Trawnik
Pod kloszem

Nowoczesne oświetlenie biurowe

Dla poniektórych presja faktu, że oświetlenie mieszkania a także jego wystrój ma nam starczyć na lata, jest tak duża, że nie potrafią podjąć prawie żadnej decyzji. U niektórych wynika to z faktu, że nie są w stanie wyobrazić gotowego oświetlenia w pokoju, kuchni lub łazience. Natomiast inne osoby w dekorowaniu wnętrz zdecydowanie się realizują i umieją w myślach zobaczyć oświetlenie kuchenne, łazienkowe i oświetlenie salonu w pełnej okazałości.
Pies

Niewidoczne ogrodzenia dla psa - wydajne oraz niesłychanie przydatne rozwiązanie

Posiadanie psa z pewnością wiąże się z ogromną radością, bo pies potraf bardzo przywiązać się do człowieka i zarazem stać się jego najlepszym przyjacielem. Niemniej jednak jest to też obowiązek, a czasami nawet kłopot, bowiem pies nie zawsze jest grzeczny oraz posłuszny - często jest niesforny, gryzie rozmaite rzeczy czy w wypadku psów trzymanych na zewnątrz - wyniszczy grządki bądź klomby z kwiatami.
Glebogryzarka Honda

Efektowny trawnik – praktyczne porady ekspertów

Gęsta i zdrowa trawa jest prawdziwą ozdobą każdego domu i ogrodu. Osiągnięcie tego efektu wymaga wielu prawidłowo przeprowadzanych zabiegów pielęgnacyjnych przez cały sezon wegetacyjny. Prace rozpoczynamy po zakończeniu zimy. „Zalegająca pokrywa śnieżna nie sprzyja trawnikom, ponieważ nie przepuszcza tlenu, powoduje pojawianie się pleśni śniegowej i innych chorób grzybowych. Zatem wczesną wiosną powinniśmy poświęcić darni więcej uwagi, by wzmocnić jej witalność.” – wyjaśnia Lidia Tokarska, architekt krajobrazu, inspektor nadzoru terenów zieleni i ekspert Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów, prowadząca firmę wykonawczą Zielony Salon.
Koszenie trawy

Kosiarka Tarnów, glebogryzarka Kraków

Każdemu chciałby mieć trawnik wokół domu niczym z amerykańskich seriali. Trawa równiutko przystrzyżona i na dodatek w takim pięknym, zielonym kolorze. Ale żeby mieć tego typu trawę należy bardzo się postarać. Warto, więc poszukać też odpowiedniej kosiarki Tarnów. Nie możemy doprowadzić do tego, by trawa była zbyt wysoka, nie możemy też doprowadzić do tego, że nie będzie się jej kosiło, co najmniej raz na dwa tygodnie, oczywiście, zimą nie musimy się tym martwić.
Czym kosić trawnik?

Myślisz, iż własny dom to leniuchowanie? Nie do końca, bo oczekuj wielu różnych zadań – w domu, jak w ogrodzie

Sporo osób decyduje się na dom z ogródkiem. I słusznie, to wspaniale być posiadaczem takiego domu, być u siebie, nie musieć się kłócić z sąsiadami w bloku. Wiele osób marzy wręcz o tym, by wybudować dom i mieć święty spokój. Problem w tym, iż świętego pokoju mieć nie będziesz. Wiadomo, sąsiedzi z bloku to przeszłość, lecz pojawią się inne dylematy. Jakiego typu?