Trawa
kosiarka

Pielęgnacja ogrodów wymaga zakupu paru przydatnych urządzeń

Pielęgnacja ogrodów wymaga kupna paru przydatnych urządzeń, jakie sporo mogą ułatwić codzienną pracę. Jednym z nich jest kosiarka, dzięki niej można przypilnować tego, żeby przydomowy trawnik zawsze był odpowiednio przycięty.
Przycinanie drzewek

Wycinka drzew, o czym trzeba wiedzieć

Każdego, kto zamierza zbudować dom, czeka przygotowanie działki pod wykonanie nowego obiektu. W jaki sposób przygotowuje się teren pod zabudowę i kiedy można rozpocząć takie prace? Jeśli chcemy by budowa przebiegała bezproblemowo i bez zakłóceń, wskazane jest wykonanie kilku czynności.
Ogrodowe oczko

Lampy ogrodowe – nowoczesne oświetlenie twojego ogrodu

Praktycznie oświetlenie zewnętrzne domu czy też oświetlenie ogrodowe możemy zbudować na pojedynczej lampie halogenowej nad wejściem do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak ograniczone zewnętrzne oświetlenie może jednak okazać się mało praktyczne. Zatem jak wybrać lampy ogrodowe, ażeby odpowiednio nam służyły? Jak oszczędzać prąd gdy montujemy lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą zostać także elementem dekoracyjnym?
ogród

Więcej troski o elegancję własnego ogródka!

Wiadoma sprawa - ogród powinien w dosłownie wszystkich przypadkach wyglądać ze wszech miar elegancko. Niby coraz częściej ludzie całkowicie rezygnują z posiadania ogrodu, nawet jeżeli posiadają ku temu wszystkie możliwości, ale bez najmniejszego cienia wątpliwości ciężko powiedzieć, że funkcjonowanie bez własnego ogrodu sprawi, iż będziemy całkowicie usatysfakcjonowani z domu. I tak nie ma żadnego sensu namawiać innych, lecz w zasadzie ciężko żyć na dobrym poziomie bez ładnego ogrodu!
Wiejski ogród

Co uczynić, aby trawa przy domu była bardzo ładna?

Trawa musi być piękna, powodująca, że niejako cały ogród będzie aż promieniał. Zresztą nie ma najmniejszego sensu wspominać o tym, bo definitywnie każdy posiadacz ogrodu doskonale wie jak niesamowicie ważne jest to, aby w żadnym razie nie sądzić, iż jest jakoś inaczej.