Trawa
Wiejski ogród

Co uczynić, aby trawa przy domu była bardzo ładna?

Trawa powinna być piękna, sprawiająca, że tak jakby dosłownie cały ogród będzie aż promieniał. Zresztą nie ma większego sensu pisać o tym, bo definitywnie każdy właściciel ogrodu świetnie wie jak niesamowicie ważne jest to by w żadnym razie nie zakładać, iż sytuacja jest odmienna.
Ogrodowe oczko

Lampy ogrodowe – nowoczesne oświetlenie twojego ogrodu

Praktycznie oświetlenie zewnętrzne domu tudzież oświetlenie ogrodowe można zbudować na jednej lampie halogenowej nad wejściem do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak słabe zewnętrzne oświetlenie może jednak okazać się niepraktyczne. Zatem jak dobrać lampy ogrodowe, aby odpowiednio spełniały swoje funkcje? W jaki sposób zaoszczędzić energię gdy kupujemy lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą zostać także dekoracją?
ogród

Więcej troski o elegancję własnego ogródka!

Wiadomo - ogród powinien w dosłownie wszystkich przypadkach prezentować się ze wszech miar pięknie. Niby coraz częściej ludzie w zupełności rezygnują z uprawiania ogrodu, nawet jeżeli posiadają ku temu wszelkie możliwości, ale bez najmniejszego cienia wątpliwości trudno powiedzieć, że funkcjonowanie bez swojego ogrodu sprawi, iż będziemy najzupełniej usatysfakcjonowani z domu jednorodzinnego. Nie ma większego sensu próbować namawiać kogoś, ale w zasadzie ciężko żyć na dobrym poziomie bez pięknego ogrodu!
kosiarka

Pielęgnacja ogrodów wymaga zakupu paru przydatnych urządzeń

Pielęgnacja ogrodów wymaga zakupu kilku przydatnych urządzeń, które znacznie mogą usprawnić codzienną pracę. Jednym z nich jest kosiarka, dzięki niej można przypilnować tego, żeby trawnik przed domem zawsze odpowiednio się prezentował.