Trawa
Wiejski ogród

Co uczynić, aby trawa przy domu była bardzo ładna?

Trawa musi być piękna, powodująca, że tak jakby dosłownie cały ogród będzie promieniał. A zresztą nie ma żadnego sensu pisać o tym, bo każdy posiadacz ogrodu świetnie wie jak niezwykle istotne jest to, aby w żadnym razie nie sądzić, iż sytuacja jest inna.
kosiarka

Pielęgnacja ogrodów wymaga zakupu paru przydatnych urządzeń

Pielęgnowanie ogrodów wymaga zakupu kilku niezbędnych sprzętów, jakie znacznie mogą ułatwić codzienną pracę. Jednym z nich jest kosiarka, dzięki niej można przypilnować tego, żeby trawnik przed domem zawsze był odpowiednio przycięty.
ogród

Więcej troski o elegancję własnego ogródka!

Wiadomo - ogród musi w autentycznie każdym przypadku wyglądać niesamowicie elegancko. Co prawda coraz częściej ludzie w zupełności rezygnują z uprawiania ogrodu, nawet jeśli posiadają ku temu wszystkie możliwości, lecz bez choćby cienia wątpliwości ciężko rzec, że funkcjonowanie bez własnego ogrodu sprawi, iż będziemy całkowicie zadowoleni z domu jednorodzinnego. I tak nie ma najmniejszego sensu namawiać kogoś, ale generalnie trudno funkcjonować na wysokim poziomie bez ślicznego ogrodu!
Ogrodowe oczko

Lampy ogrodowe – nowoczesne oświetlenie twojego ogrodu

Praktycznie oświetlenie zewnętrzne domu tudzież oświetlenie ogrodowe możemy zbudować na pojedynczej lampie halogenowej nad drzwiami wejściowymi do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak słabe zewnętrzne oświetlenie może jednak być mało praktyczne. W jaki sposób dobierać lampy ogrodowe, aby odpowiednio spełniały swoje funkcje? W jaki sposób zaoszczędzić energię stosując lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą być równocześnie ozdobą?