Osoba
lampy

Czy interesuje nas terapia uzależnień?

Nałóg nie jest niczym przyjemnym. Łatwo w niego wpaść, ale niesamowicie ciężko z niego wyjść, nawet jeśli taka osoba złapana w jego szpony, wie że niszczy nie tylko siebie, lecz inne osoby dookoła siebie, którym na niej zależy.
zdrowie - image

Przekonaj się czy istnieje laserowe leczenie wad wzroku - całkowicie i bez strachu

Wszyscy, którym doskwiera słaby wzrok niejednokrotnie rozmyślają o laserowej korekcji oczu. Jednak, jak się okazuje, to nie brak pieniędzy, a po prostu strach jest główną przeszkodą.
Na ratunek zwiotczałym ramionom

Czemu warto być pielęgniarką

Wszyscy wiemy, iż zawód pielęgniarki jest jednym z najmniej cenionych w tym kraju. Jest także niezmiernie wymagający zarówno pod względem wiedzy, zdolności, jak i poświęcenia.
Urolog

Szkoła rodzenia jako znany sposób przygotowania się do narodzin oseska

Ciąża to cudowny stan, a równocześnie odpowiedzialność za nowo powstałe życie. Szkoła rodzenia przynosi praktyczną wiedzę o porodzie i opiece nad dzieckiem.
leki na trawienie

Leki na trawienie - a więc, preparaty przeznaczone na układ pokarmowy dobre dla dzieci oraz osób pełnoletnich

Ty albo Twoje własne dzieciątko macie problemy z układem pokarmowym, a w szczególności z trawieniem? Rozmyślasz nad tym, co będzie najlepsze dla Ciebie, a co dla Twojego własnego dzieciaka? Co dobrać - tabletki, syropki, zioła czy też suplementy? To wszystko oraz jeszcze więcej bez żadnego problemu znajdziesz wewnątrz naszego pisanego dzisiaj felietonu!


Leki na trawienie - a więc, preparaty przeznaczone na układ pokarmowy dobre dla dzieci oraz osób pełnoletnich

Wbrew pozorom na problemy z układem pokarmowym nie istnieją jedynie herbatki i ziółeczka, które mają możliwość, lecz nie na każdego działają.
endokrynolog

Tybetański oklepywanie - czym jest, cechy charakterystyczne.

Tybetański masaż ma ponad 5000 lat. Jest to połączenie rożnych typów masaży. Masaż ów polega na skupieniu energii masażysty w jego dłoniach, a w następnej kolejności – oddaniu jej na ciało pacjenta.
jedzenie

Jak nakłonić dziecko do noszenia aparatu ortodontycznego? Nie jest to bez wątpienia łatwa sprawa!

Namówienie dzieci do noszenia aparatu ortodontycznego czy okularów oczywiście nigdy nie jest prostą kwestią - zazwyczaj dzieci nie rozumieją w ogóle, że takie rzeczy robi się dla ich dobra, lecz patrzą na nie raczej przez pryzmat brzydkiego wyglądu i przytyków ze strony innych dzieciaków.
wiedza

Jakie uzależnienia są najczęściej spotykane na ulicach? Jakiego rodzaju ośrodki są w stanie takim ludziom pomóc?

Różnego rodzaju sytuacje w życiu sprawiają, iż czasami mamy trudności, z jakimi ciężko sobie dać radę. Niektórzy w tych ciężkich sytuacjach uciekają w różnego rodzaju używki, które jedynie na chwilę przynoszą ulgę.
kurs pierwsza pomoc przedmedyczna

Kurs przedmedycznej pierwszej pomocy - jaka osoba i w jakim miejscu ma możliwość nas w tym konkretnym zakresie podszkolić?

Pierwsza pomoc jest to taka rzecz co tak naprawdę powinniśmy mieć "w małym palcu", jednak bardzo wielu z nas samych nie ma na ten temat pojęcia. Jeszcze te kilkanaście lat temu pomysł, aby wprowadzić ten konkretny temat do różnych szkół był nawet i absurdalny, lecz teraz dzieci - już nawet w szkole podstawowej, a inne jeszcze wcześniej, są uczone jak zachować się w konkretnych sytuacjach, które zagrażają życiu innego człowieka.