Trawnik
Koszenie trawy

Kosiarka Tarnów, glebogryzarka Kraków

Każdemu chciałby mieć trawnik przed i za domem jak z amerykańskich seriali. Trawa idealnie przystrzyżona i w dodatku w takim pięknym, zielonym kolorze. Jednak by mieć taką trawę należy bardzo się postarać. Warto, więc poszukać też odpowiedniej kosiarki Tarnów. Nie możemy doprowadzić do tego, by trawa urosła za wysoka, nie możemy również doprowadzić do tego, że nie będzie się jej kosiło, co najmniej raz na dwa tygodnie, oczywiście, zimą nie musimy się tym przejmować.
Czym kosić trawnik?

Myślisz, iż własny dom to leniuchowanie? Nie do końca, bo oczekuj wielu różnych zadań – w domu, jak w ogrodzie

Wiele osób decyduje się na dom z ogrodem. I dobrze, to miło mieć taki dom, być u siebie, nie musieć się kłócić z sąsiadami w bloku. Wiele osób marzy w sumie o tym, aby zbudować dom i mieć święty spokój. Problem w tym, iż świętego pokoju możesz nie mieć. Wiadomo, sąsiedzi z bloku to przeszłość, lecz uaktywnią się inne dylematy. Jakiego typu?
Pod kloszem

Nowoczesne oświetlenie biurowe

Dla niektórych presja faktu, że oświetlenie mieszkania a także jego wystrój ma nam starczyć na lata, jest tak duża, że nie potrafią podjąć niemalże żadnej decyzji. U niektórych wynika to z faktu, że nie są w stanie wyobrazić ukończonego oświetlenia w pokoju, kuchni lub łazience. Natomiast inne osoby w dekorowaniu wnętrz zdecydowanie się realizują i umieją w myślach zobaczyć oświetlenie kuchenne, łazienkowe i oświetlenie salonu w pełnej krasie.
Glebogryzarka Honda

Efektowny trawnik – praktyczne porady ekspertów

Gęsta i zdrowa trawa jest prawdziwą ozdobą każdego domu i ogrodu. Osiągnięcie tego efektu wymaga wielu prawidłowo przeprowadzanych zabiegów pielęgnacyjnych przez cały sezon wegetacyjny. Prace rozpoczynamy po zakończeniu zimy. „Zalegająca pokrywa śnieżna nie sprzyja trawnikom, ponieważ nie przepuszcza tlenu, powoduje pojawianie się pleśni śniegowej i innych chorób grzybowych. Zatem wczesną wiosną powinniśmy poświęcić darni więcej uwagi, by wzmocnić jej witalność.” – wyjaśnia Lidia Tokarska, architekt krajobrazu, inspektor nadzoru terenów zieleni i ekspert Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów, prowadząca firmę wykonawczą Zielony Salon.