządzeń, które znacznie mogą usprawnić codzienną pracę. Jednym z nich jest kosiarka, dzięki niej można przypilnować tego, żeby trawnik przed domem zawsze odpowiednio się prezentował.